Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mmajstor View Post
    Mislim da sam ti objasnio da je potpuno normalno to sto se jedan broj ljudi vratio tamo odakle je i dosao, da li si to procitao?
    To da nekome ne odgovara moderator zato sto ga je banovao ili nije banovao nekoga koga on smatra da je trebalo, je vrlo cesta situacija po forumima. Jednostavno, ne moze se udovoljiti svima i nadam se da shvatas da imas naj-naj-najprofesionalnijeg moderatora na svetu, opet bi bilo takvih ljudi. Dabi je dosta ljudi koji pisu po forumu koji se zale i pljuju klub i igrace/trenera u njemu....a ne moderatora. Pa ne mislis valjda da oni treba da banuju forumase samo zato sto se ne svidjaju Dabi?
    Ja pricam o provokacijama i dizanju tenzija, vi o banovima drugih forumasa. Ne znam da li mogu biti jasniji jer ocigledno recenica "provociras i zloupotrebljavas polozaj" nije dovoljno jasna.

    Comment


    • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
      Ja pricam o provokacijama i dizanju tenzija, vi o banovima drugih forumasa. Ne znam da li mogu biti jasniji jer ocigledno recenica "provociras i zloupotrebljavas polozaj" nije dovoljno jasna.
      Jel ti mozda mislis na one njegove gifove...jel su to provokacije?

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        Jel ti mozda mislis na one njegove gifove...jel su to provokacije?
        Cekaj, sad jedno pitanje. Zasto se ukljucujes u raspravu i otvoreno zauzimas neciju stranu kad nemas predstavu o cemu ja pricam? Kakvi crni gifovi. Ja pricam istu pricu mesecima. Pricam o provokacijama koje su stizale nicim izazvane i bez povoda na temama o Zvezdi i Partizanu posle kojih je i administracija reagovala i pricala sa Kronosom. Nekoliko puta ista stvar. Nikad njegov odgovor cemu to. Kasnije sam poceo da se hvatam za svako njegovo zloupotrebljavanje moderatorskog mesta zbog kojih bi nekada popio i ban od nekoliko dana, da nije moderator.
        Današnji gif ti je zanimljiv primer nepostovanja drugog forumasa, kakav god on bio.
        Ne mozes biti moderator i pisati kao obican forumas sta god ti padne na pamet.

        Comment


        • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
          Cekaj, sad jedno pitanje. Zasto se ukljucujes u raspravu i otvoreno zauzimas neciju stranu kad nemas predstavu o cemu ja pricam? Kakvi crni gifovi. Ja pricam istu pricu mesecima. Pricam o provokacijama koje su stizale nicim izazvane i bez povoda na temama o Zvezdi i Partizanu posle kojih je i administracija reagovala i pricala sa Kronosom. Nekoliko puta ista stvar. Nikad njegov odgovor cemu to. Kasnije sam poceo da se hvatam za svako njegovo zloupotrebljavanje moderatorskog mesta zbog kojih bi nekada popio i ban od nekoliko dana, da nije moderator.
          Današnji gif ti je zanimljiv primer nepostovanja drugog forumasa, kakav god on bio.
          Ne mozes biti moderator i pisati kao obican forumas sta god ti padne na pamet.
          Ako ti smeta ja cu se iskljuciti, ali mislim da onda o tome treba da raspravis sa modom na pm a ne na javnoj temi koju svi citamo.

          Comment


          • Originally posted by mmajstor View Post
            Ako ti smeta ja cu se iskljuciti, ali mislim da onda o tome treba da raspravlis sa modom na pm a ne na javnoj temi koju svi citamo.
            Opet da pitam nesto. Da li si preskocio deo gde kazem da preko 3 meseca nece, ne moze ili ne zeli da me udostoji odgovora? Misliš li da mu nisam slao pm? Jos kada je počeo da gubi kontrolu je dobio od mene kulturnu poruku sa pitanjem "sta ti je druze". Ne vidim da je istu tu kulturu uzvratio jer ona svakako podrazumeva odgovor na prosta pitanja.
            Edit. Da ne bude pogresno shvaćeno, tada jesmo razmenili nekoliko normalnih poruka, ali vidim da poente apsolutno nije bilo.

