Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Problem jeste to sto je recidiv i ti se pravis lud. Znaci sl put dodje i kaze ''ti mu sisas kobas'' i ostale gadosti, ti ces to obrisati? I to je to? Cak i da nije meni upuceno, takav prostakluk mi se gadi i verujem da nije pozeljan ni kod ostalih forumasa.
    Najmanji je problem kazniti nekog forumasa, veci je problem sto vas dvojica namecete svoje misljenje kao jedino ispravno, a bilo cije suprotno je plod neznanja. Nikoga nije briga cime se bavis, gde si bio, gde ces ici..., ne nameci to kao jedino ispravno - time samo iritiras ostale. Isto vazi i za dekkarda.
    Majkumu, pogledao je neko jos neku utakmicu od forumasa sem vas dvojice.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Ako Samo Zvezda ne želi da moderiše, odlično rešenje bi bio Ivan9. Mislim da dečko nije nikad banovan.
      Bio.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Bio.
        Bio je i Manny pa je bio moderator.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Još jedan stalker i patkomer

          Comment


          • To je glupo pravilo, sta zato sto je neko jednom pogresio ili ga stigle emocije zbog utakmice ili mu bio los dan privatno, napisao par glupih reci pa dobio ban, ne moze da bude dobar covek ili mod ili sta vec. Pa nije na smrt osudjen. Ako je neko korektan i upoznat u situaciju na kosarci, cesto tu pise i prati, i ne ulazi u konflikte plus je dobar sa ljudima taj je bolji 100x od nekog koji nikad nije tu niti ucestvuje u pricama niti "oseca" temperament u odredjenom trenutku, ali eto nije banovan. Msm ja nikad nisam na kosarci a i na forumu retko pa nisam kompetentan da predlazem sada nekog od tih ljudi, ali ovi koji su cesto tu znaju ko bi bio dobar/los. Uostalom ako neko ne valja ili se pokaze kao los izbor skines mu moderatora, nigde ne pise da to mora da bude vecno.
            Last edited by colchonero; 16-06-19, 11:17.

            Comment


            • Deki hvala ti sto vjerujes u mene ali nisam ja za to.
              Ja sam pogotovo u zadnje vrijeme prskao skroz.

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Najmanji je problem kazniti nekog forumasa, veci je problem sto vas dvojica namecete svoje misljenje kao jedino ispravno, a bilo cije suprotno je plod neznanja. Nikoga nije briga cime se bavis, gde si bio, gde ces ici..., ne nameci to kao jedino ispravno - time samo iritiras ostale. Isto vazi i za dekkarda.
                Majkumu, pogledao je neko jos neku utakmicu od forumasa sem vas dvojice.
                To nije tačno, ja se u mnogim stvarima ne slažem recimo sa Wingwalkerom, Uličnim basketašem pa opet normalno komuniciramo, nekad se i složimo, nekad ne, to je sasvim normalno.
                Prvenstveno ti ovde praviš negativnu selekciju imaš miljenike koji mogu da se iseravaju do mile volje kao ovaj Crni Petko.
                Reći da ćeš nešto uraditi i onda glumiti fikus, pa to smo videli milion puta i od tebe i od ostalih moderatora, neka sada drugi ljudi rade vaš posao, vi ste svoje pokazali, i previše prilika vam je dato.
                Između onog za koga znam kako radi neki posao, i ne radi ga dobro i onog koji nije radio taj posao a hoće da ga radi uvek biram ovog drugog, jer od prvog znam šta da očekujem, a to je ništa dobro.
                Last edited by dekkard; 16-06-19, 11:26.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by Ivan_PG View Post
                  Deki hvala ti sto vjerujes u mene ali nisam ja za to.
                  Ja sam pogotovo u zadnje vrijeme prskao skroz.
                  Najjaci odgovor! Sto god da je, drzi se.

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    Najmanji je problem kazniti nekog forumasa, veci je problem sto vas dvojica namecete svoje misljenje kao jedino ispravno, a bilo cije suprotno je plod neznanja. Nikoga nije briga cime se bavis, gde si bio, gde ces ici..., ne nameci to kao jedino ispravno - time samo iritiras ostale. Isto vazi i za dekkarda.
                    Majkumu, pogledao je neko jos neku utakmicu od forumasa sem vas dvojice.
                    Kakve ti besmislice pises i ovde ti 10 ljudi kaze jedno a ti guras neku svoju pricu. Neverovatno..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Sarac, Mr.Wolf i MrTwister
                      Neka, ja sam sa moderisanjem zavrsio.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        To nije tačno, ja se u mnogim stvarima ne slažem recimo sa Wingwalkerom, Uličnim basketašem pa opet normalno komuniciramo, nekad se i složimo, nekad ne, to je sasvim normalno.
                        Prvenstveno ti ovde praviš negativnu selekciju imaš miljenike koji mogu da se iseravaju do mile volje kao ovaj Crni Petko.
                        Reći da ćeš nešto uraditi i onda glumiti fikus, pa to smo videli milion puta i od tebe i od ostalih moderatora, neka sada drugi ljudi rade vaš posao, vi ste svoje pokazali, i previše prilika vam je dato.
                        Između onog za koga znam kako radi neki posao, i ne radi ga dobro i onog koji nije radio taj posao a hoće da ga radi uvek biram ovog drugog, jer od prvog znam šta da očekujem, a to je ništa dobro.
                        Jedini koji je bio zasticen si ti i, slazem se, to je moja greska.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Jedini koji je bio zasticen si ti i, slazem se, to je moja greska.
                          Budi iskren sam prema sebi, ništa više ni manje od toga.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Budi iskren sam prema sebi, ništa više ni manje od toga.
                            Priseti se prepiske gde si me molio da banujem vecinu koja se ne slaze sa tobom i zasto sam ti rekao da to ne moze.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Priseti se prepiske gde si me molio da banujem vecinu koja se ne slaze sa tobom i zasto sam ti rekao da to ne moze.
                              Ne sećam se te prepiske, niti je to moj stil. Ja ukazujem na propuste a na moderaciji i vašem obrazu je da odredi kako će se to sankcionisati.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Ne sećam se te prepiske, niti je to moj stil. Ja ukazujem na propuste a na moderaciji i vašem obrazu je da odredi kako će se to sankcionisati.
                                Ok, svako trolovanje i flejmovanje, kao i podizanje tenzije i provociranje po kosarkaskim temama ce biti strogo kaznjavano. Zadovoljan?
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X