Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Zero_privilegi View Post
    Aj pošalji mi prepisku famoznu na pm da vidim više i ja šta je moj Laza skrivio
    Ma decu ti slati prepisku, on je pogresio sto je to stavio na forum i otkrio indetitet. Ako hoces da vidis prepisku, nadji ga na Twiteru i ostalo je. Nista posebno nema u toj prepisci..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Ne mogu da nadjem ali videh da je za ženu u crnom stavio "sotono". Biće nešto od njega.

      Comment


      • Novi/stari moderatori... hocete li malo da sredite temu reprezentacije ili cete nastaviti da spavate? Ako vam se spava bolje vratite Kronosa.

        Comment


        • Kronos je banovan i nije više moderator. Tema Reprezentacije Srbije je konačno kako treba - pluralizam mišljenja, suprotstavljanje stavova, ukrštanje argumenata a ko čita može da se opredeli čije mu je mišljenje bliže.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Ne spavamo, nekad ni mi ne možemo postići da sve prekontrolišemo jer imamo i neke svoje privatne obaveze. Desi se i dešavaće da nekad kad se napravi pičvajz ne budemo prisutni.

            Ako misliš da je neko troler i da je nemoguće sa njim voditi ozbiljnu raspravu, preripiš njegov komentar i ne ulaziš u razmenu mišljenja.

            Lepo sam vas drugarski zamolio da poštujete sagovornika i ne pišete jedni drugima da ste ovakvi i onakvi.

            Mnogi će zameriti zbog politike na temi o košarkaškoj reprezentaciji.

            Ta politika se svuda umešala. Ja ne mogu ljudima zabraniti mišljenje da je Kalinić zbog politike sklonjen. Imaju pravo i da tako misle iako se ja ne slažem sa njima.

            Temu ću zaključati jer vidim da su neke granice pređene. Ono što je višak skloniću.

            I još jednom vas lepo drugarski molim, povedite računa kako se obraćate jednim drugima i uozbiljite se. Pa niste deca jebo ga ja.

            Comment


            • Zašto je tema o košarkaškoj reprezentaciji zaključana?
              Naravno da je tema o Kaliniću goruća i da ima varnica ali rasprava je bila izuzetno zanimljiva do sada i niko nikog nije vredjao.
              Kome se ne svidja ima 50 drugih tema.
              Ionako je sad sport na odmoru i nema o čemu da se piše.

              Ili ako se već smatra da se tema truje onda otvorite temu Kalinić vs Djordjević pa kome se ne svidja neka je zaobilazi a ovu otključajte da može da se prati reprezentacija, sad kreću pripreme.

              Eto kad već imate kutak za kritiku računajte da je to kritika.
              Last edited by Chiwwi; 29-07-19, 22:17.

              Comment


              • Originally posted by Stojanče View Post
                Ne spavamo, nekad ni mi ne možemo postići da sve prekontrolišemo jer imamo i neke svoje privatne obaveze. Desi se i dešavaće da nekad kad se napravi pičvajz ne budemo prisutni.

                Ako misliš da je neko troler i da je nemoguće sa njim voditi ozbiljnu raspravu, preripiš njegov komentar i ne ulaziš u razmenu mišljenja.

                Lepo sam vas drugarski zamolio da poštujete sagovornika i ne pišete jedni drugima da ste ovakvi i onakvi.

                Mnogi će zameriti zbog politike na temi o košarkaškoj reprezentaciji.

                Ta politika se svuda umešala. Ja ne mogu ljudima zabraniti mišljenje da je Kalinić zbog politike sklonjen. Imaju pravo i da tako misle iako se ja ne slažem sa njima.

                Temu ću zaključati jer vidim da su neke granice pređene. Ono što je višak skloniću.

                I još jednom vas lepo drugarski molim, povedite računa kako se obraćate jednim drugima i uozbiljite se. Pa niste deca jebo ga ja.
                Delom si u pravu... trolera je najbolje ignorisati, ali to je najbolje u okruzenju gde ima vise korisnika pa troler shvati da je ignorisan i na kraju odustane kada vidi da ne uspeva da skrene paznju na sebe. E sad, sa malim brojem forumasa troler iako ignorisan hrani svoj ego jer njegovih upisa ima najvise pa onda nastavlja po starom a od njegovih upisa se obesmisljava i obeshrabruje diskusija o samoj temi drugih forumasa pa forum postane smece ukoliko se ne moderise.

