Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
    Prvo prestani da pominjes Valtera drugo Valter je pomenuo Zagorca preeee svih ovih najava da dolazi i pre nego sto je Ostoja potvrdio da pregovaraju, ako ti je krivo sto ti ne znas ljude i ne ides na utakmice dacu ti moju sezonsku posto narednih 10 dana nisam u Bg u pa odgledaj meceve u tom periodu, inace stvarno smaras konstantnim kukanjem i prozivkom.
    Pa necu da prestanem da pominjem, Ica je banovan na 15 dana za ono sto ti radis u svakom drugom postu.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Ganac i Kronose, trebali bi malo ozbiljnije da se pozabavite postovima forumaša u kojima se vređaju neistomišljenici, nazivaju budalama, ovcama i slično. Nikad kultura dijaloga neće biti na željenom nivou ako se takve stvari tolerišu. Prva stvar je editovanje takvog posta uz upozorenje forumašu, a ako se ogluši o njega onda drastičnije mere. Ko nije sposoban da piše i diskutuje samo uz razmenu argumenata bez vređanja ne treba ni da piše, valjda je cilj da forum bude mesto gde će se svačije mišljenje uvažavati ma koliko se razlikovalo od našeg, a ovo što se piše poslednjih nekoliko dana pas s maslom ne bi pojeo.


      Ljudi imaju prava na misljenje da trener ne zna da radi svoj posao, da je ekipa ocajno selektovana, da ne treba igrati u Areni .. sa druge strane imamo samo ono "trust the proces" saljiva trolovanja sa tvoje strane.
      Ok su i pohvale i kritike ako su argumentovane, vredjanja i provokacije treba brisati.
      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

      Comment


      • A da izbrišete ono gtr smeće na KKCZ topicu?
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          A da izbrišete ono gtr smeće na KKCZ topicu?
          A kako bi bilo da nam pošalješ na pm, jer očito je da nismo stalno pored kompa.
          Drugo, ne znam da li je GTR ali naslov fotografija je uvredljiv i maliciozan... zato sam i obrisao.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Kako god, ja uglavnom šaljem sa telefona pa se zaboravim... a i naslov topica je Kritike, žalbe, sugestije... Nije ni važno, bitno da je odreagovano na pravi način [emoji6]
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Pa ja tek sad vidim da ste vi ostavili bahatu provokaciju na temi za transfere zacinjenu sa ponovnim trolovanjem o Milleru (kakve veze ima to sa Zvezdom, objasnite mi), a odgovor i sve kasnije obrisali?!

              Ako kupis sezonsku, posaljes donaciju klubu, ili jos bolje sam izaberes igraca i kupis ga onda ok , a pitati se kako najsiromasniji klub Evrolige nema para za skupo pojacanje cista glupost u rangu one predsezonske da Je Miler smesan igrac za Partizan. Dekard tacna konstatacija Radicevic radi individualno neke stvari , u klubu misle da je najveci problem u glavi, videcemo, meni se Jankovicev napredak svidja, samo da nastavi.
              Na sta to lici?

              Ali, posto ste doticnom presli preko prepisivanja postova, samo nebo je granica.
              Last edited by blond; 06-12-17, 02:04.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Originally posted by canarian View Post
                Pa ja tek sad vidim da ste vi ostavili bahatu provokaciju na temi za transfere zacinjenu sa ponovnim trolovanjem o Milleru (kakve veze ima to sa Zvezdom, objasnite mi), a odgovor i sve kasnije obrisali?!



                Na sta to lici?

                Ali, posto ste doticnom presli preko prepisivanja postova, samo nebo je granica.
                Obrisana je vasa rasprava u sitne sate, koja se sastojala od medjusobnih prozivanja ko je i sta pisao na drugim forumima. Obzirom da vam ta vrsta rasprave nije strana, kao i da ste vec bili kaznjavani zbog toga - ban za isto bi vam bio dupliran u tom slucaju, tako da je ovaj put proslo samo sa brisanjem. Svako ima pravo na svoje misljenje, pa i Valter i prestani da ga stalkujes zbog toga, i njega i Dekkarda. Stavi ih na ignore i resen problem, a ne da uleces u besmislenu raspravu sa njima i, pri tom, reportujes svaki njihov odgovor tebi - sto je ,takodje, kaznjivo po Pravilniku. Svoje netrpeljivosti resavajte na drugi nacin: Ignore, PP, razgovor uz pivo ili sokic u RL...
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Aman covece, na moj post ovakve sadrzine:

                  Sta znaci to "da je urodilo plodom kod Jankovica"? Nama treba neko ko ce moci da da doprinos, ne da se odusevljavamo sa time sto ubaci po koji sut i izblokira nekog igraca Igokee. Radicevic je predvidjen da organizuje igru kad Rochestie nije na terenu.
                  Super, ako "nema para" za pojacanja (kako su onda trazili Iversona), nece biti ni para od pobeda u evroligi, a sledece neka istu odjave, bilo bi posteno.

