Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na koliko je banovan Valter?

    Originally posted by dekkard View Post
    Nisam ni ja ispratio, mislim da je nešto neprikladno okarakterisao onog studenta valjda iz Sarajeva sa Trampovim avatarom, ali nisam čitao tu prepisku.
    Nije njega, vredjao je Pobedu. Pobeda nema Trumpa na avataru, Trumpa ima maliajnstajn (koliko sam ispratio ).
    Last edited by blond; 15-10-17, 17:49.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Nije vredjao mene nego narod iz Bosne. Imao je srece pritom jer da su se neki drugi admini pitali, dobio bi ne manje od sest meseci zbog nacionalizma.

      Comment


      • Originally posted by canarian
        Mogli bi moderatori kad se probude da pociste smece koje ponovo ostavlja Valter na svim mogucim temama. Hvala.
        Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER
        Znas da lokalnu tuzibabu niko ne voli, ono što je tebi smeće mozda nekom nije, daj osim što gledaš šta ja radim kao internet voajer izadji malo u grad, mlad si klinac vrv popij nešto , mozda naletiš na neki dobar pank bend. Dobronamerno ti to kazem ,ovako si malo dosadan , znaš. Jeste da si se ispalio u vezi Milera ali počgreši covek, nista strasno. Hvala.
        Mogli bi i vas dvojica da prestanete da se preganjate po svim temama.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Prestacu da ga "preganjam" onda kad prestanu njegovi postovi koji melju jedno te isto, "jesam vam rekao, nazalost oni imaju, a mi nemamo, ha ha" i slicno. To nije normalno ponasanje i drago mi je da je to obrisano (nadam se da ce i u buducnosti biti obrisano).
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Za hiperprodukciju postova moderatori imaju rešenja a i za stalkovanje, zato se mani Valtera i piši o Zvezdi, košarci...dok se "samo" brišu postovi.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by Ganac View Post
              Za hiperprodukciju postova moderatori imaju rešenja a i za stalkovanje, zato se mani Valtera i piši o Zvezdi, košarci...dok se "samo" brišu postovi.
              Naravno. Shvatam da moj posao nije da izigravam moderaciju i ubuduce to necu ciniti (ima dugme za to). Sve ok.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Stanite ljudi, jel vi uopste komunicirate izmedju sebe, jeste li sposobni da radite ovaj posao? Hajde blago meni lepo ostavke da date ako ne umete ili necete da se bavite moderacijom.
                Dakle, posle svake utakmice Partizana onaj attention seeker orgija, lupa postove sa "ha ha ha e jesam vam rekao, ja sam to jos u Turskoj pratio, pojma nemate". Kad mu se kaze da prestane sa mlacenjem jednog te istog, on nastavlja sa slicnim postovima. Bukvalno na svakoj temi traje to orgijanje. Mozete li zamisliti da ovde, gde skoro i nema navijaca nijednog drugog kluba osim Zvezde on pise takve stvari. Cak je i djurasa i jos jednog (i mene) nazvao navijacima Partizana?!

                Dolazi Ganac, brise postove, upozorava, ja napisem ovo:

                Originally posted by canarian View Post
                Naravno. Shvatam da moj posao nije da izigravam moderaciju i ubuduce to necu ciniti (ima dugme za to). Sve ok.
                I on udari like.
                I onda iskoristim to dugme na Zvezdinoj temi (gde se opet pominje Partizan) i sta bi, kronostime me banuje za stalkovanje?! Znate li vi uopste da napisete sta je kaznjivo, a sta ne? Kako moze da bude kaznjivo upotrebljavanje report dugmeta, ako mi je moderator dao saglasnost sa tim? Sta, ovo je forum gde cemo svi trpeti izlivanje kanalizacije od Valterovih jednih te istih postova?

                Ovde uopste nije bitan Valter, niti me zanima taj nick. Zanima me da se ovde lepo odredi i stavi tacka na trolovanje, trazenje paznje, velicanje samog sebe u bukvalno svakom postu posle neke utakmice na 4-5 razlicitih tema. Aman vise!
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • +1
                  a ban za koriscenje report dugmeta tek nema nikakvog smisla

                  Comment


                  • Odlican forumas ne znaci i dobar moderator i lako postanu neomiljeni. Mislim da su cak i Kronos i jos neki pisali slicno o tome. Svi se zaleteli na glasanju da roknu glas za forumske gotivce, koji cesto bas i ne znaju sta rade u novoj ulozi. Trebalo je da ostanu sta su bili, ovako ispade bez veze.

