Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ја те нисам вређао. Ја ти нисам претио. Ја сам те џентлменски позвао и то са рукавицама. Ти си одбио. Знам ја шта пишем. Јер ја не умем са таквим људима као ти који тако на ситно нешто. Ево изабери дужину за онај пост и Стојанче ће ме скрајнути. Није никакав проблем. Прихватам одговорност.

    Али који ти гушт представља да на НБА теми где навијамо за Јокића или Портланд, да ти спомињеш гуме и бацања? Ево сад тај исти Јокић игра за репрезентсцију и због тих гума долази као члан идеалне петорке у НБА.

    Ја не могу да ти пружим руку помирења али буди нормалан. Јуче си писао за неки кавез и увукао си безбезе у расправи са Шарцем да ли Џимија или некога, што ти то треба?
    Last edited by Cassius Clay; 07-09-19, 12:22.

    Comment


    • Cuj nije me vredjao i pretio.

      Ma kakav Jimy njemu se i ne obracam..Sa Sarcem se raspravljam i to je to..Mi se poznajemo dugo i sve je ok..Navijao sam kontra Denvera i to je to.Opusti se malo
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Ne svetim* ja Kronosa ili bilo koga, jednostavno smeta mi revanšizam i neko ushićenje smenjivanjem sa mesta moderatora i banovanjem istog. .
        To, ti postupci, ti izlivi oduševljenja kada napišeš više puta, predstavljaju neke niske strasti kako kada izjaviš nekom želiš da polomi nogu ili da se povredi.
        Admini, moderatori i neko ko već o tome odlučuje, doneo je odluku i tu se treba staviti tačka a ne praviti od toga događaj.
        Što se tiče tebe, ti potvrđuješ sve ono što sam napisao u prethodnom mom postu.
        Ja odobravam, lajkujem sadržaj nekog posta a ne forumaša.
        I dalje tvrdim da moderacija treba da poštuje pravilnik, i da za pravopisne i gramatičke greške reaguje.
        *Čuj, svetim??? Kao da sam isukao mač i krenuo po forumu da čerečim...još jedna nebuloza.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Постоји овај форум и пре тебе. Питај Нота и Ољу од када не волим Радоњића где смо Брајкула и ја предњачили и назвали га по његовој кованици "сламени шешир". Дејан Радоњић је за мене незналица много пре твог доласка. Шаблонер. Човек коме Нептунас прави серију 19-0, који испусти 20 раз од Стразбура, који губи 5 на 3, који губи од Цибоне мртве.

          Нисам ја то причао због тебе, видиш да сам те на НБА напушио за Ђорђевића мислио сам да си његов бот.

          Comment


          • Ti si ulazio na teme u Zvezdi, gde Radonjic nije trener i pricao kako je on neznalica.. jasno da izvuces provokaciju od mene..ili nekog.

            Mogu da se zakopaju ove ratne sekire i da iskuliramo malo. Nisam ja za svadju i da ljudi budu nervozni zbog mene, vise sebe volim da donosim srecu drugima, to mi je zivotni poziv.

            AKoozete da iskulirate sa provokacijama i da pisemo normalno da zaboravimo ovo. Sto sada se nervirate uz ivotu zbog ovoga,meni je lobanja oguglala o nerviranje..takva mi je rabota i ne mogu tako lako da se iznerviram

            Licno vas ovde sve gotivim i Kivija, mmajstora,Sarca... nemam problem.. opustite se..nisi ni ti los, ali si krenuo bez veze da se rvas sa mnom..sa Dekkijem sam online sa nekima i drugar ovde privatno..

            Ne znam,opustite se malo..
            Last edited by LosmiSK; 07-09-19, 12:48.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by limun View Post
              Urose delujes mnogo ozbiljnije s tom cirilicom. Deluje kao da si u pravu za sve sto pises. Trebalo je od pocetka da je koristis na forumu.
              IvsnPG mode on
              Bio je onaj forumaš Победа on je pisao ćirilicom, imao je ok upise. Ne znam šta se desilo s njim.
              IvanPG mode off
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Није него је бивши тренер Звезде и имам лоше мишљење о њему али нећу писати ето. Онда немој ми ти за Филипа Човића само јер је нечији син. Родитеље није могао да бира.