                  Ovde ljudi govore kako Radonjic nije uspeo da se plasira u 8, mi bi bili dzak za nabijanje bez bilo koga od cetvorice nosilaca igre. A ocekivati da ce njih cetvorica stalno sutirati kao u transu je los sf film.
                  Minimum jedno kvalitetno pojacanje i jedna zakrpa (neka sami odaberu sta u reketu, sta na 1-2).
                  Sto je krajnje legitimno misljenje, i uopste nije jedino, niti sam i jednom recju pomenuo doticnog u postu, a lik ulece sa krajnje bezobraznom provokacijom:

                  Ako kupis sezonsku, posaljes donaciju klubu, ili jos bolje sam izaberes igraca i kupis ga onda ok , a pitati se kako najsiromasniji klub Evrolige nema para za skupo pojacanje cista glupost u rangu one predsezonske da Je Miler smesan igrac za Partizan. Dekard tacna konstatacija Radicevic radi individualno neke stvari , u klubu misle da je najveci problem u glavi, videcemo, meni se Jankovicev napredak svidja, samo da nastavi.
                  Radi svoj posao covece i nece biti problema. Na sta to lici da ti meni pretis banom i to istim kao i provokatoru, a provokaciju koju je poceo on si ostavio. Jel treba u svakom postu da pominje Millera? To bi bilo kao da ja u svakom postu napisem da je Jovic fenomenalan suter jer je sutirao na jednom mecu 6/8 za 2 i 1/2 za 3 i trazim ljude koji su napisali da nije.

                  Nemate pojma, Jovic je odlican suter, tralala, hahaha, ja sam car. E to tako zvuci.

                  Nemam ja nista protiv nickova ovde, jer ih ni ne poznajem. Imam protiv odredjenog ponasanja i neobaziranja na tudja misljenja, sto je sustina (trebalo bi biti) svakog foruma. Uvazavanje prava ljudi na misljenje, ne ponavljanje samo svoje price. A to radi i Valter, to radi i dekkard.

                  Dakle, brisi post ili se brate povuci sa tog mesta ako ne umes/neces da cistis blato koje odredjeni ostavljaju.
                  Last edited by blond; 06-12-17, 17:48.
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • Originally posted by canarian View Post
                    Aman covece, na moj post ovakve sadrzine:



                    Sto je krajnje legitimno misljenje, i uopste nije jedino, niti sam i jednom recju pomenuo doticnog u postu, a lik ulece sa krajnje bezobraznom provokacijom:



                    Radi svoj posao covece i nece biti problema. Na sta to lici da ti meni pretis banom i to istim kao i provokatoru, a provokaciju koju je poceo on si ostavio. Jel treba u svakom postu da pominje Millera? To bi bilo kao da ja u svakom postu napisem da je Jovic fenomenalan suter jer je sutirao na jednom mecu 6/8 za 2 i 1/2 za 3 i trazim ljude koji su napisali da nije.

                    Nemate pojma, Jovic je odlican suter, tralala, hahaha, ja sam car. E to tako zvuci.

                    Nemam ja nista protiv nickova ovde, jer ih ni ne poznajem. Imam protiv odredjenog ponasanja i neobaziranja na tudja misljenja, sto je sustina (trebalo bi biti) svakog foruma. Uvazavanje prava ljudi na misljenje, ne ponavljanje samo svoje price. A to radi i Valter, to radi i dekkard.

                    Dakle, brisi post ili se brate povuci sa tog mesta ako ne umes/neces da cistis blato koje odredjeni ostavljaju.
                    Ne primecujem samo ja, vec i ostali forumasi da sve cesce ulazis u konflikte bez ikakvog uvazavanja tudjeg misljenja i pisanja. Pri tom, nameces svoje misljenje kao jedino ispravno, a ako ti se neko usprotivi - reportujes i trazis ban. Smisao foruma i jeste razmena misljenja, ko zeli jednostrano misljenje - eno mu RSB i Juzni Forum, pa nek se tetosu tamo "ja tebi serdare, ti meni vojvodo". Tvoje misljenje nije jedino i merodavno i sto pre shvatis to - bolje i po tebe, i po druge forumase.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Kronos u pravu mada se cesto ponasa na isti nacin ...

                      Comment


                      • Originally posted by darko pancev View Post
                        Kronos u pravu mada se cesto ponasa na isti nacin ...
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Comment


                          • Originally posted by darko pancev View Post
                            Kronos u pravu mada se cesto ponasa na isti nacin ...
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Bravo Kronose, svaka cast. Taj stav je potpuno ok, i odlicno radis svoj posao svaki moj ban je bio zasluzen i upravo si pravu stvar rekao u vezi ovog stalkovanja.

                              Comment


                              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                                Bravo Kronose, svaka cast. Taj stav je potpuno ok, i odlicno radis svoj posao svaki moj ban je bio zasluzen i upravo si pravu stvar rekao u vezi ovog stalkovanja.
                                Ima se i tebi stosta prigovoriti....
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X