                Druga stvar, ignorisanje je nacin kako se forumasi bore sa trolerom a ne moderatori. Trolovanje je zabranjeno pravilima foruma, procitajte ih. Jos jednom, to nije zabrana da neko misli drugacije. Uopste nije bitno koje je to tacno misljenje, vec ako shvatite da se ono konstantno namece i ponavlja (ko cita onu temu vrlo dobro zna da ovo nije prvi nego X-ti put) sa namerom provokacije, u pravcu da se izazove necija reakcija koja ce planski diskusiju odvesti od teme, prvenstveno sa krajnim ciljem skretanja paznje na sebe - to je onda trolovanje. To nije jedan post u vidu zajebancije, to nisu dva ili tri posta, to nije necije iskazano misljenje, vec pisanje u kontinuitetu na nacin kako sam opisao gore. Procitajte pravilnik, procitajte sta je to trolovanje, pa onda to primenite u moderatorski posao. Dok se to ne desi, poslusacu savet pa cu izbegavati da pisem na temi reprezentacije, a siguran sam da ce se provokacije u istom fazonu nastaviti. Ionako ste zakljucali temu sto znaci da ste dozvolili da troleri uspesno skrenu paznju na sebe, umesto da ih sklonite sa teme koja ih ne interesuje. Ili je mozda trolovanje pozeljno pisanje pa da svi pocnemo tako na isti nacin, ali onda izbacite to iz pravila da znamo.

                Mislim da ne bi bilo lose da stari forumasi-moderatori koji su direktno intervenisali u moderatorsku politiku kosarke (delom i opravdano) malko obrate paznju na ovo. Ionako ste rekli da cete da pomazete.
                Last edited by mmajstor; 29-07-19, 22:17.

                Comment


                • Otključao sam temu, a zaključao sam je samo na 15 minuta da lične prozivke i ono što sam smatrao da je nepotrebno izbrišem.

                  Kritike su dobrodošle, uvek sam za to da se sve iznese na vidik i da tako pokušamo rešiti problem.

                  Comment


                  • Super najzad neko normalan..
                    Nebi bilo loše da se otvori posebna tema o Kaliniću i kome se svadja nek se svadja a ko je rastao u polju cveća nek je zaobilazi

                    Comment


                    • Mmajstor, još jednom ponavljam, možda u trenutku trolovanja niko od nas nije bio prisutan pa nije moglo da se reaguje i spreči da tema ode dođavola.

                      S druge strane, svi mi imamo svoj deo istine. Možda ja ne smatram da je istina onakva kakvom je ti zamišljaš pa iz tog razloga ne reagujem. Ne pišem konkretno o ovoj situaciji.

                      Inače, dobro mi je poznato šta znači trolovanje.

                      Granice jesu pređene, neke komentare sam izbrisao kao i neke delove komentara.

                      Comment


                      • Dobili smo pravog moda, alal vera.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • lagano, i njega ćemo da smenimo

                          Spoiler
                          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                          До поновног сусрета, твој Швабо

                          mala H2H 2018/19
                          suicide
                          2019
                          velika H2H 2019/20

                          Comment


                          • Originally posted by Stojanče View Post
                            Mmajstor, još jednom ponavljam, možda u trenutku trolovanja niko od nas nije bio prisutan pa nije moglo da se reaguje i spreči da tema ode dođavola.

                            S druge strane, svi mi imamo svoj deo istine. Možda ja ne smatram da je istina onakva kakvom je ti zamišljaš pa iz tog razloga ne reagujem. Ne pišem konkretno o ovoj situaciji.

                            Inače, dobro mi je poznato šta znači trolovanje.

                            Granice jesu pređene, neke komentare sam izbrisao kao i neke delove komentara.
                            Sve u redu, zato sam i regovao... ipak je promenjen moderatorski sastav pa da vidimo kako ce to sada da izgleda i hoce li preovladavati istina da je ono trolovanje, ili istina da ono nije trolovanje nego iskazivanje misljenja u cilju iskrene diskusije sa ostalim forumasima.

                            Comment


                            • Pa teško je za ovo kratko vreme sve dovesti u red, trudite se i vi da nam olakšate posao.

                              Spoiler
                              Ako imate još neku kritiku, turite je, ja odoh da se sklupčam na krevetu. Ustajem pre prvog poja petlova, mora bre da se radi.

                              Mlatim lovu samo tako.

                              Comment


                              • Originally posted by Stojanče View Post
                                Pa teško je za ovo kratko vreme sve dovesti u red, trudite se i vi da nam olakšate posao.

                                Spoiler
                                Ako imate još neku kritiku, turite je, ja odoh da se sklupčam na krevetu. Ustajem pre prvog poja petlova, mora bre da se radi.

                                Mlatim lovu samo tako.
                                Jel ovo ono anglosaksonsko "ostro osudjivanje"... molimo sve strane da se suzdrze od produbljivanja i izazivanju novih sukoba?

                                Comment

                                Working...
                                X