                    Comment


                    • I ja bih dodao da se dosta pise o Partizanu na pogresnim temama, srecom ovde skoro da i nema navijaca KK Partizan, inace ne smem ni da zamislim na sta bi licio forum, previse postova koje ja kao navijac smatram provokacijama, iako nema nikakvog razloga za to, cak se i navijaci Zvezde izmedju sebe svadjaju zbog igraca koje Partizan dovodi, pricanje o budzetu, SNS klubu i slicnih stvari, bilo bi lepo kada bi se ljudi vise posvetili rosteru i kosarkaskim temama, jer je ovo stvarno odvratno.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by canarian View Post
                        Stanite ljudi, jel vi uopste komunicirate izmedju sebe, jeste li sposobni da radite ovaj posao? Hajde blago meni lepo ostavke da date ako ne umete ili necete da se bavite moderacijom.
                        Dakle, posle svake utakmice Partizana onaj attention seeker orgija, lupa postove sa "ha ha ha e jesam vam rekao, ja sam to jos u Turskoj pratio, pojma nemate". Kad mu se kaze da prestane sa mlacenjem jednog te istog, on nastavlja sa slicnim postovima. Bukvalno na svakoj temi traje to orgijanje. Mozete li zamisliti da ovde, gde skoro i nema navijaca nijednog drugog kluba osim Zvezde on pise takve stvari. Cak je i djurasa i jos jednog (i mene) nazvao navijacima Partizana?!

                        Dolazi Ganac, brise postove, upozorava, ja napisem ovo:



                        I on udari like.
                        I onda iskoristim to dugme na Zvezdinoj temi (gde se opet pominje Partizan) i sta bi, kronostime me banuje za stalkovanje?! Znate li vi uopste da napisete sta je kaznjivo, a sta ne? Kako moze da bude kaznjivo upotrebljavanje report dugmeta, ako mi je moderator dao saglasnost sa tim? Sta, ovo je forum gde cemo svi trpeti izlivanje kanalizacije od Valterovih jednih te istih postova?

                        Ovde uopste nije bitan Valter, niti me zanima taj nick. Zanima me da se ovde lepo odredi i stavi tacka na trolovanje, trazenje paznje, velicanje samog sebe u bukvalno svakom postu posle neke utakmice na 4-5 razlicitih tema. Aman vise!
                        Mislim da su opomene pale zbog stalkovanja, trolovanje može nastati i kao produkt stalkovanja i kao produkt "načina pisanja".
                        Valter je već vremenski bio kažnjen a vi opomenuti zbog stalkovanja, postoji kod vas (svako od vas ima opciju) da stavi određenog forumaša na "ignore" i rešava svoje probleme sa čitanjem postova dotičnog ali vi ste rešili da izigravate "forumske Don Kihote" samo ne znam ko je Sančo a ko Don.
                        Dao sam ti plus ponadavši se da si shvatio primedbu, međutim činjnica jeste - da nisi. Svaka prijava može biti osnovana i neosnovana, što je značilo ili da je mnogo trolovanja na temi ili da si ti rešio da zatrpavaš temu "prijave"...očito da su i prijave ušle kao neosnovane u "hiper produkciju postova".
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • Canariane, bio si opomenut i od mene i od Ganca da prestanes sa stalkovanjem Valtera - i ti si to shvati tako sto si reportovao njegov post kao trolovanje, a u tom postu nije bilo ni "T" od trolovanja. Zato si i kaznjen sa najminimalnijom kaznom za stalkovanje.
                          Ljudi, ako bi se svaki post u kome se pominje KKP na KKCZ temi i obratno kaznjavao kao trolovanje i spam - ovde ne bi imao ko da pise. Razumem ja vase medjusobne netrpeljivosti, ali pokusajte da ih resavate preko PP ili pomocu Ignore opcije. Takodje, reportovanje svakog posta koji vam se ne svidi (a pri tom se na istoj temi nastavi rasprava u istom tonu) ne vodi nicemu, sem sankcijama za zatrpavanje sanduceta za prijave. Najmanje zelim da vas bilo ja, bilo Ganac, kaznjavamo vremenski zato sto vodite neke svoje medjusobne ratove. Svi imaju pravo da iznesu svoje misljenje, dokle god to ne preraste u medjusobnu svadju. Ganac i ja se konsultujemo oko svakog bana i ni jedan nije donet naprecac. Pisite o kosarci, svojim klubovima, ali se nemojte svadjati oko gluposti.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Niko nikome ne brani da piše o Partizanovim igračima, naprotiv, ali neka to radi na matičnoj temi na kojoj ionako pišete vas četvorica svake prestupne godine. Ili - neka se otvori posebna tema CZV igrači vs PAR igrači pa nek se drvi tu do mile volje.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Canariane, bio si opomenut i od mene i od Ganca da prestanes sa stalkovanjem Valtera - i ti si to shvati tako sto si reportovao njegov post kao trolovanje, a u tom postu nije bilo ni "T" od trolovanja. Zato si i kaznjen sa najminimalnijom kaznom za stalkovanje.
                              Ljudi, ako bi se svaki post u kome se pominje KKP na KKCZ temi i obratno kaznjavao kao trolovanje i spam - ovde ne bi imao ko da pise. Razumem ja vase medjusobne netrpeljivosti, ali pokusajte da ih resavate preko PP ili pomocu Ignore opcije. Takodje, reportovanje svakog posta koji vam se ne svidi (a pri tom se na istoj temi nastavi rasprava u istom tonu) ne vodi nicemu, sem sankcijama za zatrpavanje sanduceta za prijave. Najmanje zelim da vas bilo ja, bilo Ganac, kaznjavamo vremenski zato sto vodite neke svoje medjusobne ratove. Svi imaju pravo da iznesu svoje misljenje, dokle god to ne preraste u medjusobnu svadju. Ganac i ja se konsultujemo oko svakog bana i ni jedan nije donet naprecac. Pisite o kosarci, svojim klubovima, ali se nemojte svadjati oko gluposti.
                              Da vidimo taj prijavljen post u kome nije bilo ni "T od trolovanja":

