Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gde je pao Kalavera? Gde je upis moderatora o banu?

    Comment


    • Jebi ga, ispadoše Ganac i Kronos moderatori za ukras, kad zatreba da se deli trajni ban to se odradi bez ikakvog njihovog uticaja i bez ikakvog objašnjenja. To je poruka i njima, očigledno.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Jebi ga, ispadoše Ganac i Kronos moderatori za ukras, kad zatreba da se deli trajni ban to se odradi bez ikakvog njihovog uticaja i bez ikakvog objašnjenja. To je poruka i njima, očigledno.
        Ma ako zeli da pise napravice nov profil i sve reseno, sta je tu problem.

        Comment


        • Ko ga je banovao? Veselo ako je neko od drugih moderatora uleteo u tudji rejon.

          Comment


          • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
            Ko ga je banovao? Veselo ako je neko od drugih moderatora uleteo u tudji rejon.
            A to se ovde pa nikada nije dešavalo

            Comment


            • Originally posted by Победа View Post
              A to se ovde pa nikada nije dešavalo
              Ne znam da li se dešavalo (da se pravim bukvalista), ali znam da ne bi smelo da se desi uopste. Sama pojava moderatora za odredjene PDF-ove bi time postala besmislena i apsurdna.

              Comment


              • To bi trebalo tehnički da se ograniči, ako je moguće, a samo supermoderator da može na svim pdf-ovima da sankcioniše.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Manny Calavera je bio jedini forumas koji je znao da napise upis iz kog je moguce naučiti nešto. Uvek sam bio zadovoljan kada otvorim stranicu i vidim njegov poduzi tekst. Ovaj forum ce biti mnogo siromasniji bez njega, pa bih zamolio da ban bude vremenski ograničen.
                  Drz se Simovicu, leptejebo ludi.

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    ... a samo supermoderator da može na svim pdf-ovima da sankcioniše.
                    a super-giga moderator da može i u stvarnom životu...

                    Uroše kreni opušteno sa izvlačenjem teza ... kako su nevere i lićimuri svi koji odu na derbi protiv tima osnovanog od strane srbo-slejera i kapoa Golog otoka...a moderator će pristojno da te zamoli da pisanije usmeriš ka sportu.

                    ...pa sjutra nanovo.
                    Last edited by Wingwalker; 27-01-18, 23:52.

                    Comment


                    • Ljudi, dajte neku objavu o Kalaveri.

                      Comment


                      • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                        Ljudi, dajte neku objavu o Kalaveri.
                        Koliko ja vidim, banovao ga je Ganac na 5 dana....?
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Originally posted by Constantin View Post
                          Koliko ja vidim, banovao ga je Ganac na 5 dana....?
                          Gde? Corav sam, dibidus sam corav.

                          Comment


                          • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                            Gde? Corav sam, dibidus sam corav.
                            Izgleda da je zaboravio na temi "ban" da napiše.....ali ga ima na spisku kažnjenih, a ban mu ističe...01.02. u 20,00...
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Koga zajebavate vise, za ono samo 5 dana ahhahahahahha

                              Majke mi treba ugasiti forum kada se dobija ovako sitno za ovakve stvari a banuje se za JEBENA flejmovanja i fludovanja i ne znam koje ste jos gluposti uspeli da smislite, zaista neverovatno.

                              Comment


                              • Ja ga ne bih ni kaznio, samo bih obrisao post i poslao mu par poruka. Treba nekad sagledati širu sliku i baviti se uzrokom a ne samo posledicom.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X