Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma jok, da ne pravim melodramu oko toga, neću pisati gde je b92, ostaju NFL, moto sportovi, fudbalske lige i spam pdf. Rešen probelm.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Znam nego mi žao zbog par ljudi da ne pišem ali izgleda moram. I na košarci i na fudbalu ex yu, pravu si Dušane. Mada na košarci nisam ni pisao. Nije da će nekoga boleti dupe da li pišem ili ne, nego me smara da me ponižavaju.
      Pisi ti u Arsenalovoj temi, tamo niko ne sme da te bije

      Comment


      • Stop jednoumlju na forumu.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Glupost totalna, nije ovo RSB pa da ne sme da se proziva igrač svoje ekipe. Svako ima pravo na svoje mišljenje, pazi da na PL temi ne smem da vređam Lovrena kada zasere

          Comment


          • Pa ovo nije forum sa jednoobraznim pravilima, svaki pdf je priča za sebe. A niko me ne tera da budem na forumu, ostaću tamo gde mi prija i zbog čega sam na prvom mestu i bio na forumu.

            Sad razumem Čvarkova kad priča o dodjošima, povukli ljudi svoje običaje, a mi to odje nismo tako radili.

            Mi nismo bili tako fini, pričali smo kako jeste, nismo se zgrožavali na normalne pojave. Verovatno nismo tako savremeni i modernih shvatanja. Još smo zadigli Balkanci koji pljuju kad im se pljuje igrač. Ali možda nešto i naučimo, 21. vek je.
            Last edited by Cassius Clay; 06-02-18, 14:09.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Pa ovo nije forum sa jednoobraznim pravilima, svaki pdf je priča za sebe. A niko me ne tera da budem na forumu, ostaću tamo gde mi prija i zbog čega sam na prvom mestu i bio na forumu.
              Mi ćemo na NFLu da prozivamo Brejdija, pusti Mišu Tumbasa i Radonju

              Comment


              • Naučno dokazano da je tamo gde ima najmanje uplitanja ubedljivo najmanje tenzija. Da Rićma i Bogdan krenu da izmišljaju toplu vodu, verovatno bi se poklali oko Brejdija, oko holdinga nekog ili da li je Ertz bio trkač ili ne.

                Comment


                • Originally posted by 61563 View Post
                  Ovde se slazem sa Sandugp-om,ja sam prvi slicno govorio kao Uros sad,ali recimo dogodi se nesto izmedju tebe i forumasa zbog kog ne pises na odredjenom delu foruma (recimo izgladite odnose),koji onda imas stav po pitanju toga,Sandugp?
                  Ako je samo taj forumas/forumasica razlog sto ne pises na odredjenom delu foruma, onda mozes i da prekines tu svoju odluku. Medjutim u koliko je u pitanju vise osoba ili neki tvoj stav koji je izgradjen usled odredjenih okolnosti koje se (na zalost ili na srecu) nisu promenile, onda tvoje izgladjavanje odnosa sa pojedincem ne znaci nista. Tacnije mozes ti da nastavis da pises i ako ne izgladis ondnose sa bilo kim, ne moze niko da ti zabrani - medjutim presao bi preko svoje reci. Pogazio bi sopstveni stav.
                  Ja tako gledam na to.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Naučno dokazano da je tamo gde ima najmanje uplitanja ubedljivo najmanje tenzija. Da Rićma i Bogdan krenu da izmišljaju toplu vodu, verovatno bi se poklali oko Brejdija, oko holdinga nekog ili da li je Ertz bio trkač ili ne.
                    Naravno, kao i na PL temi gde je najbolja atmosfera, malo provociranja, malo prozivanja, ali sve se to završi mirnim načinom.

                    Comment


                    • Po meni, svako je dobrodošao da piše gde god želi dokle god iznosi humane i civilizacijski utemeljene stavove.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Po meni, svako je dobrodošao da piše gde god želi dokle god iznosi humane i civilizacijski utemeljene stavove.
                        Amin.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Stvar forumske kulture. Mi smo ovde tako vaspitani, svakako predjemo granicu nekada, pa budemo sankcionisani, ali su naši modovi i admini gledali uvek da budu meka srca i smire situaciju, ali ovo je karma. Prozivali su Olju i Bojanu, ovoga onoga, sad se vidi šta je arbitrarno odlučivanje. Jer se tumače pravila na svoju ruku. Neki izmišljeni banovi i izrazi koje nikada nisam čuo. No dobro, nije moj problem.

                          Pazi banuje me čovek i kaže “kada ja pomislim da si prešao granicu”... Pa kao da sam na forumu egipatskog faraona pdf Anubis i svete relikvije gde sam rekao popišam se po istima.

                          Evo imamo reprezenta UN-a. Neka ja nisam civilizovan, igrom slučaja pišem ovde nisam ni video koji je pdf mislio sam da je fudbalski kritike i žalbe, ovse nisam ni banovan.
                          Last edited by Cassius Clay; 06-02-18, 14:19.

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Ako je samo taj forumas/forumasica razlog sto ne pises na odredjenom delu foruma, onda mozes i da prekines tu svoju odluku. Medjutim u koliko je u pitanju vise osoba ili neki tvoj stav koji je izgradjen usled odredjenih okolnosti koje se (na zalost ili na srecu) nisu promenile, onda tvoje izgladjavanje odnosa sa pojedincem ne znaci nista. Tacnije mozes ti da nastavis da pises i ako ne izgladis ondnose sa bilo kim, ne moze niko da ti zabrani - medjutim presao bi preko svoje reci. Pogazio bi sopstveni stav.
                            Ja tako gledam na to.
                            Pa da na to mislim zbog odredjenog clana,ti doneses odluku,da ne pises kasnije izgladis odnose,i onda nema vise razloga da ne postujes,ali sa druge strane gazis tu neku svoju rec,ja sam licno sad doneo odluku da ne trcim pred rudu,ali znajuci sebe

                            Comment


                            • Neki su članovi previše "svileni" a neki moderatori previše "drveni".
                              Izeš forum i konverzaciju u kojoj nema varnica.

                              Comment


                              • Nemoj tako moraju sve konvencije da se ispoštuju. Ovo je forum Haškog tribunala. Mene anatemisali zbog ovakve konverzacije



                                Ali dobro. Nije tome mesto ovde, samo sam izneo svoje mišljenje u kome podržavam Delije. Jedan bi me streljao, drugi se zgranjavaju. Nije da me briga i za delije i za Omića, ali kad sam video kako se lože, ma namerno sam, namerno. Mnogo se oni prave fini, kao da su sa Islanda.

                                Comment

                                Working...
                                X