Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlican si Stojance,sve pohvale. Sam otako nastavi. Svidja mi se kako radite, ako i mene zakacis nekad sve ok. Nisu nam stavovi slicni ali opet si korektan u svemu. Samo napred.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Stojanče View Post
      Editovao sam mu jedan post a jedan izbrisao. Objasnio sam u prethodnom komentaru o čemu se radi.

      Nemam ja razloga za revanšizam, a i da imam nikad ne bih zloupotrebio svoju funkciju za neku osvetu.

      Pustio sam čoveka iz banovine i on opet ide đonom.
      Nisam se tebi ni obraćao u postu, smatram te korektnim forumašem i modom, već ovim nikovima koji su baš sa puno gneva i nimalo (onog što bi čoveka trebalo da krasi) milosrđa čim se oglasio krenuli u obračun.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Bila bi fora da je Stojanče Dubiozni Goblin, koga je milosrdni Kronos trajno banovao, ili barem neki njegov ortak.
        Mada je još veća fora što je Stojanče lik, koji nema nikakve veze sa predistorijom odnosa između članova ovog foruma i sve odluke donosi čiste savesti što nedvosmisleno pokazuje ko je godinama bio u pravu kada je pričao o nepravilnostima, pritom radi se povećoj grupi ljudi.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by Stojanče View Post
          Dao sam čoveku šansu koju nije iskoristio.

          Vidim da je prvi post opet prozivka i opet neki klipovi.

          Tako da žao mi je, možda deluje surovo ali sam je tako hteo.
          Opet neki klipovi.

          Koji klipovi?

          Nemoj da brises... ako brises to je to sto se tice korekcije, a ako dajes ban onda treba da klip ostane da se svi znaju zbog cega si dao ban i koji kriterijum si uspostavio. Brisanje i ban ne ide, sem ako post nije direktno uvredljiv.

          Ako je problem to sto se klip "kezi" onima koji pljuju Bircevica i Raduljicu, onda to treba da to bude ista mera za one koji se keze sto njih dvojica igraju. Kakav ti je to kriterijum? Sta nije dozvoljeno, kezenje ili ako je kezenje u jednom smeru?

          Comment


          • Naravno da ću da brišem, nema potrebe da stoje neki postovi na temi koji njoj ne pripadaju.

            Nije dozvoljeno da i pored upozorenja nastaviš po starom.

            Ako sam te nekoliko puta lepo upozorio i zamolio a ti nastaviš da budeš u fazonu - ma ko te jebe, onda moram da reagujem.

            Comment


            • Ako si upozorio onda ok, al prebaci post bar na temu banova da i ostali znaju sta se ne tolerise a ne samo ti. To nije obavezno po pravilima, ali bi bilo korisno jer si novi mod.

              Na pomracenju dobi covek kratki ban zbog deljenja dijagnoze, i cim mu isteklo napisa isti covek "mala kazna za izrecenu istinu". Da li to znaci da kratki ban nije urodio plodom, a stari post sa deljenjem dijagnoze i dalje stoji.

              Na temi SP je sada cisto jer dobijamo po 50 razlike pa nemaju motiv da pisu. Videcemo kako ce to da izgleda kada se pojavi prvi problem u igri sto je naravno izvesno. A i mi smo pomogli jer smo otkocili taj izduvni ventil na Pomracenju pa su ispraznili baterije.
              Last edited by mmajstor; 02-09-19, 21:14.

              Comment


              • Nije problem izneti stav po nekom (bilo kom) pitanju, po meni je problem stalno insistirati na tom stavu i ponavljati ga, problem je kada u sport uvedeš politiku i krene polarizacija jer danas je za sve u Srbiji prvorođeni i zaslužan i kriv, pa i za reprezentaciju.
                Onda ubace twit Trifunovića aka trufauta da je Zli vuk naredio Saletu da ne vodi Kalinu (crvenkapu) ali niko ne postavi Danilovićev demanti istog i stvori se lažna slika.
                Reprezentacija igra sa 33% snage u ove dve utakmice i čak previše za moj ukus ima suvišnih poteza ali znam da će sve to biti mnogo ozbiljnije kada bude trebalo.
                Da se vratim Kronosovom banu, nisam non stop na forumu, uđem pogledam šta nisam pročitao i vidim na kritikama postovi, uđem ono kritike moderatoru što je blag, i dalje ne znam o kome se radi dok nije Stojanče napisao, pogledam postove (dva) i ni jedan nije za ban (Stojanče je posle objasnio da je obrisao te postove), ne moram da znam (iako je radozalost urođena osobina) zašto je neko banovan ali me zanima zašto su tako reagovali drugi forumaši? Da li ih je banovani član vređao, da li je spamovao, trolovao, flodovao, flejmovao i zbog toga se slažem sa mmajstorom da se banovanje podrži (kopira na temi banovani članovi)
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Nije stvar igre mmajstore. Licno sam napisao da rez nije bitan, vec odnos prema ljudima. Kritika je jedno, a pljuvanje drugo, a toga nije bilo. Ti prvi sa sve Mihajlom nisi bio na temi, mi''trolovi''pisemo tu...Moras znati sta znaci kritika i da je to nesto dobro.