                Ето завршено, нема провокација и ћао ђаци

                Comment


                • Ima istine za Radonjića, meni se on nije sviđao kad je došao u Zvezdu, odnosno on sam kao osoba nikakve zamerke nemam, naprotiv, sve najbolje mislim o njemu kao čoveku, nije mi se sviđala njegova košarkaška filozofija, ali pravi navijač ipak poštuje rezultate koje klub za koji navija postiže, a i uvek ću poštovati svakog igrača i trenera Zvezde, bez izuzetka.
                  Treba i reći da Radonja 2019.-te i Radonja 2013-te nisu isti treneri i da je dosta radio na sebi u međuvremenu i sad je dosegao da bude stabilna EL srednja klasa trenera, što recimo Đorđević nikad neće biti.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Da uozbiljimo, svako spuštanje rasprave na lični nivo moralo bi da bude strogo zabranjeno i kažnjavano. To ne podrazumeva samo vređanje, već i obraćanje u neprimerenom tonu. Držite se teme, niko vam nije kriv što vam ponestane argumenata.
                    Drugo, svako ovde ima svoj nick I svako iskrivljavanje nickova u cilju vređanja bi trebalo takođe da bude sankcionisano, kao i flejmovanje uopšte.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Tebi kad nestane argumenata prijavljujes coveka sa kojim lomis hleb i pricas na Viber-u..Strahota Iskrivljavanje nika nije bilo da se neko uvredi,a nazvao si ga i ti vise puta tako. Da sam znao da se ljuti,ne bih ga tako oslovljavao.Mada se nije bunio neko vreme,to mi je bilo vise kao tepanje..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Kakav hleb? [emoji23] Prijavljujem samo u izuzetnim situacijama kada je flagrantno kršenje pravila.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Lošmi i Uroš su na putu da reše probleme i da se pomire.

                          Tako i treba, sve se može ljudski rešiti.

                          Ako još neko ima neku kritiku neka napiše, nemojte samo skretati sa teme i praviiti mi posao.

                          Nešto mi se danas ne radi.

                          Comment


                          • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                            Ја те нисам вређао. Ја ти нисам претио. Ја сам те џентлменски позвао и то са рукавицама. Ти си одбио. Знам ја шта пишем. Јер ја не умем са таквим људима као ти који тако на ситно нешто. Ево изабери дужину за онај пост и Стојанче ће ме скрајнути. Није никакав проблем. Прихватам одговорност.

                            Али који ти гушт представља да на НБА теми где навијамо за Јокића или Портланд, да ти спомињеш гуме и бацања? Ево сад тај исти Јокић игра за репрезентсцију и због тих гума долази као члан идеалне петорке у НБА.

                            Ја не могу да ти пружим руку помирења али буди нормалан. Јуче си писао за неки кавез и увукао си безбезе у расправи са Шарцем да ли Џимија или некога, што ти то треба?
                            Bravo.
                            To nije prvi put da pominje moje ime na forumu u svojim postovima, a ispod napisa njemu se ne obracam... hahahahah

                            Kada Uros napise da je DR sablonski trener i da bi sa ovim timom izgubio ABA plej of za razliku od MT, on je saban, on se napada jer vredja tu svetinju.
                            Kada neko napise Covke govno, bravo majstore, ti si moj brat.
                            Kada neko napise da je Covic najtrofejniji predsednik u istoriji kluba i da radi dobar posao, onda je on sendvicar, SNS bot, mentalno zaostao, itd.
                            Sve su to neka sitna poprckivanja od doticnog, a ja sam ga isto zvao na fajt, kao pravi muskarci, jer sa takvima nema se sta pricati.
                            Ali onda mi je rekao na PM kako ima anksioznost, kako place cesto i ima strahove... Hehehe

                            Comment


                            • Prvo je potvrdio da mi je pretio, drugo izvlaci javno sta sam mu rekao u porukama. Ovde mora biti teska kazna i mora se reagovati. Posebno sto prica o tome.

                              Naravno da nije zvao na fajt vec je pretio. Nema taj kohonats in RL. Onda kmeci tu na forumu kad ga nacepim. Ne placem uopste, posto imam problem sa emocijama a imao sam anksioznost. Ovo javno pricanjw iz pm se mora kazniti najstrasnije.

                              I kakvo je ovo zvanje na tuce non stop? To se kaznjava? Taj Jimi je lik kukavica, stalak za infuziju ej covek preti na forumu u pirukama zato sto ne pricam lepo o covicu....Treba ovo dozvoljavati? Zamislite kakav je to mentalni sklop i ovo mora da se protera odavde?

                              Uvek kazem istinu i sve moje podatke ali lik prica o pm, pretnjama jos i laze i mora stroga kazna za ovo..prekrsio je dosta pravila.


                              EDITvakvi likovi ne bi trebalo da postoje na forumu. Secam se da nije samo meni pretio, pravio je duple naloge, laze, stiti covica.. Zamislite koji je to koncept kad sve to radi..u nekim srednjim godinama,takva nam ih je puna drzava... bar na ovom forumu mozemo disati bez takvih. Bukvalno nikakvih dostignuca i doprinosa na forumu a prekrsio je samo danas brdo pravila...Zamislite vi u RL da postoji covek koji hoce da vas bije zato sto pricate ruzno o covicu...zamislite taj mentalni sklop i to nama treba ovde?

                              Pravila o pretnjama i iznosenju PM je najstrozije kaznjivo i neka se deluje po pravilima, vreme je!!!
                              Last edited by LosmiSK; 08-09-19, 09:19.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Moraš da promeniš način na koji se obraćaš ljudima, to je koren svih problema.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X