Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sustina je da se spamovanje - pisanje gomilu poruka na raznim temama koje su forme recenice, reci ili samo smajlija ili slike, trolovanje, pisanje o necemu sto nema veze sa temom, flodovanje ili prekomerno pisanje na jednoj temi o samo jednoj temi UOPSTE NE KAZNJAVA!

    Odgovor moderacije je da svako ima svoje misljenje. E pa, neko treba i da trpi necije "misljenje", jer da svi pisemo u svakoj drugoj poruci jedno te isto, ovo mesto bi eksplodiralo. Da se svi nimalo ne osvrcemo na druge i njihova misljenja i da svi mislimo da smo najpametniji dok drugi nemaju pojma bilo bi nemoguce pisati.

    Znaci, neko ce da krsi pravila, a kvalitet neka trpi, ko ga je.e.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Originally posted by canarian View Post
      Sustina je da se spamovanje - pisanje gomilu poruka na raznim temama koje su forme recenice, reci ili samo smajlija ili slike, trolovanje, pisanje o necemu sto nema veze sa temom, flodovanje ili prekomerno pisanje na jednoj temi o samo jednoj temi UOPSTE NE KAZNJAVA!

      Odgovor moderacije je da svako ima svoje misljenje. E pa, neko treba i da trpi necije "misljenje", jer da svi pisemo u svakoj drugoj poruci jedno te isto, ovo mesto bi eksplodiralo. Da se svi nimalo ne osvrcemo na druge i njihova misljenja i da svi mislimo da smo najpametniji dok drugi nemaju pojma bilo bi nemoguce pisati.

      Znaci, neko ce da krsi pravila, a kvalitet neka trpi, ko ga je.e.
      Bilo bi prijatno iznenadjenje procitati nesto od tebe na temu kosarke, a da nije kukanje na postojanje Valtera i Dekkarda na ovom forumu. S druge strane, njih dvojica prilicno cesto napisu nesto i o kosarci, a da nije trolovanje.
      Zato, ako ne zelis da ih citas - imas ignore listu i problem resen.
      Sloboda misljenja vazi za SVE i ne mozes ti odlucivati ko ce pisati i sta ce pisati - to odredjuje trenutni tok diskusije na temi. Jedino je zabranjeno vredjanje po verskoj, nacionalnoj, polnoj osnovi i to ce se zestoko kaznjavati.
      Nije ovo ni RSB, ni Juzni Front, pa da svi moraju biti istomisljenici.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by canarian View Post
        Lepo sto brisete post na temi o Buducnosti, a pustate onoga da spamuje svaku mogucu temu jer mu je dosadno.
        Ja sam prebaio sve postove za koje sam mislio da im je mesto u "Pomračenju".
        Last edited by nebitan; 26-01-18, 06:31.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by canarian View Post
          Pa neko ce morati, ja bih drage volje, ali ne mogu da svaki dan budem na forumu. Ne bi bilo ni posteno.
          Nije samo stalking kaznjiv na forumu, spam, flod, trol, flejm, sve je to kaznjivo. Bar bi trebalo biti, ali nije.
          Sasvim suprotno, za takve budalastine se ne treba kaznjavati, kada ste vi dosli tada je pocelo da opada broj forumasa starosedeoca jer se banovalo za svasta

          Послато са 4027D уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Vratite Manny-ja, zaneo se malo, ko zna kakvu porodičnu istoriju ima kad je napisao onako nešto, ne verujem da bi tako nešto pomislio iz čista mira... Ovog balavca fašistu treba da banujete koji je došao ovde da navlači pristojne ljude na ban
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • na pravdi Boga nas Uroš Nejaki i nabije, i gadimo mu se, i prodajemo dupe...i ide sa topika već treći put...
              a onda se sva tri puta vrati...i opet da nas sve nabije ...i takoto...
              a moderatori zevaju i gledaju kako se otvaramo na rebra jedan po jedan, usput kljakavo pokušavajući u rukavicama da napenalimo bubuljičavog...nabijem ga balavog na princip baš.

              razumem i da je subota, ali subota nakon pada pirejaca u Pioniru...a mi se budimo popišani.


              ...distribucija?
              ...e i vas da nabijem.
              Last edited by Wingwalker; 27-01-18, 20:53.

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Vratite Manny-ja, zaneo se malo, ko zna kakvu porodičnu istoriju ima kad je napisao onako nešto, ne verujem da bi tako nešto pomislio iz čista mira... Ovog balavca fašistu treba da banujete koji je došao ovde da navlači pristojne ljude na ban
                Nije pisao nista da bi ga slali na bugarski snajper!

                Comment


                • Vratite Manija zaista, decko je bio izrevoltiran glupostima koje se ovde pravdaju i u afektu napisao tu glupost. Svima nam je preko k vise da se bitange u ovoj drzavi pravdaju i ponizavaju narod trujuci ga mrznjom i svim losim stvarima koje propagiraju

                  Comment


                  • Momak je stvarno imao kvalitetne upise. Znao sam do cega ce doci zato sam i napisao u jednom postu da se manu corava posla. Odrezite ban do ponedeljka i neka momak pise jer ipak je derbi a ono je samo bilo trenutno pomracenje

                    Comment


                    • Imam razumevanja i za nesretna detinjstva, i za posledice višegodišnjeg maltretiranja u osnovnoj,
                      pa i za tu primalnu potrebu da se pripadne hordi ...ali ovo dvodnevno glumatanje biheviorista sa klipanom koji nas napušuje u paketu je u najmanju ruku pretenciozno i veri fani.

                      Comment


                      • sve to stoji ali ipak nije nikom direktno prijetio.

                        Comment


                        • Na stranu sto Uros pise sto pise ali lik ovde kaze da treba da ga streljaju i vi hocete da ne dobije ban

                          AHHAHAHHAHAHAH sta sve necu od vas procitati

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                            Na stranu sto Uros pise sto pise ali lik ovde kaze da treba da ga streljaju i vi hocete da ne dobije ban

                            AHHAHAHHAHAHAH sta sve necu od vas procitati
                            dobio je covjek ban .... zasluzen. To niko ne spori. Jedina molba je da to bude kraca kazna jer ova sama situacija je u Q.

                            Comment


                            • Gde se sme raspravljati o Kalaveri?

                              Comment


                              • Ban za ovo snajperisanje nije sporan, samo ne shvatam kako su moderatori dozvolili ovo zapišavanje istorijske trostruke pobede na ovim stranicama.

                                Comment

                                Working...
                                X