Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Taj Dekkardo upis je trolovanje.

    Ali dobro,moze. Ja uvek i pisem o kosarci. Dogovoreno!!!
    Trolovanje je kad se ode u digresiju na topicu sa svesnom željom da se ne vratiš na temu.
    Trolovanje je nametanje svog mišljenja kao jedinog ispravnog, a pritom ne pružiti niti jedan validan protivargument. Stavovi " to je tako jer ja tako kažem" su infantilni.
    I flejmovanje je oblik trolovanja.
    Komuniciranje na način da se uvek vređa neistomišljenik je za najoštrije kažnjavanje. Suprostavi tvoje argumente bez vređanja ili kako ti zoveš "peckanja", ako umeš, ako ne nije za tebe pisanje na forumu, bavi se nečim drugim u životu.
    To možeš sa prijateljima i rodbinom u rl, ne sa ljudima u virtuelnom prostoru od kojih većinu i ne poznaješ.
    Shvati ovo kao dobronamerne sugestije i savete.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Meni je LosmiSK ok forumas. Jos nijednom se nisam osjetio uvrijedjenim od njega u smislu da je pokusao da nesto provocira. Kada to kazem mislim na to je pokusao da provocira klub ili navijace KKB. E sad , vezano za spominjanje DR i Bajerna, za to ne znam, vjerovatno to provocira navijace KKCZ, ali nije moje o tome da govorim. Eto samo sam htio to da kazem.

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Trolovanje je kad se ode u digresiju na topicu sa svesnom željom da se ne vratiš na temu.
        Trolovanje je nametanje svog mišljenja kao jedinog ispravnog, a pritom ne pružiti niti jedan validan protivargument. Stavovi " to je tako jer ja tako kažem" su infantilni.
        I flejmovanje je oblik trolovanja.
        Komuniciranje na način da se uvek vređa neistomišljenik je za najoštrije kažnjavanje. Suprostavi tvoje argumente bez vređanja ili kako ti zoveš "peckanja", ako umeš, ako ne nije za tebe pisanje na forumu, bavi se nečim drugim u životu.
        To možeš sa prijateljima i rodbinom u rl, ne sa ljudima u virtuelnom prostoru od kojih većinu i ne poznaješ.
        Shvati ovo kao dobronamerne sugestije i savete.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Nikada nisam nikog vredjao i uvek iznesem svoje misljenje. Bukvalno nikada nikog nisam uvredio. To peckanje je sa onima koji mene peckaju a mislim da ni njima to nije neki problem. Sarac i ja se peckamo vec 5godina pa nikom nista.Vredjanje i ulicarska retorika je nesto drugo. Na to se nikada necu spustiti, ali necu ni dozvoliti da to bude konstantno.

          Bas to, ovoje forum i treba znati izdrzati i biti koncentrisan i ne vredjati sagovornika u diskusiji ako je njegovo misljenje drugacije. Ko ne pecka, nikad nije bio peckan i to je jednostavno tako kod mene. Ne kazem da sam vrhunski orator i besednik, ali sam poprilicno dobar. KO zeli diskusiju uvek mozemo pricati,pisati ali bez vredjanja..to onda nije to..

          Sad idem na godisnji

          Spostovanjem

          LosmiSK
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
            Meni je LosmiSK ok forumas. Jos nijednom se nisam osjetio uvrijedjenim od njega u smislu da je pokusao da nesto provocira. Kada to kazem mislim na to je pokusao da provocira klub ili navijace KKB. E sad , vezano za spominjanje DR i Bajerna, za to ne znam, vjerovatno to provocira navijace KKCZ, ali nije moje o tome da govorim. Eto samo sam htio to da kazem.