            Comment


            • Ovo sigurno nije nacin na koji bi jedan moderator trebao da odgovori.

              http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1765910

              Comment


              • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                Cekaj, sad jedno pitanje. Zasto se ukljucujes u raspravu i otvoreno zauzimas neciju stranu kad nemas predstavu o cemu ja pricam? Kakvi crni gifovi. Ja pricam istu pricu mesecima. Pricam o provokacijama koje su stizale nicim izazvane i bez povoda na temama o Zvezdi i Partizanu posle kojih je i administracija reagovala i pricala sa Kronosom. Nekoliko puta ista stvar. Nikad njegov odgovor cemu to. Kasnije sam poceo da se hvatam za svako njegovo zloupotrebljavanje moderatorskog mesta zbog kojih bi nekada popio i ban od nekoliko dana, da nije moderator.
                Današnji gif ti je zanimljiv primer nepostovanja drugog forumasa, kakav god on bio.
                Ne mozes biti moderator i pisati kao obican forumas sta god ti padne na pamet.


                Cekaj, kazes da si glasao za kronosa da postane mod zato sto je najbolji forumas kojeg znas.. Na osnovu cega si ga zagotivio kao forumasa? Za ovo kratko vreme koliko sam ja ovde ja nisam stekao utisak da je on nesto promwnio u svom nacinu pisanja i shvatanja i dozivljavanja foruma...
                Nemoj da mi kaze da on kao mod mora da se promeni i uozbilji.. Pa to ne bi bio kronos.

                Comment


                • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                  Opet da pitam nesto. Da li si preskocio deo gde kazem da preko 3 meseca nece, ne moze ili ne zeli da me udostoji odgovora? Misliš li da mu nisam slao pm? Jos kada je počeo da gubi kontrolu je dobio od mene kulturnu poruku sa pitanjem "sta ti je druze". Ne vidim da je istu tu kulturu uzvratio jer ona svakako podrazumeva odgovor na prosta pitanja.
                  Edit. Da ne bude pogresno shvaćeno, tada jesmo razmenili nekoliko normalnih poruka, ali vidim da poente apsolutno nije bilo.
                  Nisam preskocio video sam, ali ako ste razmenili nekoliko poruka i dalje se niste razumeli, verovatno necete ni da razmenite jos 100. Moguce da ne zeli vise da ti odgovara jer ne vidi svrhu sto bi holivud rekao usled "nepremostivih razlika". Ne razumem samo sto ne pustis...probao si nesto, ukazao si, i to je to. Cemu dalja agonija, samo sebi stvaras negativnu vibraciju jer si u tom modu a ne nekom kreativnom.

                  Comment


                  • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                    Cekaj, sad jedno pitanje. Zasto se ukljucujes u raspravu i otvoreno zauzimas neciju stranu kad nemas predstavu o cemu ja pricam? Kakvi crni gifovi. Ja pricam istu pricu mesecima. Pricam o provokacijama koje su stizale nicim izazvane i bez povoda na temama o Zvezdi i Partizanu posle kojih je i administracija reagovala i pricala sa Kronosom. Nekoliko puta ista stvar. Nikad njegov odgovor cemu to. Kasnije sam poceo da se hvatam za svako njegovo zloupotrebljavanje moderatorskog mesta zbog kojih bi nekada popio i ban od nekoliko dana, da nije moderator.
                    Današnji gif ti je zanimljiv primer nepostovanja drugog forumasa, kakav god on bio.
                    Ne mozes biti moderator i pisati kao obican forumas sta god ti padne na pamet.
                    Administracija je reagovala na par upisa na temi pricaonica dole, kada ste ti i ostali zagraktali na sliku iz Alan Forda.
                    Moderator je, na prvom mestu, forumas kao i ostali - samo sa ovlascenjem da preseca svadje dok ne odu predaleko i da spreci ekstremizam bilo koje vrste. To sto ti smatras da bi moderator morao da bude je preuvelicavanje te uloge i pravljenje od nje ono sto ona nije.
                    Ako se ti pridrzavas pravila foruma, a eno ih na prvoj stranici, niko te nece kazniti.
                    Tvoj problem je sto ne mozes da razdvojis pojmove "moje misljenje" i "tudje misljenje", pogotovo ako je u suprotnosti sa tvojim, kao ni da se nosis sa tim.
                    Nema povlascenih, nema progonjenih - shvati to vec jednom: svi forumasi imaju ista prava na misljenje i iskazivanje istog.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Drugovi i drugarice, ne moze se isto pisati kao forumas i kao moderator. Ne ide. To si potpisao kada si postao mod. Kada si obican clan mozes da zezas, da se svadjas, dobijes poneki ban, prozivas ako zelis, opet dobijes ban, dizes tenzije, izazivas rasprave glupostima... Mozes u principu i kao mod, ali onda PDF nece liciti ni na sta.

