Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam pre par godina banovan na 3 meseca zato sto sam Stamenkovica nazvao nosonjom

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Ja ga ne bih ni kaznio, samo bih obrisao post i poslao mu par poruka. Treba nekad sagledati širu sliku i baviti se uzrokom a ne samo posledicom.
      Ma naravno, ohrabri ga da nastavi u istom stilu

      Comment


      • Nije imao sličnih izleta ranije, sada je samo podlegao provokaciji. Tog što je došao sa namerom da provocira bih kaznio trajnim banom, i zbog provokacije i zbog izrečenih stavova. Sramota je da imaju iste kazne i velika bruka za forum.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Zasto je banovan Manny?
          Last edited by Manda77; 28-01-18, 00:06.

          Comment


          • Aj vrcite Manny-a burazera, ne zajebavajte.
            Kankunen, znam da nas citas, pisi malo covece
            Uros nek krene u bojkot lagano sa druzinom, potom u strajk gladju i nedisanjem.
            Zelim im da istraju u tome

            Comment


            • Originally posted by Manda77 View Post
              Zasto je banovan Manny?
              photo_2018-01-28_00-42-51.jpg

              Comment


              • Originally posted by Manda77 View Post
                Zasto je banovan Manny?
                isterali ga iz komfor zone Uroševi sporski ispisi o 18-oj, 45-oj, snajperistima...
                ili nie zbog toga, ko će ga znati?
                ovde ko na zavetini u Urovici...
                samo fale dve seljanke da prodaju kajmak i pola žena-pola zmija šou.
                Last edited by Wingwalker; 28-01-18, 00:24.

                Comment


                • Originally posted by Wingwalker View Post
                  isterali ga iz komfor zone Uroševi sporski ispisi o 18-oj, 45-oj, snajperistima...
                  ili nie zbog toga, ko će ga znati?
                  ovde ko na zavetini u Urovici...
                  samo fale dve seljanke da prodaju kajmak i pola žena-pola zmija šou.
                  Kao sto je nekao napisao gore, takodje mislim da ga je ovaj isprovocira,Ako je ban na duzi vremenski period mislim da bi trebalo da se to skine, Manny je jedan od retkih ljudi ovde od kojih moze dosta da se cuje, i nauci.
                  Last edited by Manda77; 28-01-18, 00:31.

                  Comment


                  • ,,Pravda za Uroša"
                    Last edited by Wingwalker; 28-01-18, 00:43.

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                      [ATTACH=CONFIG]15718[/ATTACH]
                      Au jbt
                      De ovo pisete pa je ovakva pozadina, boje itd,itd[emoji32]

                      Comment


                      • Ides dole na dnu i sa leve strane imaces da biras stilove tj. skinove kakav hoces forum da ti izgleda

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Jebi ga, ispadoše Ganac i Kronos moderatori za ukras, kad zatreba da se deli trajni ban to se odradi bez ikakvog njihovog uticaja i bez ikakvog objašnjenja. To je poruka i njima, očigledno.
                          Slazem se u potpunosti, neki bi svako malo bili banovani zbog provociranja, spamovanja i neumornog pisanja jednog te istog da ovde postoji neka moderacija.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                            Sasvim suprotno, za takve budalastine se ne treba kaznjavati, kada ste vi dosli tada je pocelo da opada broj forumasa starosedeoca jer se banovalo za svasta

                            Послато са 4027D уз помоћ Тапатока
                            Naprotiv, itekako treba banovati sve kojima je jedina svrha da provociraju druge i da se ubedjuju da su oni jedini pametni jer ih u RL niko ne uzima za ozbiljno. Forum je mesto za diskusiju, ne za lecenje nekih kompleksa.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Nije imao sličnih izleta ranije, sada je samo podlegao provokaciji. Tog što je došao sa namerom da provocira bih kaznio trajnim banom, i zbog provokacije i zbog izrečenih stavova. Sramota je da imaju iste kazne i velika bruka za forum.
                              Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                              [ATTACH=CONFIG]15718[/ATTACH]
                              Ne bih ja davao za ovo trajan ban. Godinu dana i paziti da ne moze da pravi nove naloge. Na sta bre ovo lici, da ljudi za prizeljkivanje smrti dobijaju 5 dana, a za izmisljeni stalking 30 dana, samo jer prvi ima koga da zalegne i buni se u njegovu korist?
                              Sto je najgore, najsmesnije i najcudnije, u pitanju je slican prekrsaj - forumas je reagovao na nesto sto smatra da je neprihvaljivo (pretpostavljam da je Uros branio dileje, hoce li dobri valter opet da se profesorski zauzme za njega?), jer moderacija cuti. Razlikica je samo sto izgleda treba nekome pozeleti da se prekrate muke, dobijes 5 umesto 30 dana.

                              Ovako, kad vidim da se bukvalno nista ne kaznjava, da se najgora i najprizemnija patkometrija ohrabruje u sto vecim kolicinama glasam da ga pustite odmah i da nista ne banujete. I oni youtube komentari sa najvulgarnijim psovkama su na kraju krajeva, necija "misljenja".
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Samo kad ti ne bi svaki drugi post pomenuo Valtera bas bi bilo iznenadjenje, shvati nisam u tom fazonu, sve je ok ali nisi moj tip i stvarno prestani vise. Elem, ja se ne slazem sa Urosevim stavom oko Delija, kao sto sam i pisao nekoliko puta drago mi je sto ne dolaze na utakmice i u Laktasima na juniorskom turniru i sinoc je bilo sjajno bez njih i neka istraju, sovinizmu nije mesto nigde pa tako ni u sport. Ali Uros kao i svi mi ima pravo na stav , misljenje i pripadnost bilo kojoj opciji , grupi i tako redom, to sto on njih podrzava ili ne njegovo je pravo i ja nema pravo da ga zbog toga osudjujem ili napadam..Takodje Manu je ono ishitreno napisao, u afektu i takodje apelujem da se kazna smanji, skroz ok forumas sa pametnim, citljivim tekstovima.

                                Comment

                                Working...
                                X