Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Antona View Post
    E u tome i jeste kvaka. Ne spustam na licni nivo ali je licimerno da mene neko proziva sto nemam vremena a taj koji me je prozivao se ne zna kada ce da "sprovede konkretne akcije".
    Nije tu bilo ništa licemjerno i konkretno da bi se sprovodile akcije. Samo sam predložio da Stojanče bude moderator ako nisi često tu, on je odbio jer smatra da nije dovoljno dugo na forumu. Glavni problem su sukobi forumaša uglavnom s kronosom i poželjno je da to međusobno riješe na najmirniji način.

    Comment


    • Originally posted by notorious View Post
      Nije tu bilo ništa licemjerno i konkretno da bi se sprovodile akcije. Samo sam predložio da Stojanče bude moderator ako nisi često tu, on je odbio jer smatra da nije dovoljno dugo na forumu. Glavni problem su sukobi forumaša uglavnom s kronosom i poželjno je da to međusobno riješe na najmirniji način.
      Sto jasno ukazuje koji moderator je problematican.

      Comment


      • Ali ''Glavni problem su sukobi forumaša uglavnom s kronosom'' hahahah. I poželjno je da oni sami to reše. Na kraju ćete vi koliko ja vidim radije oterati korisnike sa foruma nego preduzeti neke mere u vezi njega.
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Originally posted by belgrade_owl View Post
          Sto jasno ukazuje koji moderator je problematican.
          On je pokusao da resi problem tako sto je predlozio Stojanceta umesto mene, i posto se ovaj zahvalio pre svega zato sto je fin i odmeren, onda je resenje problema da mi resimo medjusobno na miran nacin

          Comment


          • Slobodno me banuj,Filip Covic je midzet u kosarci,to mu je nadimak,nesto za uspomenu od Trinkijerija,nisam mu ga ja dao,najnizi je na terenu, kako treba da kaze blokirajte gospodina Filipa,muka mi je od vase politicke,drustvene korektnosti,ko da ste iz Finske. Sustina je da se tebi ne svidja sto sam ja navijac Partizan,e pa zabole me,kao sto me zabole i za ove sto smatraju da sam navijac Zvezde zato sto pljujem po Vucelicu,Vuleticu i svim funkconerima u FK Partizan.

            Comment


            • Originally posted by Mihajlo10 View Post
              Slobodno me banuj,Filip Covic je midzet u kosarci,to mu je nadimak,nesto za uspomenu od Trinkijerija,nisam mu ga ja dao,najnizi je na terenu, kako treba da kaze blokirajte gospodina Filipa,muka mi je od vase politicke,drustvene korektnosti,ko da ste iz Finske. Sustina je da se tebi ne svidja sto sam ja navijac Partizan,e pa zabole me,kao sto me zabole i za ove sto smatraju da sam navijac Zvezde zato sto pljujem po Vucelicu,Vuleticu i svim funkconerima u FK Partizan.
              Vi ste napravili frku oko ove reči?!
              Da li ste realni ljudi?

              Reči koja se bukvalno i žargonski prevodi kao osoba niskog rasta.
              Pežorativno "patuljak" ili "kepec" ...pa se tada onosi ili na visinu ili na karakter u zavisnosti od konteksta priče...
              Meni je ovo smešno zaista.
              Imali smo mi i na tenisu svakojakih nadimaka ali smo se dogovorili da ih ne koristimo jer vređajući nekog igrača posredno vređamo i njegove navijače ,a to niko ne želi...

              E, da i ovo...
              Ako vam je Kronos problem tražite smenu
              Spoiler
              koje verovatno neće biti
              Last edited by Marija81; 18-06-19, 17:46.
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Originally posted by notorious View Post
                Nije tu bilo ništa licemjerno i konkretno da bi se sprovodile akcije. Samo sam predložio da Stojanče bude moderator ako nisi često tu, on je odbio jer smatra da nije dovoljno dugo na forumu. Glavni problem su sukobi forumaša uglavnom s kronosom i poželjno je da to međusobno riješe na najmirniji način.
                Forumasi imaju problem prvo s tim sto misle da sto im je duzi staz imaju prava da odredjuju ko ce gde i sta da pise. Kad dodje do banovanja zbog prekrsaja pravila- eto ga vece staraca da gundja zasto je ispisnik kaznjen. Ako forumas krsi pravila, bice kaznjen - bio tu 1 dan ili od osnivanja Foruma.
                Pravila stoje gore i duznost je svih da ih se pridrzavaju.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by belgrade_owl View Post
                  Sto jasno ukazuje koji moderator je problematican.
                  Prepustam RPZ funkciju cim s vrati iz banovine.
                  Moze i MarkItZero...
                  Last edited by kronostime; 18-06-19, 18:49.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    Pravila stoje gore i duznost je svih da ih se pridrzavaju.
                    Slažem se. S druge strane, ja da sam na tvom mjestu davno bih se zahvalio i ostavio posla za koji te 90 % forumaša pljuje. Razmisli

