Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mark it zer0 View Post




    Okej, samo da znam da prolazim sa izvinjenjem.
    Ne lozi se. Banuju te dok trepnes, kakvo izvinjenje, kome, vodovodu? [emoji14]

    Je l sam te ja nekad banovala?
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Kronos ga banovao[emoji23][emoji23]
      Ma bre ja ne bih nikad nikig banovao. Jebes to. Koliko puta ja preteram u pisanju. Ali Losmi je poseban slucaj. Jos kaze nacice me.
      Losmi je OK lik. Vise od 15 puta sqm ga molio, pisao pp, ali jbg.

      Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
      Nisam u toku ali ako ti je pretio onda je malo mesec dana.
      Vi rekoste da je banovan zbog Radonje

      Comment


      • Ja sam prvi Losmija, ne provocirao, nego pretio mu da ću ga našamarati na nba, kada mi je dirao Jokića, i niko da me banuje. Jesam ja šugav?

        Idi nadji Lazo post pa me banuj, da neka pravda bude zadovoljena. Iskupi se malo za ovo, kao radišposao.

        Nije fora da samo naš GoT heroj Losmi gine za par izgovorenih reči.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Ne lozi se. Banuju te dok trepnes, kakvo izvinjenje, kome, vodovodu? [emoji14]

          Je l sam te ja nekad banovala?
          Nisam siguran, ali znam da sam se trudio da izazovem tu reakciju.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by Antona View Post
            Nisam u toku ali ako ti je pretio onda je malo mesec dana.
            Vi rekoste da je banovan zbog Radonje
            Na twitteru mu napisao nakon sto je bio isprovociran postavljanjem printscreena sa twittera ovde i komentarom da vise nece pisati na ovom forumu.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by mark it zer0 View Post
              Nisam siguran, ali znam da sam se trudio da izazovem tu reakciju. [emoji3]
              Aaaaaa dobro da znam za sledeci put

              A valjda je pretio Losmi da ce da te nadje na tviteru, nije ovde? Bar ono sto si postavio tako je pisalo. Ako je zbog toga banovan mesec dana onda ste u problemu bas sa razdvajanjem sta je sta. Ne moze neko biti banovan za desavanja van foruma.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Nije zbog toga banovan.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Ok, konfuzno obavestavaju javnost, ne mogu da pohvatam.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Laza ima apsolutnu podrsku, jer lepo je Ganac rekao, nas svaki potez se gleda pod lupom, analizira do iznemoglosti, a forumasi mogu da rade sta god zele jer su oni ipak samo forumasi.
                    A cinjenica je da smo svi ljudi, svi pravimo greske, Laza se izvinio, svi trebamo da nastavimo dalje, a Laza i Losmi mogu to da rasprave ako zele, nezavisno od foruma.
                    Jel ovo pravilo vazi za sve furmase? Smemo da objavimo licne podatke i necemo biti kaznjeni ako se izvinimo?

                    Comment


                    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                      Na twitteru mu napisao nakon sto je bio isprovociran postavljanjem printscreena sa twittera ovde i komentarom da vise nece pisati na ovom forumu.
                      Nisi u pravu. Pretnje i to ozbiljne je uputio posle banovanja najprimitivnije me izvredjao, pretio.
                      Ja sam nakon toga u afektu to postavio ovde.
                      Njegove uvrede i pretnje podstaknute su banovanjem.
                      Ja sam predlozio 7 dana ban zbog oglusenja o molbe, upozorenja ali je Kronos nakon toga banovao Losmija na mesec dana i obrazlozio to. Jos jedan razlog za ban je najprimitivnije vredjanje mene na forumu od strane Losmija jer sam ga upozorio fa ce dobiti ban ako nastavi
                      Nije mu to prvi ban pa ne razumem takvu reakciju Losmija.

                      Послато са ANE-LX1 помоћу Тапатока
                      Last edited by Laza Kacanski; 11-07-19, 14:49.

                      Comment


                      • Originally posted by belgrade_owl View Post
                        Jel ovo pravilo vazi za sve furmase? Smemo da objavimo licne podatke i necemo biti kaznjeni ako se izvinimo?
                        Desilo se sta se desilo, treba spustiti loptu, a ne sad od ovog slucaja praviti neko pravilo.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Nisi u pravu. Pretnje i to ozbiljne je uputio posle banovanja najprimitivnije me izvredjao, pretio.
                          Ja sam nakon toga u afektu to postavio ovde.
                          Njegove uvrede i pretnje podstaknute su banovanjem.
                          Ja sam predlozio 7 dana ban ali je Kronos nakon toga banovao Losmija na mesec dana i obrazlozio to.
                          Nije mu to prvi ban pa ne razumem takvu reakciju Losmija.

                          Послато са ANE-LX1 помоћу Тапатока
                          Cekaj, je l' mislis na ono sa tvitera? Kad te je nazvao Cokijevom pudlicom, pa ti njemu odgovorio, pa postavio to ovde i napisao da nece vise pisati na forumu, pa on to video i tamo ti napisao da se nada da cete se sresti u RL negde? Ili je jos negde pretnje upucivao?
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                            Cekaj, je l' mislis na ono sa tvitera? Kad te je nazvao Cokijevom pudlicom, pa ti njemu odgovorio, pa postavio to ovde i napisao da nece vise pisati na forumu, pa on to video i tamo ti napisao da se nada da cete se sresti u RL negde? Ili je jos negde pretnje upucivao?
                            Jeste i nazvao me najpogrdnijim imenima.
                            Zatvaram raspravu oko Losmija.

                            Послато са ANE-LX1 помоћу Тапатока

                            Comment


                            • Pa onda ne mozes da kazes da je pretnja podstaknuta banom, posto ti je pretnju uputio tek nakon sto je video da si ovde postavio printscreenove i napisao da nikad vise nece pisati na forumu, a to je, ako sam zapamtio sa printscreena, Losmi i spomenuo, otprilike "pises na forumu da sam zavrsio, nadam se da cemo se sresti u RL".

                              Sto se tice uvrede, mislim da deca u osnovnoj skoli (i to prva 4 razreda) govore teze uvrede od "pudlica"
                              Last edited by Mr. Wolf; 11-07-19, 15:03.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by Zero_privilegi View Post
                                Kronos nikad ne troluje. On kronosuje.

                                To ti je trolovanje koje prolazi nekažnjeno jer je u poziciji moći. Ali dobro ne podjebava on mnogo, on one gifove i to po malo i ćao djaci.

                                Ko se upeca jebao je ježa, ko ne, onda ništa.

                                Ko oni profesori što te peckaju i čekaju da odgovoriš pa si najebao, ovako se nasmeješ iskuliraš i to je to.
                                Veliki je to mag. Registrovao se ovde, posle 2 dana dobio funkciju moderatora jer navija za Partizan, i onda otera pola starih aktivnih clanovova sa foruma zboga stalkovanja, flejmovanja i ostalih Oljicinih englicizama

                                Comment

                                Working...
                                X