Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Pa isto i ti radis,na drugi nacin, tebi ispravan. Niko nece biti trajno banovan,prosto nema razloga za to. Zna se koji su razlozi za to, Stojance je napisao vec i prestani svoju mrznju da istresas na Dekkardu..koji nije tu da se brani...
    Ne vidim da sam se tebi obracao pa zasto mi onda repliciras?
    Ja za 2 ipo godine od kada sam se registrovao nemam nijedan ban i ti ces da mi kazes da ja radim isto to....svasta, kod mene mrznja ne postoji.

    Comment


    • Originally posted by mmajstor View Post
      Ne vidim da sam se tebi obracao pa zasto mi onda repliciras?
      Ja za 2 ipo godine od kada sam se registrovao nemam nijedan ban i ti ces da mi kazes da ja radim isto to....svasta, kod mene mrznja ne postoji.
      Na drugom mestu si banovan zbog cega? To sto ovde pustaju neke stvari je drugi par opanaka
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Na drugom mestu si banovan zbog cega? To sto ovde pustaju neke stvari je drugi par opanaka
        Opet ti sa pominjanjem i prenosenjem vesa sa drugih foruma sto je takodje zabranjeno?
        Evo kada si toliko znatizeljan mada ne znam tacno kakvu upotrebnu vrednost ima ta informacija jer je iskljucivo merodavno pisanje samo na ovom forumu: na sportskom delu nijednog foruma na svetu nisam dobio ban - nikada. Jedino mesto na kome sam dobijao ban jeste podforum Politika na Vox (bivsi B92)....i na to sam ponosan, jer ne verujem da na tom mestu normalna osoba moze da prodje bez bana, i svi to vrlo dobro znamo sta se tamo radi. I sta ces sad sa tim?
        Last edited by mmajstor; 05-03-20, 20:11.

        Comment


        • Originally posted by mmajstor View Post
          Meni je samo zao sto je Stojance pobrisao sve te postove, inace se ne bi cudili kao da ste pali sa marsa.
          Nekih žestokih uvreda nije bilo, ali svakako da su postovi bili za brisanje jer se bavio tobom a ne temom.

          Ja samo ne kopčam zašto si se toliko opteretio?

          Znam da smo različiti ljudi ali ja se ne bih ni malčice nervirao zbog prozivanja nekog virtuelnog lika pogotovo što znam da će svaki takav post biti obrisan i da će biti banovan.

          Ni njemu ni bilo kome ne dozvoljavam vređanje.

          Comment


          • Originally posted by mmajstor View Post
            Jedino mesto na kome sam dobijao ban jeste podforum Politika na Vox (bivsi B92)....i na to sam ponosan, jer ne verujem da na tom mestu normalna osoba moze da prodje bez bana, i svi to vrlo dobro znamo sta se tamo radi.I sta ces sad sa tim?
            Mora da si Srbe nazivao Srbima a ne Svrbima. To ne opraštaju tamo.
            Last edited by Chiwwi; 05-03-20, 20:15.

            Comment


            • Originally posted by Karamazov View Post
              Nekih žestokih uvreda nije bilo, ali svakako da su postovi bili za brisanje jer se bavio tobom a ne temom.

              Ja samo ne kopčam zašto si se toliko opteretio?

              Znam da smo različiti ljudi ali ja se ne bih ni malčice nervirao zbog prozivanja nekog virtuelnog lika pogotovo što znam da će svaki takav post biti obrisan i da će biti banovan.

              Ni njemu ni bilo kome ne dozvoljavam vređanje.
              Nije bas da je to ne znam kakvo opterecenje....covek je radio to sto je uradio, ti si ga opravdano banovao i ja sam postavio pitanje dokle cemo vise tako. Odgovorio si mi, ja potvrdio.....a ovo dalje su samo repovi jer mi deluje kao da su neki ljudi sa Marsa pali pa se cude - zbog tih ostalih mislim da nije lose da se postovi ne brisu nego ostave, a da u reply ostavis upozorenje.