                  Sto se tice Dekkarda, on je svoju kaznu odsluzio, do kraja.. Ako kaze da je kazna bila mala, zbog toga ne moze biti kaznjen. Nemoj da mrzis, razumi ljude oko sebe.
                  Last edited by LosmiSK; 02-09-19, 21:50.
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Uh, sto je veselo ovde.

                    Za nas neupucene, zbog kog konkretno posta je dobio ban od mesec dana?
                    Last edited by Ricma; 02-09-19, 23:02.

                    Comment


                    • Originally posted by Ricma View Post
                      Uh, sto je veselo ovde.

                      Za nas neupucene, zbog kog konkretno posta je dobio ban od mesec dana?
                      Zbog "nekih" klipova, kojim se kezio ovima sto pljuju Djordjevica.

                      Onaj ko zna Kronosa zna da su njegovi video klipovi ili gifovi vise zezancija nego provokacija. Bice da je samo promasio temu za postovanje, nebulozno je mesec dana za promasenu temu.

                      edit: da dodam da ne ispadne da sam pogresno razumeo... i oglusavanje na upozorenja mod-a na pm.
                      Last edited by mmajstor; 03-09-19, 10:56.

                      Comment


                      • Nije tačno da je samo zbog toga. Možda nisi razumeo ili je možda u pitanju neko teranje inata.

                        Ima sve već napisano na prethodnim stranama.

                        Ko želi može da pročita, a ko nije rzaumeo nek pročita još jednom.

                        Comment


                        • Sto mi je izbrisan post a ostavljena ona sovinisticka izjava selektora i ciwawe? Ti vidis Stojance sta oni pisu i kako sprdaju coveka zbog svog izgleda i zemlje porekla..a brises moj post.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Ako mogu najljubaznije da zamolim cenjene moderatore da skrenu pažnju LosmiSK-u da više ne izvrće moj nick.

                            Da sam hteo da se nick- ujem tako kako ga on izvrće ja bih to uradio.
                            Nit' mi je on kum, niti je to moj nick.

                            Stalno to radi pa bih zamolio da se moj nick poštuje u suprotnom ću ja da delim nadimke po forumu.

                            A njemu ako nadenem nadimak, neće ga ni Morača oprati.
                            Last edited by Chiwwi; 03-09-19, 11:13.

                            Comment


                            • Slobodno nadeni, samo nemoj sovinisticki da seponasas sa mmajstorom,njemu to nije prvi put. Ne zalim se sem kad je rec o pretnjama,porodici i sovisnistickim uvredamakao sto je bila ova. Malo se dozoviti pameti ovo je SK forum,jos im stoji na sajtu i nije mesto gde mozes tako ogavno pricati. Sto se tice nadimka, slobodno..samo da nije uvredljivo...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Slobodno nadeni, samo nemoj sovinisticki da seponasas sa mmajstorom,njemu to nije prvi put. Ne zalim se sem kad je rec o pretnjama,porodici i sovisnistickim uvredamakao sto je bila ova. Malo se dozoviti pameti ovo je SK forum,jos im stoji na sajtu i nije mesto gde mozes tako ogavno pricati. Sto se tice nadimka, slobodno..samo da nije uvredljivo...

                                Nema tu ničeg šovinističkog osim tvog podmetanja.

                                To šta ću ja da ti nadenem ne zavisi od tvojih želja već od odgovora moderatora.

                                Naprimer ova tvoja skraćenica SK svašta može da znači..
                                Last edited by Karamazov; 03-09-19, 14:12.

                                Comment

                                Working...
                                X