Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poenta mog upisa nije bio da nastavimo neku raspravu na ovoj temi ili da preselimo problem na ovu temu. Moja namera je bila pokušaj da ukažem da reč kao reč nije problem, pogrešno je zabranjivati reči. Problem je mesto reči u rečenici. Ko razume - razume, ko ne ... neće nikada da razume.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Srbi su većinski narod u Srbiji. Dakle, ako se nešto dešava u Srbiji većinom to rade Srbi.
      Sigurno nije mislio na Slobine Egipćane.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Vidim ja da i ova tema treba da se zakljucava.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Vidim ja da i ova tema treba da se zakljucava.
          Ne bi skodilo.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Srbi su većinski narod u Srbiji. Dakle, ako se nešto dešava u Srbiji većinom to rade Srbi.
            Sigurno nije mislio na Slobine Egipćane.
            Ako napišeš da je Srbin poprilično prljav i da baca djubre to znači da svaki, svi do jednog koliko nas ima Srba smo takvi..

            I to je šovinizam.
            Ponoviću još koliko god puta da treba.

            Comment


            • Originally posted by Chiwwi View Post
              Ako napišeš da je Srbin poprilično prljav i da baca djubre to znači da svaki, svi do jednog koliko nas ima Srba smo takvi..

              I to je šovinizam.
              Ponoviću još koliko god puta da treba.
              Ako postoje egzaktni podaci o stepenu čistoće, a postoje, ništa nije pogrešio.
              To što smo možda ti i ja čista manjina, a pritom smo Srbi ne menja opštu sliku.
              Mada, kad je o tome konkretno slučaj, znam baš puno ljudi koji za sebe misle da su čisti, a to nema veze sa realnošću. Eno na NBG i u drugim delovima grada i dalje ima ljudi koji bacaju đubre kroz prozor/preko terase. Bacaju se pikavci, papiri, flašice od pića iz automobila, puši se u sportskim dvoranama... Osvrni se malo oko sebe, vidi malo gde živiš.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Dobro Srbine, gledam basket, ne mogu više da se smaram sa definicijom šovinizma.

                Comment


                • Originally posted by Chiwwi View Post
                  Dobro Srbine, gledam basket, ne mogu više da se smaram sa definicijom šovinizma.
                  Nit si me uvredio niti pohvalio.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by Chiwwi View Post
                    Idi te vi pa Srbofobujte na nekom drugom mestu. Na B92 npr. Tamo je najnormalnije bilo nazivati Srbe Svrbima a Srbiju Svrbijom.
                    Mesas likove koji pisu na politicii i ljude koji pisu na sportu i na politici ili pisu samo na sportu. To su dva razlicita entiteta, a te termine je koristila ''elita'' sa politickog pdfa zbog koje je izbilo milion sranja.

                    Uostalom zbog te podele je doslo i do egzodusa sa b92 i doslo je do rasta broja novih clanova na SK.
                    Last edited by Ricma; 09-02-20, 19:44.

                    Comment


                    • Nisam u toku, zasto ste reprezentaciju opet zakljucali?

                      Comment


                      • Zbog spamovanja.

                        Comment


                        • Zbog toga se ne zakljucava tema. Pusti...

                          Comment


                          • Zaključava se i zbog toga tema.

                            Nekad nisam tu, nakupe se spam postovi i moram da zaključam radi čišćenja teme.

                            Comment


                            • Sto je Darko Pancev dobio ban i na koliko?
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Pa pise ti - trajno.
                                Nazvao Gista majmunom.
                                Last edited by mmajstor; 12-02-20, 18:54.

                                Comment

                                Working...
                                X