Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Gresis, isto bi bili tretirani i forumasi koji bi pokusali da na taj nacin tretiraju sve oko sebe:LM, Ja sam u pravu, a vi ste neznalice
    To samo vodi u dodatna prepucavanja i svadje.
    Kome sam ja tacno rekao da je neznalica? Stvorili ste tu famu oko mene i to je jako bezobrazno. Mi suocavamo misljenja, necu to raditi sa nekim sa kim se slazem, vec sa nekim sa kojim se ne slazem.

    Znaci nisi reagovo kod Mnaija odmah, vec si dozvolio da ne bude odmah kaznjen i znajuci da ce se Dekki zaleteti i onda si ih kaznio oboje. . Meni on ne smeta, ima kosarke u glavi, sve je ok, ali to prostacki stavovi ne smeju biti deo foruma. Zamisli da sesvi tako ponasamo a ti se pravis tosha.

    mmajstor stalkuje klasicno, ali nemam problem sa njim, on je tu i bez njega bi mi bilo mozda i dosadno. Samo oras videti i stalkere kad vec vidis da ja kao nesto gresim a ne vidis da sam izazivan.

    I kako mozes dati kaznu nekom zato sto misli da je pametan ili pametniji od drugih. Ja da sma bio pametan zadnjih 5g, sad bi bio verovatno u Kaskaisu i pio Mohito tokom cele godine, ali posto sam idiot, zato sam u NS. Ne smatram se pametnim, ali sam za kosarku doktor, za sve ostalo sam kranje nesposban, ako zelis bas da znas istinu. Imam taj dar za citanje statistike i to je tako..ali imam nekih drugih problema..

    Hocu reci da to sto pises nema nikakovg smisla i nije tacno, nije tacno bar toliko da me banujes za tako trivijalne stvari. Stavlja su rang psovanje familije sa misljenjem da sam pametniji od ostalih..Cak i ove izjave da su neki drugi niza rasa. Mislim ko to moze da kaze i da se izrazi tako?
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by NemanjaMikser View Post
      Ti kornose nemaš pravo da govoriš o tome što nečiji postovi vode u dodatna prepucavanja i svađe.
      Pobrisem tih svadja gomilu svako jutro.

      Originally posted by LosmiSK View Post
      Kome sam ja tacno rekao da je neznalica? Stvorili ste tu famu oko mene i to je jako bezobrazno. Mi suocavamo misljenja, necu to raditi sa nekim sa kim se slazem, vec sa nekim sa kojim se ne slazem.

      Znaci nisi reagovo kod Mnaija odmah, vec si dozvolio da ne bude odmah kaznjen i znajuci da ce se Dekki zaleteti i onda si ih kaznio oboje. . Meni on ne smeta, ima kosarke u glavi, sve je ok, ali to prostacki stavovi ne smeju biti deo foruma. Zamisli da sesvi tako ponasamo a ti se pravis tosha.

      mmajstor stalkuje klasicno, ali nemam problem sa njim, on je tu i bez njega bi mi bilo mozda i dosadno. Samo oras videti i stalkere kad vec vidis da ja kao nesto gresim a ne vidis da sam izazivan.

      I kako mozes dati kaznu nekom zato sto misli da je pametan ili pametniji od drugih. Ja da sma bio pametan zadnjih 5g, sad bi bio verovatno u Kaskaisu i pio Mohito tokom cele godine, ali posto sam idiot, zato sam u NS. Ne smatram se pametnim, ali sam za kosarku doktor, za sve ostalo sam kranje nesposban, ako zelis bas da znas istinu. Imam taj dar za citanje statistike i to je tako..ali imam nekih drugih problema..

