Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni je žao, žalim za svakim forumašem koji je prestao da piše na pdf košarka ili na forumu zbog grešaka moderacije ali sada ne treba ganjati "veštice iz Salema" već treba smirivanje tenzija te sam zato i rekao da je dovoljno razvlašćavanje ali je moj komentar samo i isključivo komentar forumaša a moderatori i admin su svoje rekli.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Ne trebas ni ti da glumis drvenog advokata. Sve redom je provocirao, i na koji se samo nacin obracao forumasima, da sve to zaboravimo?

      Od foruma je mislio da napravi svoju privatnu prciju, e pa rodjace nece moci.

      Ja zavrsavam ovu pricu jer pocinje da me smara.

      A ti ako postavljas gif, ocekuj odgovor.

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        LosmiSK i mmajstor

        Samo nastavite sa medjusobnim prepucavanjima - lako vam se sredi druzenje,

        Samo za ovo bi mu zaljepio ban od par mjeseci.

        Ima prekrsaja vise od mene. Samo mu se moglo da radi sta hoce jer je bio mod.

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          ali sada ne treba ganjati "veštice iz Salema" već treba smirivanje tenzija te sam zato i rekao da je dovoljno razvlašćavanje ali je moj komentar samo i isključivo komentar forumaša a moderatori i admin su svoje rekli.
          Svakome po zasluzi. On je stalno samo dizao tenzije umesto da ih spušta. Pravila nije poštovao ni 5%, banuje čoveka i onda napiše kao razlog banovanja i navede pravila neka koje je prekršio, a on je ta pravila sto puta prelazio pa nikom ništa. Radio kako je želeo, uzeo čitav forum pod svoje ne samo košarkaški deo. Šteta što je samo 10 dana dobio, ta kazna nije ni blizu one koju bi trebalo da dobije.
          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • Originally posted by Rossonero View Post
            Samo za ovo bi mu zaljepio ban od par mjeseci.

            Ima prekrsaja vise od mene. Samo mu se moglo da radi sta hoce jer je bio mod.
            On je forumaš sa ubedljivo najviše prekršaja u jedinici vremena/po postu. Bukvalno nema nijedan post koji nije provociranje. To što je to tako dugo ostalo nekažnjavano je sramota foruma, ali konačno je doterao cara do duvara i opet prošao sa krajnje simboličnom kaznom s obzirom na njegov "legat".
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Ma da, za mene lično nije ni bitna dužina kazne, koliko je problem vreme potrebno da se reaguje

              Noto mislim da zaslužujemo objašnjenje zašto se toliko čekalo, jer je Laza prekršaj napravio pre 15ak, 20ak dana. I kako to da vam je tek juče došlo iz dupeta u glavu da je logičnije da je jedan mod kriv, nego sto forumaša?
              Last edited by Nerealan; 24-07-19, 16:33.
              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
              До поновног сусрета, твој Швабо

              mala H2H 2018/19
              suicide
              2019
              velika H2H 2019/20

              Comment


              • Svoju funkciju je koristio za licne sukobe i to je vecina znala, da ne kazem svi. Na prvi takav primjer je trebalo da mu se oduzme mod, ali ne pusten je da radi sta hoce i to se nastavilo..

                Bolje da su mu samo oduzeli mod, nego ovu sramotu od 10 dana sto su mu dodali.

                Samo da dodam jos... Laza pade mjesec dana zbog jednog prekrsaja, a ovaj krsio sve zivo i 10 dana. Komedija.
                Last edited by Rossonero; 24-07-19, 16:38.

                Comment


                • Aj me malo prosvetlite nisam u toku, kakvi licni sukobi?
                  I sta se desavalo?
                  Ovaj Losmi isao posle bana po TW i isterivao tamo pravdu, a nakon toga ga ova dvojica nesto diskriminisali???
                  Ako je tako bilo, fascinantno mi je i jedno i drugo.....
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • nema čorbe bez tebe
                    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                    До поновног сусрета, твој Швабо

                    mala H2H 2018/19
                    suicide
                    2019
                    velika H2H 2019/20

                    Comment


                    • Baci kosku i odjavi se.

                      Comment


                      • Šta je bre ovo? Ovo je sramota. Taman sam se dovoljno ušlihtao Kronosu da mogu da pišem šta hoću i onda ovaj hladan tuš.

                        Prošao sam trnovit put od revolucionara protiv Kronosa do Neše Sline ni zbog čega. Vidim da je venecijansko plemstvo i ljudi koji se pitaju za sve u ovom svetu odlučilo da promeni strukturu vlasti na ovom forumu.

                        Ja i dalje ostajem verna podguzna muva, stop narandžastim revolucijama.

                        Comment


                        • Svima je jasno da ovako nije moglo. Po meni je uradjena pravilna stvar, mislim da vecina misli isto. Suvisno je pricati zasto, modovi su to obrzlozili veoma jasno.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Ma koliko ja kao dežurna podguzna muva gotivio glavešine, vremenom sam shvatio da gospodin GIF nije kriv i prestao da ga teram. Jer nije on admin nego mod, a mod se dodeljuje.

                            Oterani su Lordovi, otišlo je mnogo ljudi, tako da je ovo kasno sada. A i već sam se ušlihtao još mi je i Laza prirastao srcu.

                            Tebe Losmi ne volim, ambiciozan si mnogo, pikirao si moderatorsku funkciju odavno. Ali ako dodješ na vlast, možda promenim mišljenje.

                            Comment


                            • Originally posted by Zero_privilegi View Post
                              Ma koliko ja kao dežurna podguzna muva gotivio glavešine, vremenom sam shvatio da gospodin GIF nije kriv i prestao da ga teram. Jer nije on admin nego mod, a mod se dodeljuje.

                              Oterani su Lordovi, otišlo je mnogo ljudi, tako da je ovo kasno sada. A i već sam se ušlihtao još mi je i Laza prirastao srcu.

                              Tebe Losmi ne volim, ambiciozan si mnogo, pikirao si moderatorsku funkciju odavno. Ali ako dodješ na vlast, možda promenim mišljenje.


                              Drugi Lord nije prevashodno zbog gifmena otišo ali da ne počinjemo ponovo tu temu

                              Comment


                              • Losmiju skloniti ovo SK iz nicka. Ne valja da takav covek blati akronim najboljeg foruma na balkanu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X