                              Mi u ovom trenutku nismo jači ni od Cedevite ni od Partizana a gostujemo u titogradu. Mnogo mana ovog tima pokriva Antic kao i poenterski ucinak Rocestija, non stop se priča da je akcenat na Aba ligi a mi i u Aba ligi smo nakon 5 kola od 2 do 8 mesta raspon. Prihvatio sam da ce u evroligi igra radi slave i tako nekog iskustva ali onda očekujem u Aba ligi mnogo bolje izdanje a imacemo još teških utakmica u gostima , ne zaboravite Bar, opet Zagreb, Zadar itd. Ima još vremena ali mora pametno , zanima me šta forumaši generalno misle, ako ne promenimo ništa koliki je domet ove ekipe.?
                              Sta znaci recenica "nismo jaci u ovom trenutku od Partizana" nego podmuklo i uvijeno nastavljanje jedne te iste price. Kako nismo jaci, jer su oni dobili Bilbao, a mi slabi Makabi? Jer imaju isti budzet dok nama jadnima niko nista ne da? Jer je Goss na tri godine kostao vise od Rocha na jednu?
                              Vi ne znate da radite svoj posao i to je cinjenica. Zasto niste objavili da je banovan Valter, da je Jimmi banovan (pise banned kod njega)? Ajde, to je sitnica, samo ne mala (protiv sam tajnog banovanja), zar niste lepo mogli da primite report ka znanju i da kazete "ok, zasad je u redu, ali videcemo da li se prica ponavlja". Jer je vasa duznost da pratite problematicne upise i da jedan i preskocite, drugi opomenete, treci vec brisete, cetvrti banujete.

                              A mozda je vama sasvim u redu da "svako ima svoje misljenje" i drvi jednu te istu pricu neuspesno uvijenu u post o ABA ligi (gde je Zvezda od 2.-8. mesta)? Nije problem ni da se prica o budzetima klubova i politici, Covicu, Vujosevicu, samo na nekoj novoj temi. Problem je nacin na koji se prica o tome, to je bio problem i na starom forumu, samo ovde nema crnih Valtera pa sve izgleda komicnije.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Podrska za gospodina Canariana. Nisi sam u ovoj borbi!

                                Salu na stranu, lik koji se ovde predstavlja Valter je ogorceni navijac zvezde koji je proteran verovatno sa svake virtualne komune na kojoj je bivstvovao. Razlog za to je veoma niska diskusiona kultura i cesto veoma plitko i bezobrazno vredjanje sagovornika i onih koji mu se ne svidjaju.

                                U ovim "Valter" epizodama, ipak kontrolise nagon da upotrebljava uvrede, jer je svestan da se nece dugo zadrzati, ali zato baca ove "Hecer 14ppg u EC" postove sa vec providnim ciljem.

                                Naravno, obzirom da je poput hemoroida, ne treba ga ceskati / replicirati mu, vec jednostavno ga pustiti da stancuje gluposti. Ne, nece mu dosaditi, ali barem cete postedeti sebe nerava i cega sve ne.

                                Obzirom da se radi o patoloskom lazovu, prevarantu, koji je na jednom drugom mestu dolazio sa 15ak razlicitih 'pozadina' (trener mladjih kategorija, profesor srpskog jezika (a pritom poseduje poprilicno nepoznavanje gramatike), bivsi panker i slicno - sve i da bude trajno odstranjen (sto je sa hemoroidima jako tesko, takodje), doci ce u nekoj drugoj inkarnaciji gde ce poceti u laganom tempu i vremenom dostici klimaks, kada se bude rasirio po svim temama sa jasnim ciljem.

                                Dobri ljudi ce ovo shvatiti kao heads up.

                                Prijatno vece.

                                Comment

                                Working...
                                X