      Hocu reci da to sto pises nema nikakovg smisla i nije tacno, nije tacno bar toliko da me banujes za tako trivijalne stvari. Stavlja su rang psovanje familije sa misljenjem da sam pametniji od ostalih..Cak i ove izjave da su neki drugi niza rasa. Mislim ko to moze da kaze i da se izrazi tako?
      Nije problem u tome sto ti mislis da si bolji od ostalih, vec sto ostalima neprestano to nameces - sto dovodi do sukoba i nezeljene prepirke.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Dokle cemo trpeti stalkovanje od mmsjstora ko god iznese pozitivno o DR. Mene je kvotovo a posle pisao o drugim stvarima, pa onda napao Nas da ima predugacak post.

        Dokle ces mu dozvoljavati ovo? Ako vec ne zelis svadje tj prepirke tj flejmovanje, treba nesto konkretno da uradis. Kao sto si me opomenuo da ne pisem o DR na temama gde mu nije mesto i to pozdravljam

        Tskodje, Sarac ti ukazuje y meni kaze da bi trebso biti duze banovsn. Brines li ti o takvim stvarima dobri moj Kronose?
        Last edited by LosmiSK; 22-06-19, 10:19.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Dokle cemo trpeti stalkovanje od mmsjstora ko god iznese pozitivno o DR. Mene je kvotovo a posle pisao o drugim stvarima, pa onda napao Nas da ima predugacak post.

          Dokle ces mu dozvoljavati ovo? Ako vec ne zelis svadje tj prepirke tj flejmovanje, treba nesto konkretno da uradis. Kao sto si me opomenuo da ne pisem o DR na temama gde mu nije mesto i to pozdravljam

          Tskodje, Sarac ti ukazuje y meni kaze da bi trebso biti duze banovsn. Brines li ti o takvim stvarima dobri moj Kronose?
          Brinem, ali ti moras da shvatis da pisanje o DR pripada temi Bayern ili Bivsi Zvezdini ..., a ne aktuelnim temama KKCZ..
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Ne sme da se pise o Radonjicu na Zvezdinoj temi??? Zezate me???

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Dokle cemo trpeti stalkovanje od mmsjstora ko god iznese pozitivno o DR. Mene je kvotovo a posle pisao o drugim stvarima, pa onda napao Nas da ima predugacak post.

              Dokle ces mu dozvoljavati ovo? Ako vec ne zelis svadje tj prepirke tj flejmovanje, treba nesto konkretno da uradis. Kao sto si me opomenuo da ne pisem o DR na temama gde mu nije mesto i to pozdravljam

              Tskodje, Sarac ti ukazuje y meni kaze da bi trebso biti duze banovsn. Brines li ti o takvim stvarima dobri moj Kronose?
              Jbte jel ti razlikujes kada se zezam i kada sam ozbiljan.

              Cuj ja ti trazim BAN? Napisao sam iz zezanja da te treba odmoriti malo duze jer kada se vratis eto vatre.

              Ziv mi bio 100 godina

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Dokle cemo trpeti stalkovanje od mmsjstora ko god iznese pozitivno o DR. Mene je kvotovo a posle pisao o drugim stvarima, pa onda napao Nas da ima predugacak post.
                Znas li ti sta je stalkovanje? To nije kad te neko kvotuje nakon 5 tvojih ogromnih postova o jedno-te-istom, vec kada te neko proganja na forumu. Znaci kada god nesto napises na bilo kojoj temi, taj neko krene da te napada, i ne prestaje.

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  Jbte jel ti razlikujes kada se zezam i kada sam ozbiljan.

                  Cuj ja ti trazim BAN? Napisao sam iz zezanja da te treba odmoriti malo duze jer kada se vratis eto vatre.

                  Ziv mi bio 100 godina
                  Pa u svakoj sali malo istine. Nije to problem nikakav. Ne mogu ja da ispratim to sto vi svi odlepite na moje postove. Ja pisem SVOJE misljenje, valjda to nije zabranjeno. Ne lazem, ne proturam lazne informacije i odgovaram u 95% slucajeva kad mene neko kvotuje. Cak sam juce pohvalio odredjene poteze Covica i naravno Tomica.

