Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav bre šovinizam, najobičnija sprdnja na naturalizovane igrače.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Pustite Losmija
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Kakav bre šovinizam, najobičnija sprdnja na naturalizovane igrače.
        Cuj ovog sprdnja na naturlizovane igrace, bi ti voleo da se neko sprda sa tobom u USA kad uzmes njihov pasos...itd. Izbaci to razmisljanje iz glave i u zahebancijama. Kao postoji sprdnja samo za njih, jos se spomene Dalmacija, ustase, italijani i prodaja...pa se svi posalju dole u CG. Mogu ja tako da se salim sa nekima ovde..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Cuj ovog sprdnja na naturlizovane igrace, bi ti voleo da se neko sprda sa tobom u USA kad uzmes njihov pasos...itd. Izbaci to razmisljanje iz glave i u zahebancijama. Kao postoji sprdnja samo za njih, jos se spomene Dalmacija, ustase, italijani i prodaja...pa se svi posalju dole u CG. Mogu ja tako da se salim sa nekima ovde..
          Slušaj, ti ako si funkcionalno nepismen, idi u večernju školu. Nisam obavezan da te edukujem.
          P.S. pokušaj da bar pravopisno izgleda pismeno.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Slušaj, ti ako si funkcionalno nepismen, idi u večernju školu. Nisam obavezan da te edukujem.
            P.S. pokušaj da bar pravopisno izgleda pismeno.
            Nisi obavezan, zato sto si besan i ogorcen na svoj bezvezan zivot, ne treba zbog toga mene da lozis. Nauci da postujes druge nacije, mogu ja sa tobom malo da se zezam. Idi budi koristan negde ako mozes.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Šta je napisano za Nidama?
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Inače, ako je klasično proseravanje tipa "crni Crnogorac", "pravi Crnogorac" i slični kretenizmi to je šovinizam i ksenofobija 1/1.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Ganac i Losmi po 24h da se smire.
                  Ako imate sporan post, prijavite ga, ovdje necete sigurno istjerati pravdu, pogotovo ne licne sukobe.

                  Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                  Comment


                  • obratite paznju na live temu SP i poseravanje po nacionalnoj selekciji i takmicenju.

                    Comment


                    • Originally posted by StefanPG View Post
                      Ganac i Losmi po 24h da se smire.
                      Ako imate sporan post, prijavite ga, ovdje necete sigurno istjerati pravdu, pogotovo ne licne sukobe.

                      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                      Ovo tek sad vidim. Banovao si jednog od najkorektnijih forumaša, zbog lika koji misli da je popio svu pamet ovog sveta i koji se svađa sa svima?

                      Comment


                      • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                        Ovo tek sad vidim. Banovao si jednog od najkorektnijih forumaša, zbog lika koji misli da je popio svu pamet ovog sveta i koji se svađa sa svima?
                        Apsolutno se slazem sa Basketasevom opservacijom

                        Comment


                        • Po 24h su dobili zbog licne prepirke na mjesto dje mu mjesto nije. Samo malo glave da se ohlade, prezivjece

                          Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                          Comment


                          • Nisam ni video ovo. Ganac je bio najbolji moderator na ovom forumu. Dobrovoljno je prestao da bude zbog ma kojih razloga.
                            Ja i dalje mislim da bi(je) bio najkorektniji moderator.
                            Sramotan je ban njemu jer ja ne mogu da se setim njegove problematicne poruke ikada na ovom forumu. Svi mi ponekad upadnemo u vatru ali za njega nisam primetio.

                            A i da je bilo problematicnih poruka valjda covek ima dovoljno kredita perfektno obavljajuci i moderatorski i forumaski staz?!?!

                            Comment


                            • Imao sam vrlo nekorektan post prema Mark it zeru gde sam prošao nekžnjen i ovaj put mu se izvinjavam, baš mi je krivo što sam tako odreagovao. Za ovaj post koji sam napisao i dobio 24 sata hlađenja iskreno - nisam očekivao, uzgred u pravilniku foruma stoji da:
                              3.4 Posebno obratite pažnju na gramatiku i preglednost postova. Konstantno loše konstruisane rečenice i nepregledni postovi, kao i rečenice bez osnovnog pravopisa mogu dovesti do upozorenja, a kasnije i bana (ukoliko se isto ponavlja).
                              Zbog toga sam i reagovao ali dolazim pod
                              4.1 Zabranjeno je svako vređanje i omalovažavanje ostalih korisnika foruma kao i iskazivanje mržnje i netrpeljivosti prema rasnoj, verskoj, nacionalnoj, polnoj, političkoj i svim drugim oblicima društvene pripadnosti i različitosti! Za bilo kakvu vrstu vređanja članova, automatski sledi ban!
                              Međutim, ovo je u koliziji sa
                              5.3 Pored banova kao krajnje mere udaljavanja sa foruma, postoje usmena (javna) upozorenja, kao i upozorenja (Infractions) u vidu kaznenih poena.
                              Različiti prekršaji donose i različite kaznene poene, a najviše može da se od jednog prekršaja dobije 50 poena.
                              Ko god dobije upozirenje (infractions) piše zbog čega je dobio, koliko traje (vremenski su različito ograničena) i koliko poena ta njegova kazna sadrži.
                              Onog trenutka kada se sakupi 100 poena, u toku tog vremenskog perioda dok traju, automatski sledi ban, tako je forum podešen, i to na mesec dana.
                              No nema veze, bilo pa prošlo.
                              Idemo dalje.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Znam ja da je Ganac korektan, zato i nece zamjerit sto sam ga sklonio na kratko i radi sprecavanja dalje raspravke sa kolegom koji se ocigledno osjetio uvrijedjenim. Na kraj krajeva, svadja je ugusena, svi su tu, znaci da smo reagovali pravovremeno [emoji4]

                                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X