Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by limun View Post
    Ovo sam i ja rekao jednom ranije.

    Zalosno je, ali tako je.
    Stanje je kao u drzavnim preduzecima.
    Kad bi ovde postojao vlasnik kome je stalo do kvaliteta foruma, sve bi se lako sredilo.
    Sačekaj da se donese Zakon o privatizovanju internet foruma. Tu je ključ.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Sta mislis o Zvezdinom rosteru ove godine, kao i o sansama Buducnosti da osvoji ABA ligu?
      Citam ja ovaj pdf. Cuo sam za par igraca iz Zvezde, ali citam. Volim.


      Originally posted by dekkard View Post
      Sačekaj da se donese Zakon o privatizovanju internet foruma. Tu je ključ.
      Mozda domari i pocnu da dobijaju plate.

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Kronose - pederu

        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Apropo danasnje price. Ljudi, ja sam prvi put u zivotu video da moderator pobegne sa foruma. Bogi je otisao pod izgovorom da nema vremena, a kroz koji dan sk forum vise nije ni bio na spisku foruma koji prati. Danas je taj broj 5. Nekako mi to i ne ide bas najbolje uz pricu koju je rekao.

          Ne krivim ga uopste.
          Edit. Poslednji put je usao na ovaj forum pre vise od mesec dana.
          Last edited by Dubiozni goblin; 18-01-18, 00:34.

          Comment


          • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
            Ne krivim ga uopste.
            Edit. Poslednji put je usao na ovaj forum pre vise od mesec dana.
            Ne znam sta tebe vise veze za ovaj forum i zasto i dalje pises na ovoj temi. Nece ni tebe niko kriviti ako prestanes, to je potpuno ok... prezivece se nekako. Jedino ako imas motiv da ga ljudima sto vise ogadis tj. da ih bezecujes za neki drugi. Sve vise tako izgleda.

            Comment


            • Originally posted by mmajstor View Post
              Ne znam sta tebe vise veze za ovaj forum i zasto i dalje pises na ovoj temi. Nece ni tebe niko kriviti ako prestanes, to je potpuno ok... prezivece se nekako. Jedino ako imas motiv da ga ljudima sto vise ogadis tj. da ih bezecujes za neki drugi. Sve vise tako izgleda.
              Jebote, da li je toliko tesko shvatiti da mi smeta sto forum propada i da hocu da se stvari promene? Pa sto bih kmecao na ovoj temi kad mogu da se izlogujem i odem drugde? Daj da se ovo mesto sredi majku mu. Odose silni ljudi, nikom od vas to ne smeta, a napadate mene koji jedini u tome vidim problem. Ocigledno po tome da je rusvaj na PDFu, ali vas odreda to ne tangira preterano.

              Comment


              • Kako dosli tako otisli, nikom neće falit

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  +1000
                  Svako ko izadje na teren je podlozan i pohvali i kritikama, isto kao i oni pored terena: trener, rezervni igraci, predsednici klubova, ekonom, sudije... naravno, argumentovano i, po moguctstvu, bez epiteta "bolesnik, retard..." jer isti prevazilaze granice i dobrog ukusa, i vaspitanja.
                  Ocekivana podrska,sto veca anarhija, sprdnja,"zajebancija"....... vasar nakima prija ne moze se protiv toga, iz dubine duse izbija po malo trunka radosti.
                  Last edited by ikaluka; 18-01-18, 07:51.

                  Comment


                  • Originally posted by limun View Post
                    Sramota je da mu tako odgovaras.

                    Realno, najlosiji domari su ovi na PDF-u kosarka. Bez uvrede.
                    @Rossonero

                    Ovako kako je odgovorio je jos i dobro, dobro je da ne pocne da banuje jer se neko usudio da ga kritikuje. Trol i spam na ovom podforumu cveta jer se i sam moderator kronostime tako ponasa - troluje i spamuje.
                    Cak i na kukakvnom b92 forumu se to kaznjava. Da, kaznjava se kad neko uleti i krene da stanca postove u kome kritikuje sve koji kritikuju upravu i podrzavaju Radonjica. Lik je 20 puta banovan ne zato sto je pisao o politici ili zbog drugacijeg misljenja nego je, prosto, spamer. Nastanca 40 postova dnevno sa tri reci i cetiri smajlija uz ono cuveno "reportovan si."

                    Samo na ovom forumu, neki od postova:

                    Uvek mi je toplo oko srca kad vidim da neko razvaljuje Oly
                    Piše se "vanserijskog". Zajedno, ne odvojeno.
                    Kingsi igračka BB-a. Neće Divac dugo da se zadrži na mestu GM-a.
                    Ovo je tek biser:

                    Svako ko je došao ovde da širi defetizam slobodan je da svoju forumsku sreću potraži na drugom mestu.
                    Ne smeta mi avatar, ima puno onih koji takođe imaju na avataru Radonju, i sa kojima je moguća normalna komunikacija i koji ne vrte tri rečenice kao Švaba tralala. Ceo nastup je indikativan.
                    Razmena mišljenja jeste dozvoljeno i poželjno, botovanje nije.
                    Znaci, dozvoljava se ovoj individui da jase po svakome ko iznese misljenje koje se ne slaze sa njegovim, a kada to neko uradi njemu, onda poziva na koriscenje IL liste i na to da "niko ne moze da mu odredjuje gde ce da pise".
                    Registruje se na drugom forumu samo da bi i tu vodio nekakav sveti rat protiv zlih radonjicevaca, ali tamo to kratko traje. Da sad ne pricam o stalnom podsmevanju Djordjevicu, pominjanje Buducnosti da bi dokazao nekakvu svoju poentu na temi koja nije predvidjenja za to, trol i spam postovi na Partizanovoj temi i slicno.