                  Svakako nemam problem sa tobom, samo mi se nije svidelo to sto si napisao da je forum lepse mesto bez mene
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Znas li ti sta je stalkovanje? To nije kad te neko kvotuje nakon 5 tvojih ogromnih postova o jedno-te-istom, vec kada te neko proganja na forumu. Znaci kada god nesto napises na bilo kojoj temi, taj neko krene da te napada, i ne prestaje.
                    Pa to ti radis, na svakoj temi. Stalkujes mene i Dekkarda i trazis neku burnu reakciju sa omalovazavanjem postova. Da pritom u vecini slucajeva nisam prekrsio nijedan zakon na forumu!!!!
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Ne sme da se pise o Radonjicu na Zvezdinoj temi??? Zezate me???
                      Nije bas tako. Naravno da je normalno da se na temi Zvezde pomene DR o njegovoj ulozi kao trenera Zvezde. Ono sto je uoceno na ovom forumu od odredjenih forumasa jeste da se lik i delo DR toliko totemise da postoji spremnost da se u nedogled polemise o njegovim generalnim trenerskim kvalitetima (ne samo u periodu dok je bio u Zvezdi, vec i pre i nakon toga) da se posle nekoliko stranica potpuno skrenula diskusija sa osnovne teme sto je KK CZV. To se toliko puta desavalo da je receno da to nije mesto za takve jedno-te-iste diskusije, i da to ne treba raditi na ovoj temi gde ljudi zele da pisu o klubu, a ne da mere patku da li je DR ovakav ili onakav trener.
                      Last edited by mmajstor; 22-06-19, 11:29.

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        Pa to ti radis, na svakoj temi. Stalkujes mene i Dekkarda i trazis neku burnu reakciju sa omalovazavanjem postova. Da pritom u vecini slucajeva nisam prekrsio nijedan zakon na forumu!!!!
                        Prelistaj malo svaku temu, i ako imas takvu logiku docices do zapanjujuceg zakljucka da tebe svako stalkuje. Bilo bi zanimljivo da je tako, no to je daleko od stalkovanja... jos si ubacio i Dekkarda u jednacinu

                        Comment


                        • Stalno ljudi neka kuknjava, opustite se malo. Ugledajte se na Gokaru i mene, izgrdimo se, izvređamo, al u suštini najbolji drugari.

                          Tako se to radi.

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Stalno ljudi neka kuknjava, opustite se malo. Ugledajte se na Gokaru i mene, izgrdimo se, izvređamo, al u suštini najbolji drugari.

                            Tako se to radi.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Stalno ljudi neka kuknjava, opustite se malo. Ugledajte se na Gokaru i mene, izgrdimo se, izvređamo, al u suštini najbolji drugari.

                              Tako se to radi.
                              Vidi, kad ih izgrdim dobijem BAN, kad oni mene, oni nista. To je i upucena kritika Kronosu na osnovu toga kako se ponasa drugacije sa razlicitim ucesnicima na forumu. Zato to nije fer, ne mogu ja da udjem u raspravu ako dobijem ban za toga i to sve be psovanja i vredjanja. Onda dodju i kazu ti mislis da si pametan, evo ti ban 3 dana. Meni opsuju celu familiju, nista..obrisu post kao.

                              Trazim samo isti tretman
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                Prelistaj malo svaku temu, i ako imas takvu logiku docices do zapanjujuceg zakljucka da tebe svako stalkuje. Bilo bi zanimljivo da je tako, no to je daleko od stalkovanja... jos si ubacio i Dekkarda u jednacinu
                                Nema, ma nisi ti problem meni u raspravi, lako ja to sredim i izdominiram. Posto imam cinjenice, kao i protiv ostalih, smao je problem sto ja dobijem za to ban. Za apsolutno nista, za to kako kaze Kronos, sto se pravim pametan....
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X