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                Opet ti sa pominjanjem i prenosenjem vesa sa drugih foruma sto je takodje zabranjeno?
                Evo kada si toliko znatizeljan mada ne znam tacno kakvu upotrebnu vrednost ima ta informacija jer je iskljucivo merodavno pisanje samo na ovom forumu: na sportskom delu nijednog foruma na svetu nisam dobio ban - nikada. Jedino mesto na kome sam dobijao ban jeste podforum Politika na Vox (bivsi B92)....i na to sam ponosan, jer ne verujem da na tom mestu normalna osoba moze da prodje bez bana, i svi to vrlo dobro znamo sta se tamo radi. I sta ces sad sa tim?
                Dobro, ajde da uzmem da imas neko pravo oko toga, a sto si dobio onda trajni ban na B92 i to na kosarci? Da li se secas i toga? Reci nam, sta su tamo zgresili?
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by Chiwwi View Post
                  Mora da si Srbe nazivao Srbima a ne Svrbima. To ne opraštaju tamo.
                  Ma ja potpuno smetnuo s`uma da ga moderisu oni isti likovi sa B92 pa se bezveze zaleteo da tamo nesto napisem oko CG. Neka totalno benigna stvar.....ovo Losmijevo tumacenje rasizma je mala maca za ona zakljucivanja i tumacenja. Bukvalno banuju svakog ko ne misli kao tih par moderatora ili dugogodisnjih pisara. Pu pu daleko bilo....Gebels u sred Srbije.

                  Comment


                  • Ajde ljudi da se bavimo ovim forumom, manite onaj drugi forum koji je koliko vidim diktatorski nastrojen.

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Dobro, ajde da uzmem da imas neko pravo oko toga, a sto si dobio onda trajni ban na B92 i to na kosarci? Da li se secas i toga? Reci nam, sta su tamo zgresili?
                      Aman covece nisam dobio taj ban na kosarci nego na politici, koliko puta treba da ti ponovim...

                      Comment


                      • Ma znam. Svrbi i Svrbija svaka druga reč. Još i imaju neko logično i normalno objašnjenje za te termine.
                        Ali to je naša vesela i tolerantna domovina. Da su i ove u okolini takve, Balkan bi bio Skandinavija.

                        Comment


                        • Originally posted by mmajstor View Post
                          Ma ja potpuno smetnuo s`uma da ga moderisu oni isti likovi sa B92 pa se bezveze zaleteo da tamo nesto napisem oko CG. Neka totalno benigna stvar.....ovo Losmijevo tumacenje rasizma je mala maca za ona zakljucivanja i tumacenja. Bukvalno banuju svakog ko ne misli kao tih par moderatora ili dugogodisnjih pisara. Pu pu daleko bilo....Gebels u sred Srbije.
                          Znaci tebi nije rasizam kad kaze Afroamerikanci se drogiraju,duvaju...dok ove belce nije video a nije ni o njima rec? To je taj duh pravoslavlja i demokratije ali ajde necu vise..ja ovde baratam cinjenicama...i dokazima...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Znaci tebi nije rasizam kad kaze Afroamerikanci se drogiraju,duvaju...dok ove belce nije video a nije ni o njima rec? To je taj duh pravoslavlja i demokratije ali ajde necu vise..ja ovde baratam cinjenicama...i dokazima...
                            A tebi nije šovinizam kad se kaže da su Srbi prljavi i da bacaju djubre?

                            Comment


                            • Ti ovde baratas glupostima,zivis na forumu da nekom smestis ban kao i tvoj drugar Dekkard.

                              Comment


                              • Sova nije sovinista, to je smesno..On je liberal po meni...

                                Mihajlo10, ne bih tebe nikad izbacio ja licno sa foruma, meni si ti zanimljiv i tek cs biti za jedno mesec dana...kao i kolega iznad tvog posta. Samo ti kazem da obratis paznju na svoj skromni recnik....
                                Last edited by LosmiSK; 05-03-20, 20:41.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X