Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • O Dekardu možemo misliti i ovako i onako, on je ipak inteligentan lik, dugo je na ovom forumu i njemu je potreban.

    Njegov probelm je što sam mu i rekao da s vremena na vreme nema granice, ume prekardašiti u ironisaju i napraviti pičvajz.

    Na svakom forumu uvek imate grupu ljudi koja će konstantno kukati, žaliti se, kritikovati.

    Ja sam za kritike uvek otvoren, ali ne volim ni licemerje niti volim gubiti vreme na bezvezarije i lične ratove pojedinaca na forumu.

    U lošim si odnosima sa nekim likom i jedva čekaš da ga prijaviš ili da ga se rešiš, a za nekog ko je gori od njega ćutiš ili ga čak i braniš kad je banovan, jer ti je virtuelni ortak.

    Prema pravilima ja nikome nisam dužan da objašnjavam zbog čega je neko banovan i zašto je nekome obrisan post.

    Sve zavisi od moje procene, ako mislim da treba odgovoriti, to ću uraditi, ako mislim da ne, onda i ne odgovaram.

    Comment


    • Originally posted by Ivan9 View Post
      Malo je ruzno komentarisati nekoga ko je banovan i nema priliku da ti odgovori.
      Dekkard mozda ima agresivan pristup ali i dosta ovih banova nije sasvim opravdano jer je jednostavno on uvek pogodna meta. Takav je kakav je, ali je i jedan od zacina ovog foruma
      Ako si mislio na mene, ja nisam komentarisao nikoga ko je banovan nego odluke moderacije i izvod iz pravilnika, koji se moze a i ne mora uzeti u obzir. Za to ova tema sluzi.

      Pritom, ti i ne vidis sta se sve pise, jer se masa postova odmah obrise pa ne mozes uvek znati razloge nekog bana, a samim tim ne znam kako mozes imati misljenje (kao i svi ostali) da li je opravdano ili ne.
      Jedna primedba jeste sto se nakon bana ne objasni zasto je usledila takva odluka jer to deluje edukativno na ostale forumase da svi nauce i znaju sta se tolerise a sta ne, i u skladu sa tim prilagode svoj nacin pisanja. Mozda to nije duznost moderatora ali je preporucljivo.

      Comment


      • Vodi kuci Dekkarda ako ti treba takav zacin,meni je pun kurac tih licemera koji sve provociraju pa se onda zale moderatorima,traze ban,zive za to na ovom forumu,ni deca u osnovnoj skoli vise to ne rade. Nikad nisam trazio ban ni za koga,ne trazim ga ni sad,samo ocekujem neku pravdu na ovom forumu,ako mene prvi put kaznis na mesec dana,ne mozes da se ulizujes Dekkardu i pustis ga da provocira sve redom koji ne navijaju za Zvezdu,zato sto je on dugogodisnji drug clan. Pancev je kaznjen dozivotno s ovog foruma a ovaj je gori 10 puta od njega. Vi se bre ovde poznajete i u realnom svetu,za mene ste svi virtuelni likovi,boli me uvo ko je s kim dobar,ako vas je ovde neko postavio za tog moderatora i imate neku moc onda je iskoristite da delite pravdu a ne nepravdu. Evo budite iskreni koliko je puta od vas Dekkard trazio da nekoga banujete,koliko sam ja puta to uradio? Za ovo drugo mogu da vam olaksam,nijednom,samo sam reagovao na ova Dekkardova sranja zbog kojih me neko banovao na mesec dana a on nastavio slobodno da provocira na forumu.

        Comment


        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
          Vodi kuci Dekkarda ako ti treba takav zacin,meni je pun kurac tih licemera koji sve provociraju pa se onda zale moderatorima,traze ban,zive za to na ovom forumu,ni deca u osnovnoj skoli vise to ne rade. Nikad nisam trazio ban ni za koga,ne trazim ga ni sad,samo ocekujem neku pravdu na ovom forumu,ako mene prvi put kaznis na mesec dana,ne mozes da se ulizujes Dekkardu i pustis ga da provocira sve redom koji ne navijaju za Zvezdu,zato sto je on dugogodisnji drug clan. Pancev je kaznjen dozivotno s ovog foruma a ovaj je gori 10 puta od njega. Vi se bre ovde poznajete i u realnom svetu,za mene ste svi virtuelni likovi,boli me uvo ko je s kim dobar,ako vas je ovde neko postavio za tog moderatora i imate neku moc onda je iskoristite da delite pravdu a ne nepravdu. Evo budite iskreni koliko je puta od vas Dekkard trazio da nekoga banujete,koliko sam ja puta to uradio? Za ovo drugo mogu da vam olaksam,nijednom,samo sam reagovao na ova Dekkardova sranja zbog kojih me neko banovao na mesec dana a on nastavio slobodno da provocira na forumu.
          Da je pravde i ti bi bio spakovan odavno sa tvojim rasistickim ispadima koji mogu da uticu na normalnost razgovora. Amerikanci nisu crnci itd...Dekkard ima druge izlive, ok je i nekog nagaziti ali ne sa primerom glup,glup, glup i glup si npr...Licno vredjanje bez argumentacije bi trbalo da bude strogo kaznjavano kao i pretnje. Ako ne znas da komuniciras normalno na forumu onda ti nije ovde mesto.