                    I onda imas dve opcije: da citas forum na kome je nekom clanu dozvoljeno da krsi pravila i danonocno spamuje jednim te istim stavovima forum ili da odes sa tog mesta.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Originally posted by canarian View Post
                      @Rossonero

                      Ovako kako je odgovorio je jos i dobro, dobro je da ne pocne da banuje jer se neko usudio da ga kritikuje. Trol i spam na ovom podforumu cveta jer se i sam moderator kronostime tako ponasa - troluje i spamuje.
                      Cak i na kukakvnom b92 forumu se to kaznjava. Da, kaznjava se kad neko uleti i krene da stanca postove u kome kritikuje sve koji kritikuju upravu i podrzavaju Radonjica. Lik je 20 puta banovan ne zato sto je pisao o politici ili zbog drugacijeg misljenja nego je, prosto, spamer. Nastanca 40 postova dnevno sa tri reci i cetiri smajlija uz ono cuveno "reportovan si."

                      Samo na ovom forumu, neki od postova:







                      Ovo je tek biser:







                      Znaci, dozvoljava se ovoj individui da jase po svakome ko iznese misljenje koje se ne slaze sa njegovim, a kada to neko uradi njemu, onda poziva na koriscenje IL liste i na to da "niko ne moze da mu odredjuje gde ce da pise".
                      Registruje se na drugom forumu samo da bi i tu vodio nekakav sveti rat protiv zlih radonjicevaca, ali tamo to kratko traje. Da sad ne pricam o stalnom podsmevanju Djordjevicu, pominjanje Buducnosti da bi dokazao nekakvu svoju poentu na temi koja nije predvidjenja za to, trol i spam postovi na Partizanovoj temi i slicno.

                      I onda imas dve opcije: da citas forum na kome je nekom clanu dozvoljeno da krsi pravila i danonocno spamuje jednim te istim stavovima forum ili da odes sa tog mesta.
                      Imas i opciju da clana cije postove ne zelis da citas stavis na Ignore listu, umesto sto ga proganjas po svim topicima i zahtevas njegovo udaljavanje.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Imas i opciju da clana cije postove ne zelis da citas stavis na Ignore listu, umesto sto ga proganjas po svim topicima i zahtevas njegovo udaljavanje.
                        Ima i taj clan opciju da stavi na ignore, pa recimo ....... zeroa koji je okacio klip Sveda. Ili sve ljude koji kritikuju stanje u KKCZ. Umesto da neumorno odgovara svima i vrti jedno te isto. To se u forumskom recniku zove spam.
                        Na primer, imas primer Valtera koji je jahao citavu zimu sa postovima kako "imamo manji budzet od Partizana, koji je sada jedan od favorita" i bukvalno nametao svima tu tezu. Sad kad se vidi da od toga nema nista eto ga u misjoj rupi, ceka novu sezonu da radi jedino sto mu je cilj, patkometrise o budzetima.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Originally posted by canarian View Post
                          Ima i taj clan opciju da stavi na ignore, pa recimo ....... zeroa koji je okacio klip Sveda. Ili sve ljude koji kritikuju stanje u KKCZ. Umesto da neumorno odgovara svima i vrti jedno te isto. To se u forumskom recniku zove spam.
                          Na primer, imas primer Valtera koji je jahao citavu zimu sa postovima kako "imamo manji budzet od Partizana, koji je sada jedan od favorita" i bukvalno nametao svima tu tezu. Sad kad se vidi da od toga nema nista eto ga u misjoj rupi, ceka novu sezonu da radi jedino sto mu je cilj, patkometrise o budzetima.
                          Valter nije u misijoj rupi, tu je i vise od tebe ali Valter radi, ima sudjenja , pise podneske danima posto je kolegnica na trudnickom nema vremena kao ti kad si na raspustu da ovde budes stalno osim kad si banovan, i molim te prestani da me pominjes, iskuliraj malo, imas i druge teme.

                          Comment


                          • Valter brani Sarajevo, ne treba ti drugi izgovor.

                            Comment


                            • Valter je najkorektniji član ovoga foruma i čovek samo piše ono što misli nikoga nikada nije provocirao.

                              Comment


                              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                                Valter nije u misijoj rupi, tu je i vise od tebe ali Valter radi, ima sudjenja , pise podneske danima posto je kolegnica na trudnickom nema vremena kao ti kad si na raspustu da ovde budes stalno osim kad si banovan, i molim te prestani da me pominjes, iskuliraj malo, imas i druge teme.


                                Na svakom normalnom forumu si dezintegrisan, samo ovde vidim istrajes sa pricama kako eto drugi se pojacavaju pa ubacis klub koji ima minimalne sanse za plej - of. I normalno da cu na temama o kritikama da pisem i kritikujem sto se pravila ne postuju.

                                Sledeci put kada budes pisao, javi se iz kosmosa kao astronaut, samo to jos nisi bio.
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X