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Tvoj problem je sto ne mozes da razdvojis pojmove "moje misljenje" i "tudje misljenje", pogotovo ako je u suprotnosti sa tvojim, kao ni da se nosis sa tim.
                        Nema povlascenih, nema progonjenih - shvati to vec jednom: svi forumasi imaju ista prava na misljenje i iskazivanje istog.
                        Ti si, brate, apsolutno nerealan lik.
                        Sa kim se i ja raspravljam, nije mi jasno, sad kad te pitam čime ulazim u tvoje mišljenje, ili bilo cije uopste, ne bi mi odgovorio. Je l' ti razumes da ja pricam o tvom moderisanju? Ne o mišljenju. O tvojim provokacijama. Pazi, ako ces iskreno, nisam te prijavljivao za pricaonicu, Alana Forda i slicno. Prvi put cujem to.

                        Misli sta god hoces, nije moja stvar, samo se ponasaj kako dolikuje moderatoru sport klub foruma.

                        Comment


                        • Originally posted by Rossonero View Post
                          Ovo sigurno nije nacin na koji bi jedan moderator trebao da odgovori.

                          http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1765910


                          Slazem se da nije nacin ali ja ovde ne vidim nista strasno..
                          Ne znam da li si pratio b92 i da li znas kronosov visegodisnji forumaski opus na b92.. on je vecito visio na temi za prckanje zvanoj "tata" i zvezdinoj temi u prckanju sa Ciganima.. isto kao sto radi i ovde.. E, takvog kronosa su ovde izabrali za moda uz klicanje, pa kad je nastavio da radi iste stvari onda su svi zakljucili da je kronos provokator.

                          Comment


                          • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                            Drugovi i drugarice, ne moze se isto pisati kao forumas i kao moderator. Ne ide. To si potpisao kada si postao mod. Kada si obican clan mozes da zezas, da se svadjas, dobijes poneki ban, prozivas ako zelis, opet dobijes ban, dizes tenzije, izazivas rasprave glupostima... Mozes u principu i kao mod, ali onda PDF nece liciti ni na sta.
                            Druze Gobline - Moderatori su isto forumasi, ne bozanstva kojima se molite da sprze neprijatelje.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Druze Gobline - Moderatori su isto forumasi, ne bozanstva kojima se molite da sprze neprijatelje.
                              Ja o njemu, on o drugima. Tako u krug. Ja o njegovom ponasanju, on o molitvama da se drugi banuju.

                              Ti si funkcionalno nepismena osoba. Nemam drugi zakljucak.

                              Comment


                              • Originally posted by Antona View Post
                                Slazem se da nije nacin ali ja ovde ne vidim nista strasno..
                                Ne znam da li si pratio b92 i da li znas kronosov visegodisnji forumaski opus na b92.. on je vecito visio na temi za prckanje zvanoj "tata" i zvezdinoj temi u prckanju sa Ciganima.. isto kao sto radi i ovde.. E, takvog kronosa su ovde izabrali za moda uz klicanje, pa kad je nastavio da radi iste stvari onda su svi zakljucili da je kronos provokator.
                                Nisam pratio b92 i ne pratim domacu kosarku samo NBA.

                                Ovaj post sam uhvatio i nikako mi se nije svidio nacin na koji je odgovorio. Primjetio sam da mu se vecina postova svodi na gif-ove i klipove.

                                Comment

                                Working...
                                X