          Mora da se obrazlozi zasto neko nije u pravu, a ne da mu neko kaze pusi qrac ili debilcino ili jos uvrdljivije psovke, za tako nsto treba da bude nulta tolerancija. Znam Dekija i van foruma,pa se mi napusavamo, cak smo i sinoc preko telegrama malo pa smo na kraju drugarski popricali )

          Zero tolerancija za licno vredjanje, stavise mislim da je Karamozov tu popustljiv, posebno prema jednom drugomclanu foruma i to ne sme da se dozvoljava. Argumentovana rasprava je nesto sasvim drugo. Pancev jeste rekao budalstinu, ali nije ove nikog vredjao i nije imao nameru mislim da bude rassta,dok ti to ponavljas iz posta u post....

          Licno vredjanje je znak slabosti da si u diskusiji donji i previse nervozan, takoreci pobedjen i pokusavas nekako da zavrsis rat bacanjem nuklearne bombe....zamisli da svako kaz nekom u raspravi ajde bre debilu bezi glup si, na sta bi to licilo...

          Svakako Karamazov je za tri koplja bolji od Kronosa, koji je bio los i ulazio je u licne ratove i ako mislim da je dobar covek, drugar i laf, ali nije za mesto moderatora...dok je Karamazov sve to ali zna da hendluje...
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Opet ti o rasizmu,idi kod uciteljice,pitaj je sta je rasizam,ja nisam daltonista,ako je neko crne boje koze,on je za mene crnac. Ti si Losmi posebna tema,svima si se na glavu popeo na ovom forumu,i zvezdasima i partizanovcima,u svakoj corbi si mirodjija,u sve se razumes,kao nas predsednik Vucic,tj.mislis da se u sve razumes. Rekao sam ti zabole me u kakvoj si vezi sa Dekkardom i ti i bilo ko drugi,obojica mi idete na nerve,da imam neku moc zabranio bih vam pristup internetu,ta bolest se jedino tako leci.

            Comment


            • Svako verovatno ima razlicit senzibilitet to ce uvek tako biti. Ja sam skrenuo paznju na nesto drugo.
              Na to sto u zadnjih 5 meseci imamo toliki broj banova od po 1 do 10 dana istom forumasu, ukupno 53 dana (ako bi uzeli dalju istorijsku statistiku cifra bi bila mnogo veca). Koja je svrha nastavljati sa istim kaznama, kada je ocigledno da one ne ispunjavaju svoj smisao, a i ocigledno je da se one ne dupliraju sto jasno pise u pravilniku da bi trebalo, sve do krajnjeg odstranjivanja "kada vise nista ne moze da pomogne"........to sto je neko nezadovoljan svojim ili tudjim banom to je neka potpuno druga tema koja nema veze sa ovom.

              Comment


              • Da napišem koju i u vezi pravilnika o konstantnom kršenju pravila.

                Ono se naravno primenjuje posle određenog broja grešaka.

                I pošto Dekard još uvek nije ispunio taj broj, a blizu je, ja nisam primenio to pravilo.

                Fitilj mog strpljenja je dugačak. Kada bude dogoreo onda će to značiti da je neko prevršio svaku meru.

                Uslediće bum.

                Nadam se da smo i ovo rešili i da možemo nastaviti dalje.

                Comment


                • Permanentnim banovanjem Dekkarda kvalitet foruma bi opao u velikoj meri.

                  Nekada se mora pravilnik ostaviti sa strane da bi se donele objektivne odluke, mada je u proslosti Dekkard bio vise puta nezasluzeno banovan (dok je stara moderacija obavljala funkciju).

                  Nikada on nije napravio neki zesci prekrsaj, tako da bi odluka o dozivotnom banu naskodila samo forumu.

                  Comment


                  • Originally posted by limun View Post
                    Permanentnim banovanjem Dekkarda kvalitet foruma bi opao u velikoj meri.

                    Nekada se mora pravilnik ostaviti sa strane da bi se donele objektivne odluke, mada je u proslosti Dekkard bio vise puta nezasluzeno banovan (dok je stara moderacija obavljala funkciju).

                    Nikada on nije napravio neki zesci prekrsaj, tako da bi odluka o dozivotnom banu naskodila samo forumu.
                    ha ha ha

                    najbolje da se obrise pravilnik ako ce ponekad da se stavlja sa strane. Kada je to ponekad i zasto ne stalno, i ko je taj koji ce da odredi kada je to ponekad a kada nije ponekad? Zesca nebuloza.

