Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by StefanPG View Post
    Znam ja da je Ganac korektan, zato i nece zamjerit sto sam ga sklonio na kratko i radi sprecavanja dalje raspravke sa kolegom koji se ocigledno osjetio uvrijedjenim. Na kraj krajeva, svadja je ugusena, svi su tu, znaci da smo reagovali pravovremeno [emoji4]

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Po cemu je korektan? Sto je kulturan? Covek stalkuje konstanto od kada mu je kolega dobio ban. I pokusava da nabaci ban, ne samo meni. Pustite te price o korektnosti na forumu.

    Obrati Stefane paznju na stalking i provociranje. Nimalo nisu naivni neki forumasi. Do kazne kronosu mu se svidjalo dosta mojih tekstova na osnovu reputacije, a onda krece ponor.

    Neka mu neko objasni da kronos nije sklonjen zbog mene. Svakako obratite paznju i na stalking.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by StefanPG View Post
      Znam ja da je Ganac korektan, zato i nece zamjerit sto sam ga sklonio na kratko i radi sprecavanja dalje raspravke sa kolegom koji se ocigledno osjetio uvrijedjenim. Na kraj krajeva, svadja je ugusena, svi su tu, znaci da smo reagovali pravovremeno [emoji4]

      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
      Možda ti on neće zameriti, ali ja itekako hoću. Nije ti ban na mestu. Nije on zaštićena vrsta, ali jedan od najkoretnijih sagovornika za svaku temu. Sa provokatorima ne možeš drugačije. Ja bih još gore odreagovao. Kako se odbraniti od napada likova koji misle da su popili svu pamet ovog sveta? Meni su par njih na ignore listi, ali bih voleo da ni te skrivene postove nikako ne vidim.

      Comment


      • Originally posted by Ulični basketaš View Post
        Možda ti on neće zameriti, ali ja itekako hoću. Nije ti ban na mestu. Nije on zaštićena vrsta, ali jedan od najkoretnijih sagovornika za svaku temu. Sa provokatorima ne možeš drugačije. Ja bih još gore odreagovao. Kako se odbraniti od napada likova koji misle da su popili svu pamet ovog sveta? Meni su par njih na ignore listi, ali bih voleo da ni te skrivene postove nikako ne vidim.
        I ja bro, i ja

        Comment


        • Hvala vam na podršci i na takvom, pozitivnom mišljenju. Zamolio bih vas da zatvorimo tu stranicu i da krenemo dalje, šta je bilo, bilo je.
          Još jednom, zahvaljujem se na podršci.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Zasto mi se brisu postovi?
            Cekam objasnjenje od moderacije!
            Dozvoljavate kojekakvima da ovde pljuju i prozivaju ljude, to je ok, za to se ne brisu postovi.
            Dozvolili ste jednom coveku da smecari forum, kao da je njegova kuca.

            Comment


            • Ако је тај човек онај који спомиње моје родитеље наводећи да сам их ја споменуо а никада нисам, онда се слажем.

              То је човек који је мене избацивао из такта, и и даље то ради, понижавајући неистомишљенике, који када сам га звао да се побијемо као људи, и то 3 пута, нашао се увређен. Не уме да не увреди некога...

              Тако сам ја лажни патриота који бежи на бауштел, иако то нисам споменуо, Chiwwi је за њега Civava и шаље њега и mmajstora у вц, и на базен.

              Када год се не слаже са неким - пљује. Мене тако неко уживо да шаље на базен, дрка, подјебава, гађао бих га чим стигнем.

              Ја тако људе не подјебавам, а далеко сам од цвећке, али пре ћу рећи у лице него иза леђа. Међутим открио сам тактику, пошто, је ли, не можемо физички да се сукобимо, ја га уредно пријављујем. Па сад... Стојанче ради коректан посао и ја радим што је на мени. Пријављујем.

              Тако да о коме год се радило - пријављуј. Од расправе нећеш имати ништа.

              Comment


              • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                Ако је тај човек онај који спомиње моје родитеље наводећи да сам их ја споменуо а никада нисам, онда се слажем.

                То је човек који је мене избацивао из такта, и и даље то ради, понижавајући неистомишљенике, који када сам га звао да се побијемо као људи, и то 3 пута, нашао се увређен. Не уме да не увреди некога...

                Тако сам ја лажни патриота који бежи на бауштел, иако то нисам споменуо, Chiwwi је за њега Civava и шаље њега и mmajstora у вц, и на базен.

                Када год се не слаже са неким - пљује. Мене тако неко уживо да шаље на базен, дрка, подјебава, гађао бих га чим стигнем.

                Ја тако људе не подјебавам, а далеко сам од цвећке, али пре ћу рећи у лице него иза леђа. Међутим открио сам тактику, пошто, је ли, не можемо физички да се сукобимо, ја га уредно пријављујем. Па сад... Стојанче ради коректан посао и ја радим што је на мени. Пријављујем.

                Тако да о коме год се радило - пријављуј. Од расправе нећеш имати ништа.
                Pasusi

                1.Jesi,rekao si da ti sve placaju i da imas love

                2. Pretio si viseputa,jednom na NBA i ako ti se nisam obratio.. obicna kukavica koja preti online

                3.Rekli su drugi da ides PREKO

                4. Ne bi me gadjao

                5.Radis jos gore,pretis i to praznom puskom..to je strogo kaznjivo sa izbacivanjem sa foruma, ali ti popustaju, ne znamni ja zasto..

