Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mene zanima zbog cega si me konkretno banovao na 3 dana. Gde sam i koga uvredio i podizao tenzije, ziv nisam da saznam. Pritom da stalkere neces cak ni da opomenes? Moze neko precizno objasnjenje.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Momci, nisam vise mod. Ima li raspolozenih da me zamene?
      Ja sam predlozio Lazu Kacanskog pa Lazo ako si raspolozen to je gotova stvar

      Comment


      • Jos bih javno da pohvalim kolegu Stefana jer mi se svidja njegova politika banjovanja na 24h, takozvano hladjenje. Mislim da se tu niko nece naci uvredjen i zaista je potrebno nekad ohladiti forumasa koji se pregreje.

        Comment


        • Dobro si uradio i razumem te. Samo trazim od Kronosa objasnjenje ako je moguce. Ja predlazem sebe, bicu pravican

          Salim se dakako, neka bude smao neko normalan i da nije ostrascen.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Dobro si uradio i razumem te. Samo trazim od Kronosa objasnjenje ako je moguce. Ja predlazem sebe, bicu pravican

            Salim se dakako, neka bude smao neko normalan i da nije ostrascen.
            Objasnjenje je vrlo jednostavno: Ne mozes da potenciras u razgovoru s forumasima kako se jedino ti razumes u kosarku, a svi ostali su neznalice. A tija dana si bas zaredjao po svima, pa reko`da odmoris malo i pustis druge da diskutuju.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Objasnjenje je vrlo jednostavno: Ne mozes da potenciras u razgovoru s forumasima kako se jedino ti razumes u kosarku, a svi ostali su neznalice. A tija dana si bas zaredjao po svima, pa reko`da odmoris malo i pustis druge da diskutuju.
              Nije sa forumasima vec sa mmajstorom koji me je pre toga provocirao i stalkovao. To ne vidis npr, izjednacavas to sto sam mu rekao da ne prati nesto sa npr kad je neki forumas meni opsovao sve po spisku. Zanimljivo, mada verujem da si samo cekao momentum.
              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
              2× German League champion (2018, 2019)
              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

              Comment


              • Pa Laza onda otpada

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Nije sa forumasima vec sa mmajstorom koji me je pre toga provocirao i stalkovao. To ne vidis npr, izjednacavas to sto sam mu rekao da ne prati nesto sa npr kad je neki forumas meni opsovao sve po spisku. Zanimljivo, mada verujem da si samo cekao momentum.
                  Sarca si zaboravio?
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    Sarca si zaboravio?
                    Vidis da ga ima u tekstu.

                    Drugo, sta Sarac? Ne razumem sta hoces napisati.

                    Oni prijavljuju postove, meni to nikad cak nije ni palo na pamet. Niti sam ikada nekog vredjao. Ocigledno je uvreda manja od toga da kazes nekom da nesto ne zna. XD
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Nije sa forumasima vec sa mmajstorom koji me je pre toga provocirao i stalkovao....
                      Niko tebe ne provocira, nego sam provociras druge sa tim kako si veliki strucnjak jer pratis druge i trece lige sirom evrope, a ostali su niza rasa jer ih ne prate. I ja ti nikad nisam prijavio post.

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Niko tebe ne provocira, nego sam provociras druge sa tim kako si veliki strucnjak jer pratis druge i trece lige sirom evrope, a ostali su niza rasa jer ih ne prate. I ja ti nikad nisam prijavio post.
                        Znaci ja provociram druge sto kazem da sam strucnjak sto pratim druge i trece lige. Gde sam ja to napisao i posebno ovo da su drugi niza rasa, sto tako-reci znaci i da sam fasista.

                        Nadji mi taj post. Da znam vise od tebe, pa i da znam ne bih se hvalio sa tim.

                        Evo sad moderacija nece reagovati na ovu gnusnu laz da sam ja napisao da je neko niza ras. Zalosno sta se sve ovde dopusta.

                        Nikad nista uvredljivo za nikog nisam napisao ovde na forumu.
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Znaci ja provociram druge sto kazem da sam strucnjak sto pratim druge i trece lige. Gde sam ja to napisao i posebno ovo da su drugi niza rasa, sto tako-reci znaci i da sam fasista.

                          Nadji mi taj post. Da znam vise od tebe, pa i da znam ne bih se hvalio sa tim.

                          Evo sad moderacija nece reagovati na ovu gnusnu laz da sam ja napisao da je neko niza ras. Zalosno sta se sve ovde dopusta.

                          Nikad nista uvredljivo za nikog nisam napisao ovde na forumu.
                          Svaki tvoj treci post je u tom fazonu.

                          Nisi napisao da je neko niza rasa, vec se vidi da tako smatras druge forumase. I naravno da ne mislim bukvalno rasisticki, nego da pod nizom rasom podrazumevas da tudje misljenje manje vredi jer manje poznaje kosarku od tebe velikog strucnjaka.
                          Evo gledaj ove tvoje postapalice kada udaras reply na nekog:
                          "Sta sve necu procitati"
                          "E ziv nisam da cujem/vidim" to sto je neko napisao
                          "Sta ljudi pisu to je neverovatno"
                          itd.

                          Jel iz takvih postapalica odise tolerancija na tudje misljenje ili omalovazavanje tudjeg misljenja?

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Svaki tvoj treci post je u tom fazonu.

                            Nisi napisao da je neko niza rasa, vec se vidi da tako smatras druge forumase. I naravno da ne mislim bukvalno rasisticki, nego da pod nizom rasom podrazumevas da tudje misljenje manje vredi jer manje poznaje kosarku od tebe velikog strucnjaka.
                            Evo gledaj ove tvoje postapalice kada udaras reply na nekog:
                            "Sta sve necu procitati"
                            "E ziv nisam da cujem/vidim" to sto je neko napisao
                            "Sta ljudi pisu to je neverovatno"
                            itd.

                            Jel iz takvih postapalica odise tolerancija na tudje misljenje ili omalovazavanje tudjeg misljenja?
                            Uzasno sta si napisao ovo boldovano.

                            Nikad nisam ni pomislio da neko ovde moze tako nesto da izgovoriti, ali ocigledno meni moze napisati ko sta hoce.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Uzasno sta si napisao ovo boldovano.

                              Nikad nisam ni pomislio da neko ovde moze tako nesto da izgovoriti, ali ocigledno meni moze napisati ko sta hoce.
                              Gresis, isto bi bili tretirani i forumasi koji bi pokusali da na taj nacin tretiraju sve oko sebe:LM, Ja sam u pravu, a vi ste neznalice
                              To samo vodi u dodatna prepucavanja i svadje.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Ti kornose nemaš pravo da govoriš o tome što nečiji postovi vode u dodatna prepucavanja i svađe.
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X