                    Comment


                    • Originally posted by Karamazov View Post
                      Da napišem koju i u vezi pravilnika o konstantnom kršenju pravila.

                      Ono se naravno primenjuje posle određenog broja grešaka.

                      I pošto Dekard još uvek nije ispunio taj broj, a blizu je, ja nisam primenio to pravilo.

                      Fitilj mog strpljenja je dugačak. Kada bude dogoreo onda će to značiti da je neko prevršio svaku meru.

                      Uslediće bum.

                      Nadam se da smo i ovo rešili i da možemo nastaviti dalje.
                      Do sada si pokazao da imas tu pravdoljubivu ali i isto tako ljudsku stranu sto jeste pohvalno, tako da sto se mene tice - OK.

                      Comment


                      • Objasni ti meni Stojance kako moze mene neko za prvi prekrsaj da banuje na mesec dana,objasnjenje je bilo vredjanje i rasizam,vec sam pricao ovde o tom rasizmu da se ne ponavljam,takvu glupost nikad ne mogu prihvatiti kao razlog za kaznu jer nema veze sa mozgom. Dobio sam tu kaznu jer sam se prepucavao sa Dekkardom,on je prosao bez bilo kakve kazne i nastavio je da provocira na forumu. Za sva sranja koja pravi dobija 1,2,7 dana kazne,sad si ga valjda najvise cepnuo za 10 dana a mene za prvi prekrsaj neko kazni mesec dana. Nije mi zao zbog te kazne,jesam vredjao Dekkarda kao sto je i on mene ali onda valjda odredis istu kaznu i jednom i drugom a ne kao sto je uradio tvoj kolega moderator,uopste me ne interesuje da li on licno poznaje Dekkarda,da li su drugari sa instagrama,tvitera,interenet huligani.
                        Ja nemam nijedan problem sa navijacima Zvezde,normalno komuniciram sa Gancem,Mmajstorom,Urosem,Stojancetom,Sarcem,nisam neki zaludjenik,navijam za Partizan ali postujem sve sto je Zvezda napravila u fudbalu isto valjda kao i sto svaki normalan navijac Zvezde mora da postuje ono sto je Partizan napravio u kosarci,ali ova dva internet huligana Losmi i Dekkard mi stvarno idu na nerve,konstantno pljuju sve sto ima bilo kakve veze sa Partizanom,sve oni znaju najbolje,ko se s njima ne slaze on je neznalica,idiot,nije Srbin,glup je itd. i onda te optuze kod vas moderatora da ti njih vredjas,pa normalno da cu da popizdim kad niko ne reaguje na ove internet huligane,sve im je dozvoljeno jer su drugovi clanovi zavisnici od foruma,kad im odgovoris istom merom dobijes ban mesec dana.

                        Comment


                        • Što se mene tiče ja s tobom Mihajlo nisam nikad imao problem.

                          Ranije si umeo da uđeš u sukob sa Dekardom, malo manje sa Lošmijem.

                          Kolega ako želi može ti i reći zbog čega te je banovao mesec dana.

                          Ono što znam jeste da i dužina bana zavisi od prekršaja.

                          Ako neko napiše nešto što čoveka ne čini čovekom, bez obzira na broj prekrašaja, pa neka mu je to i prvi, dobiće duži ban.

                          Comment


                          • Smatraj da si postedjen, za rasizam ide trajni ban na svakom mestu, dobio ga je Pancev na prvu a ti to ponavljas konstantno. Najgore sto ti to ni ne vidis kao gresku...
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Losmi vec sam ti rekao procitaj bar na ovoj vikipediji sta je rasizam,u sukob na ovom interentu,vredjanje iskljucivo ulazim jedino s tobom i Dekkardom,trebalo bi da se zapitas zasto je to tako,da sam jedini pomislio bih da nesto nije u redu sa mnom,ali ovde se svaki drugi covek zali na vas dvojicu.

                              Comment


                              • Originally posted by Karamazov View Post
                                Da napišem koju i u vezi pravilnika o konstantnom kršenju pravila.

                                Ono se naravno primenjuje posle određenog broja grešaka.

                                I pošto Dekard još uvek nije ispunio taj broj, a blizu je, ja nisam primenio to pravilo.

                                Fitilj mog strpljenja je dugačak. Kada bude dogoreo onda će to značiti da je neko prevršio svaku meru.

                                Uslediće bum.

                                Nadam se da smo i ovo rešili i da možemo nastaviti dalje.
                                Ovaj post je skroz na mestu, a pretpostavljao sam da se vodis tim rezonom.

                                Citao sam pre nekoliko sati i prva stvar koju sam zeleo da napisem je da duzina staza igra ulogu. Prvi veci ban koji je dobio je zbog Buducnosti. Mozda je imao male prestupe pre toga. Imas ljudi koji dodju od starta, teraju svoje i ne prilagodjavaju se. Takvi i treba da imaju stroze kazne.

                                Comment

                                Working...
                                X