Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Upravo na topicu Evropska košarka, as we speak, iimaš 1 primer nepoštovanja duha foruma. Ovo je deo Pravilnika:

    3.10 Nije preporučljivo postavljanje vesti sa kvazi portala (nažalost domaći su uglavnom takvi), pogotovu ne iz žute štampe, kako naše tako i svetske. Izbegavajte da prenosite prevedene tekstove sa stranih sajtova, držite se originala, autorskih tekstova, dakle proverenih izvora.
    Jeste ali si ti tražio (uz gtfo) a zatim sam ga i ja zamolio da postavi ( da ne jurcam po netu tražeći tu vest)
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Mislio sam da je kredibilan portal, kad ono petparačka sprdnja. Mada i za pretpostaviti je bilo samo na osnovu vesti, ko je malo upućeniji zna da se za jednu godinu plaća 1 milion. Bajern je, na primer, za ovu i sledeću sezonu platio 2 miliona, desetogodišnje licence koštaju 10 miliona, itd.
      Ovi portalii su namenjeni tačnoj određenoj čitalačkoj publici, onima koji ne znaju sve te stvari, ne interesuje ih sport zapravo nego tragaju za jeftinim senzacionalizmom.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Jeste ali si ti tražio (uz gtfo) a zatim sam ga i ja zamolio da postavi ( da ne jurcam po netu tražeći tu vest)
        Izvor vesti jeste sportski zurnal. Ko ga je dalje preneo nije bas toliko bitno.

        Ne znam zasto se uopste o ovome pise na kritikama... ko zeli da prijavi neki post upravo je objasnjena svrha trouglica.

        Comment


        • Ni Ružnal nije ništa bolji. Izgleda kao da je Ostoja naručio tekst da bi smirio grobarsku javnost, što verovatno i jeste.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Svako je slobodan da interpretira svaku vest u skladu sa svojim uverenjima...a za eventualnu povredu pravila zna se - trouglic.

            Comment


            • Nije povreda pravila, nego lepo piše da nije preporučljivo, jer se s pravom želi održati kakav takav nivo foruma. Na ovaj način se forum pretvara u sportsku Zadrugu.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Ukoliko se forumasi ponasaju civilizovano i ne oponasaju rialiti zvezde ogovaranjima, svadjanjem, provociranjem i podmetanjem, forum ima sanse da izbegne takva poredjenja.

                Comment


                • Prvenstveno se forum održava čistim tako što se ne prenose kojekakve kaljuge od vesti i ne jurca za senzacionalizmom. To je upravo ono što rade učesnici rijalitija i njihovi autori.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • O tome se ne diskutuje na ovoj temi nego zna se - trouglic. Ko ima zelju da diskutuje pokazao je zelju na izvornoj temi, ko nema zelju za tim vec za necim drugim, vidi se lepo na inicijalnoj temi.

                    Ne vidim svrsishodnim dalje komentarisanje ove situacije jer nema veze sa svrhom ovog pdf-a tako da se iskljucujem.

                    Comment


                    • Ne želim da diskutujem o kaljuzi nego da je kritikujem što je objavljena ovde, što sam i uradio. Bitno je da se eliminiše takva vrsta nepoželjnog "doprinosa" forumu.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Kronose,u cemu je problem,iznosimo misljenja o reprezentaciji,Kalinicu,Macvanu,Raduljicu,niko nikom nije jebao mater,kulturno razgovaramo i odjednom se ti pojavis zatvaram temu,ti izgleda vidis problem i pre nego sto nastane.

                        Comment


                        • I ja se slazem da nije bilo potrebe da se zakljucava tema, mnogo gore rasprave su vidjene ovde.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Vidi problem da ne može da opravda potez svog idola pa ko veli da zamandali brže bolje.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Kakva je ovo cenzura? Bespotrebno zakljucana tema.
                              Pa sta je to pogodno da se pise o reprezentaciji i selektoru, a ovakva vest i dogadjaj iskocili u prvi plan?
                              Preterivanje po obicaju, nema logike uopste, pogotovu sto su ljudi normalno komentarisali, svako za sebe doduse...
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ja ne vidim napade na Saleta zato što je Sale ili zato što je igrao u Partizanu jer bi to bila epska glupost, ipak komša je upozoravao da prestanemo o politici dva puta.
                                Ja ne volim politiku i zato, ko je voli (malo radikalštine) neka mu je u kući svaki dan. Ipak, ovo oko Kaline jeste satkano od politike i sporta i baš je isprepletano.
                                Međutim, mislim da sve to nije strašno do trenutka kada će u jednačini biti formula s početka mog posta Partizan vs Crvena Zvezda. Možda je i bolje ovako nego da bude banova.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X