Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Puna podrška Valteru i Kronosu!
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
      Samo kad ti ne bi svaki drugi post pomenuo Valtera bas bi bilo iznenadjenje, shvati nisam u tom fazonu, sve je ok ali nisi moj tip i stvarno prestani vise. Elem, ja se ne slazem sa Urosevim stavom oko Delija, kao sto sam i pisao nekoliko puta drago mi je sto ne dolaze na utakmice i u Laktasima na juniorskom turniru i sinoc je bilo sjajno bez njih i neka istraju, sovinizmu nije mesto nigde pa tako ni u sport. Ali Uros kao i svi mi ima pravo na stav , misljenje i pripadnost bilo kojoj opciji , grupi i tako redom, to sto on njih podrzava ili ne njegovo je pravo i ja nema pravo da ga zbog toga osudjujem ili napadam..Takodje Manu je ono ishitreno napisao, u afektu i takodje apelujem da se kazna smanji, skroz ok forumas sa pametnim, citljivim tekstovima.
      Hocu, kad ti prestanes da uzurpiras forum da bi lecio svoje komplekse. Koliko god da mi ti ili bilo ko isli na zivce nikad ne bih napisao da tebe ili nekog drugog treba streljati ili lisiti muka. To je nesto bolesno i za to nema opravdanja. Za to je 5 meseci kazna, ne 5 dana.
      Takodje se zna kakve Uros ovde ima stavove, ko malo prati to mu je poznato. I opet je moderacija pogresila sto ne moze da se dogovori kakvi stavovi su dozvoljeni, kakvo ponasanje je dozvoljeno i zbog toga Manijeva reakcija i mnoge druge. Trebalo je kazniti ili Urosa odmah ili one koji su ga vredjali i terali sa teme.
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • Inace, zasto mi je obrisan post na KK Partizan? Da li je normalno da dekkard moze da pise sta hoce tamo, moderator se preganja sa njim iako imaju temu za to, a moji postovi se brisu? Recite lepo da vas pravila ne interesuju i da pojedinci mogu ovde da se izivljavaju po temama i forumasima do mile volje, a drugi se sankcionisu odmah. Da znamo na cemu smo.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Originally posted by canarian View Post
          Hocu, kad ti prestanes da uzurpiras forum da bi lecio svoje komplekse. Koliko god da mi ti ili bilo ko isli na zivce nikad ne bih napisao da tebe ili nekog drugog treba streljati ili lisiti muka. To je nesto bolesno i za to nema opravdanja. Za to je 5 meseci kazna, ne 5 dana.
          Takodje se zna kakve Uros ovde ima stavove, ko malo prati to mu je poznato. I opet je moderacija pogresila sto ne moze da se dogovori kakvi stavovi su dozvoljeni, kakvo ponasanje je dozvoljeno i zbog toga Manijeva reakcija i mnoge druge. Trebalo je kazniti ili Urosa odmah ili one koji su ga vredjali i terali sa teme.
          Dosta vise sa tvojim proganjanjem Valtera. Za razliku od tebe - on pise i o drugim klubovima sem KKCZ i KKP, i to je za postovanje. Urosa su ono vece svi forumasi ubedjivali zbog cega su njegovi stavovi pogresni i zbog toga je pustena cela diskusija da se razvije.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by canarian View Post
            Inace, zasto mi je obrisan post na KK Partizan? Da li je normalno da dekkard moze da pise sta hoce tamo, moderator se preganja sa njim iako imaju temu za to, a moji postovi se brisu? Recite lepo da vas pravila ne interesuju i da pojedinci mogu ovde da se izivljavaju po temama i forumasima do mile volje, a drugi se sankcionisu odmah. Da znamo na cemu smo.
            Nemas nijedan obrisan post na KK Partizan ni danas, a ni prethodnih dana.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Halo Gazda, na koju foru izjednačavaš "neznalico" sa majmune, puši kurac i ostalim repertoarom?
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Zbog cega je LosmiSK dobio ban? Zbog "neznalice"?

                Comment


                • I ja se pridružujem pitanju.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by Laki21 View Post
                    Halo Gazda, na koju foru izjednačavaš "neznalico" sa majmune, puši kurac i ostalim repertoarom?
                    Za svadju su potrebna dvojica, tako da ni LosmiSK nije tu nevin.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Za neznalica ban od 10 dana, a za poziv na vesanje nikom nista.

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Za svadju su potrebna dvojica, tako da ni LosmiSK nije tu nevin.
                        Ali nije bio vulgaran, čak je probao da okrene na zahebanciju.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          I ja se pridružujem pitanju.
                          Istina, ali izjednačavaš stvari koje se ne mogu izjednačiti. Čovek se sprdao. Nigde uvrede.
                          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                          Comment


                          • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                            Za neznalica ban od 10 dana, a za poziv na vesanje nikom nista.
                            3 dana.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Laki, imam utisak da si nisi hteo mene da kvotuješ
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Ali nije bio vulgaran, čak je probao da okrene na zahebanciju.
                                Originally posted by Laki21 View Post
                                Istina, ali izjednačavaš stvari koje se ne mogu izjednačiti. Čovek se sprdao. Nigde uvrede.
                                Nastavljanje rasprave ne vodi nicemu, makar bilo i u "rukavicama".
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X