                6.Vec si usao u raspravu
                Last edited by Karamazov; 07-09-19, 14:50.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Ја сам рекао да не радим и да трошим њихов новац али нисам рекао да живе у иностранству и да сам богат. Рекао је Индиго а ја нисам рекао да идем на бауштел ти си рекао.

                  Кад ме неко дрка, макар био 10 пута јачи, шта да ти радим?

                  Да ти не убацујеш те сисасте форе, бауштел, ово оно, базен, чивава, да ми кажеш "Уроше сисај курац одвратан си", ја бих рекао ок.

                  Него ти тако на ситно, како се не сетиш да будеш мало самокритичан? Не можеш ти додавати и слати некога у вц на дркицу и после се као чудити.

                  На НБА јесам, и пети пут кажем јесам, јер ти идеш по темама и провоцираш па си писао на НБА теми о Јокићу и репрезентацији.

                  Немој мислити да не видиђ шта радиш. Људи се жале на цене карата на ФКЦЗ ти улећеш ђоном као ти са базена сауне свима лупаш шамар као па шта, и требају да буду скупе.

                  Иде расправа ћирилица и латиница, уместо да кажеш преферирам латиницу, ти мораш 10 пута да пљунеш на 1244 и да ти то буде једини аргумент.

                  Кориговао сам и ја себе 15 пута, ај мало поведи сам рачуна како се другима обраћаш. Сви ми грешимо само ти интенционално пецаш људе.

                  Comment


                  • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                    Chiwwi је за њега Civava и шаље њега и mmajstora у вц, и на базен.
                    Što ih je slao na bazen, nisam to ispratio?[emoji23]
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Питај њих не сећам се, нисам њихов адвокат. На базен и у вц њих пар, ваљда да дркају један другом. Не знам, нешто тако, па кад добије пенал љути се.

                      Ја га јесам први извређао на НБА, ја сам увек то признао, дошао и сере по Јокићу а Денвер тек испао, нешто на конто репрезентације, а није то тема уопште. Чак сам му рекао нешто и у стилу "сад бих ти шамарчину". Нека ме казне ретроактивно због тога, немам ништа против.

                      Ако ће се он унормалити после, ево нек ми одреди и дужину бана.

                      Није овде поента да ја испаднем жртва јер то не могу бити, него генерално тај провокаторски фазон, ружно је.
                      Last edited by Cassius Clay; 07-09-19, 12:03.

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Što ih je slao na bazen, nisam to ispratio?[emoji23]
                        Pa nešto kao u fazonu previše blejimo na forumu, pa malo da se prošetamo.
                        A on nabio tri puta više postova za duplo manje vremena.
                        Last edited by Chiwwi; 07-09-19, 12:08.

                        Comment


                        • Urose delujes mnogo ozbiljnije s tom cirilicom. Deluje kao da si u pravu za sve sto pises. Trebalo je od pocetka da je koristis na forumu.

                          Comment


                          • Rekao si jbm ti mater..prebicu te itd.. sad ponavljas pretnje, a na to sam alergican. Lepo napisi i zali se bez pretnji, nemam nista protiv. Momci gore su se zalili i ok. I ako je taj isti dobri Ganac isao da sveti kronosa i uvek sam bio u ok odnosu sa njim pre ovog. Taj ban si ti isto zakuvao i pobegao.

                            Dajem svoje misljenje ali vama to smeta. Kritikujem upravu odmah napadi..Nema tog tima na svetu gde sirotinja ide da gleda LS...Sauna i bazen kostaju 3k mesecno svaki dan. Ja kad nemam pare ne idem.. ne prosim da bude manje i jeftinije...itd itd

                            Hoce ljudi da se macuju a onda kukaju. Kao i Dwkki, dobri, pricamo na Viberu a on meni lupa reporte..

                            Prvi sam sad lupio tebi za sve ove jalove pretnje. Manite se mojih postova i sve ok.

                            mmajstor i many su bacili tu pricu za Paraliju meni i Dekkiu...prozivao mmajstor sto puta zbog toga...

                            Pravilo foruma, pretis..TRAJNI BAN.
                            Last edited by LosmiSK; 07-09-19, 12:13.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Ево за шта се жали и нек ми неко додели бан. Наравно да је провоцирао али ако ће му бити лакше.

                              Опет лажеш. Ја ти нисам рекао јебаћу ти итд. Знам ја добро шта пишем, немој ми те вучићевске фазоне и подметања.


                              Last edited by Cassius Clay; 07-09-19, 12:13.

                              Comment


                              • Da skratim, ako vam smetaju moji postovi na ignore. Moji postovi su takvi, ima i primesa zezanja, opustenosti itd..ali tako mislim. Naravno da 1244 pisu cirilicom da bi dokazali nesto..da cene karata su bile nenromlano male.. lepo je gledati LS za 30e Liverpul i ostale velikane,sadkadtreba 50-100e kuknjava...zivite za klub itd... smesneprice,ko je clan kluba moze da gleda LS za 50e...To su moja misljenja,ne moramo svi imati isto misljenje.
                                Ne pretim nikom. Tamo su navrzli sto ne volim covice...ne moze covek daimasvoje misljenje.. Opustite se, bez nerviranja zbog forumai upisa...gleda100ljudi ukupno..nigde stete..

                                Ti provociras kad dodjes i kazes DR nema veze,duduk.. namerno..pa sam ti rekao nesto? Ljudi ako ne znate da diskutujete, nemojte ulaziti u raspravu...

                                Pisem o kosarci vise od vecine, sve vam smeta...aktivno 10 ljudi...
                                Last edited by LosmiSK; 07-09-19, 12:23.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X