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Forumasi imaju problem prvo s tim sto misle da sto im je duzi staz imaju prava da odredjuju ko ce gde i sta da pise. Kad dodje do banovanja zbog prekrsaja pravila- eto ga vece staraca da gundja zasto je ispisnik kaznjen. Ako forumas krsi pravila, bice kaznjen - bio tu 1 dan ili od osnivanja Foruma.
                      Pravila stoje gore i duznost je svih da ih se pridrzavaju.
                      Ne radi se ovde toliko o pravilima dobri moj kronose, problem je kada se koristi funkcija za licno razracunavanje, problem je sto sa tim istim neistomisljenicima koje banujes razmenjujes provokacije, oni prodju sa kaznama ti se izvuces.

                      To smeta ljudima i to je najveci problem ovde!
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Originally posted by Indigo View Post
                        Ne radi se ovde toliko o pravilima dobri moj kronose, problem je kada se koristi funkcija za licno razracunavanje, problem je sto sa tim istim neistomisljenicima koje banujes razmenjujes provokacije, oni prodju sa kaznama ti se izvuces.

                        To smeta ljudima i to je najveci problem ovde!
                        Slobodno me zameni.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by Marija81 View Post
                          Vi ste napravili frku oko ove reči?!
                          Da li ste realni ljudi?

                          Reči koja se bukvalno i žargonski prevodi kao osoba niskog rasta.
                          Pežorativno "patuljak" ili "kepec" ...pa se tada onosi ili na visinu ili na karakter u zavisnosti od konteksta priče...
                          Meni je ovo smešno zaista.
                          Imali smo mi i na tenisu svakojakih nadimaka ali smo se dogovorili da ih ne koristimo jer vređajući nekog igrača posredno vređamo i njegove navijače ,a to niko ne želi...

                          E, da i ovo...
                          Ako vam je Kronos problem tražite smenu
                          Spoiler
                          koje verovatno neće biti
                          Mislis:
                          Derperer, Dupezvakac, Drvo Javorovo?
                          Ili kako ono bi za Tima? A da Balvan, Panj, Buzdovan, Topuz....
                          Meni to sve simpaticno, ne bih ja to ukidao....
                          A sto se moderatora tice ja bih tu funkciju dao ovom novom decku sto se od skoro pojavio. Kako se ono zvase.....
                          Zero Privilegi... Sam nick govori da ce biti dosledan i bez ikqkvih privilegija prema bilo kome.
                          Deluje mi kao dobar, posten, pametan decko.
                          Za razliku od onog Urosa na primer (ne znam gde nestade u poslednje vreme ga nema nigde) koji je, pa blago je reci cudan....
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Samo ću vam ponoviti moju čuvenu rečenicu od pre pr godina ... i znam nije baš po gramatici ali je efektna...
                            Svi smo mi jednaki a neki ste jednakiji
                            Sandu, bilo je tu svega...
                            Čak je Raonić dobio i smajli - Drvoseča...
                            Meni nije smetalo, ali ruku na srce i nije baš lepo...
                            Last edited by Marija81; 18-06-19, 19:06.
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Slobodno me zameni.
                              Nije Indigara bas toliko mocan ovde da moze tako nesto da uradi....
                              Ali dobro nisi ti to znao, da jesi ne bi tako nesto ni napisao.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Nije Indigara bas toliko mocan ovde da moze tako nesto da uradi....
                                Ali dobro nisi ti to znao, da jesi ne bi tako nesto ni napisao.
                                Zamisli da im se Vladan aktivira... e tada bi tražili da se vrati Kronos
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X