            Pre će biti da se radi o zloupotrebi DR

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              hahaha

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                hahaha
                I ovo je trolovanje.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  I ovo je trolovanje.
                  Ne dekkarde, ovo je jednoredi upis koji se ne preporučuje a ako se ponavlja u kontinuitetu onda je i trolovanje teme.
                  (Meni to tako izgleda)
                  Last edited by nebitan; 29-06-19, 20:46.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Cek jel se to moze prijaviti post koji smatrate neprikladni? Moderacija onda pregleda i odredjuje kazne? Jel moze tako?

                    Comment


                    • Originally posted by Victor BG View Post
                      Cek jel se to moze prijaviti post koji smatrate neprikladni? Moderacija onda pregleda i odredjuje kazne? Jel moze tako?
                      Moze.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Nikada nisam nikog vredjao i uvek iznesem svoje misljenje. Bukvalno nikada nikog nisam uvredio. To peckanje je sa onima koji mene peckaju a mislim da ni njima to nije neki problem. Sarac i ja se peckamo vec 5godina pa nikom nista.Vredjanje i ulicarska retorika je nesto drugo. Na to se nikada necu spustiti, ali necu ni dozvoliti da to bude konstantno.

                        Bas to, ovoje forum i treba znati izdrzati i biti koncentrisan i ne vredjati sagovornika u diskusiji ako je njegovo misljenje drugacije. Ko ne pecka, nikad nije bio peckan i to je jednostavno tako kod mene. Ne kazem da sam vrhunski orator i besednik, ali sam poprilicno dobar. KO zeli diskusiju uvek mozemo pricati,pisati ali bez vredjanja..to onda nije to..

                        Sad idem na godisnji

                        Spostovanjem

                        LosmiSK
                        Putuj, igumane, za manastir ne brini.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Pa imaš ispod avatara zvezdicu i pored zvezdice onaj trougao, na njega klikneš i napišeš objašnjenje u prijavi, modovi procene i tako a ako si čest gost na prijavi, tj ako često izigravaš Đuru modovi mogu i tebe (tog ko prijavljuje) da pošalju na odmor. Viktore znam da se zajebavaš i da znaš za report (prijavu).
                          ps ne da si prijavljivao valjda si istraživao mogućnosti.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by Ganac View Post
                            Pa imaš ispod avatara zvezdicu i pored zvezdice onaj trougao, na njega klikneš i napišeš objašnjenje u prijavi, modovi procene i tako a ako si čest gost na prijavi, tj ako često izigravaš Đuru modovi mogu i tebe (tog ko prijavljuje) da pošalju na odmor. Viktore znam da se zajebavaš i da znaš za report (prijavu).
                            ps ne da si prijavljivao valjda si istraživao mogućnosti.
                            Nisam znao ne bih se ja jebavao da citam gluposti. Od sad samo trougao
                            Ne znam mogu li admini da provjere al nikoga prijavio nisam, mozda slucajno ako dajem reputaciju
                            Last edited by Victor BG; 29-06-19, 20:54.

                            Comment


                            • Originally posted by Victor BG View Post
                              Nisam znao ne bih se ja jebavao da citam gluposti. Od sad samo trougao
                              Ne znam mogu li admini da provjere al nikoga prijavio nisam, mozda slucajno ako dajem reputaciju
                              Nisi prijavio nikoga.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Originally posted by Victor BG View Post
                                Nisam znao ne bih se ja jebavao da citam gluposti. Od sad samo trougao
                                Ne znam mogu li admini da provjere al nikoga prijavio nisam, mozda slucajno ako dajem reputaciju
                                Upravo na topicu Evropska košarka, as we speak, iimaš 1 primer nepoštovanja duha foruma. Ovo je deo Pravilnika:

                                3.10 Nije preporučljivo postavljanje vesti sa kvazi portala (nažalost domaći su uglavnom takvi), pogotovu ne iz žute štampe, kako naše tako i svetske. Izbegavajte da prenosite prevedene tekstove sa stranih sajtova, držite se originala, autorskih tekstova, dakle proverenih izvora.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X