Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Treba videti šta kažu Samo Zvezda, Mark It Zero i Ivan PG da li žele da se prihvate uloge moderisanja pdf-a da se konačno upristoji ovo mesto.
    Sarac, Mr.Wolf i MrTwister
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Treba videti šta kažu Samo Zvezda, Mark It Zero i Ivan PG da li žele da se prihvate uloge moderisanja pdf-a da se konačno upristoji ovo mesto.
      Ova trojica bi svakako ovo mesto ucinili boljim ali koliko ja znam samo moje mesto moda je upraznjeno

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Meni nije jasno da vi pustate prostacki jezik drugi put u roku 10 dana. Oba puta je bila homosekusalna konotacija i to lika koji radi sa nekim mladjim selekcijama i do nekog vremena je bio cak i moderator. Kolicina frustracije i neke vrstezavisti izbija i z njega i to se nece tako lako zavrsiti. Kronos se kao pravi lud, ali i ostali iz moderacije samo zato sto napada mene i Dekkarda. Ako se takav recnik nece kaznjavati, molim vas da onda to kazete, pa da koristimo i mi svi ostali.

        Da se razumemo, nisam uvredjen, ali taj nivo pisanja je za ovakav forum degutantan i nije kulturan. I apsolutno niko od modova nece da reaguje, cak ni da napise boldovanim, e sad je dosta.

        Kronos daje argumentaciju tipa, vi mislite da ste najpametniji, pa vam covek sve lepo kaze. Da se covek prekrsti levom i desnom, a za slican prekrsaj je kazni ljude sa 14-30 dana banovine. Ulicarski recnik nije ovde prihvatljiv. Ako nekog pogadjaju frustracije zbog necijeg pisanja, ima IL ili da prijavi post, ali nikako da pise onakve bljuvotine.

        Apsolutno se nikad nisam spustio na ulicarski nivo, i nemam nameru. Samo ne treba tako nesto dozovljavati?
        Ma, otkud taj utisak da ste vas dvojica umesani u 90% svadja na ovom PDF?
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Sarac, Mr.Wolf i MrTwister
          Nisu loši predlozi. Nisam znao da Mr. Twister ima ovde nalog.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Prijavljujte postove, saljite, neke diskusije su ogromne, pogotovo na temu KKCZV, tesko se iscitavaju.
            Pomognite prije svega ponasanjem, a onda i prijavljivanjem postova.
            I zalbe neka budu konstruktivne, a ne ovaj ovakav ovaj onakav. Samo dokazi, konkretni postovi, sve ostalo se nece razmatrati.

            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by dekkard
              Izgleda baguje forum. Upražnjena su sva tri.
              Nisu.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Ma, otkud taj utisak da ste vas dvojica umesani u 90% svadja na ovom PDF?
                Bolji odgovor od tebe nisam ocekivao da budem iskren Bukvalno se ne svadjam sa nikim. Gde si ti video da ja nekog psujem ili omalovazavam. Nadji mi taj post. Razocarao si me Kronose, pravis se lud oko ovoga i dozvoljavas primitivizam na forumu. Nisam za kaznu sad, ali se takve stvari u buducnosti moraju sankcionisati. Ako ne zelis, reci...najlakse je napisati neki prostakluk.
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Bolji odgovor od tebe nisam ocekivao da budem iskren Bukvalno se ne svadjam sa nikim. Gde si ti video da ja nekog psujem ili omalovazavam. Nadji mi taj post. Razocarao si me Kronose, pravis se lud oko ovoga i dozvoljavas primitivizam na forumu. Nisam za kaznu sad, ali se takve stvari u buducnosti moraju sankcionisati. Ako ne zelis, reci...najlakse je napisati neki prostakluk.
                  Reagovao je StefanPG - u cemu je problem?
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard
                    Istekao mandat, neka sada neko drugi radi taj posao. Ako i oni ne budu valjali i njih ćemo da menjamo. Nećemo ovde Vučiće i Miloe valjda.
                    Cemu ovo?
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Cemu ovo?
                      Ukazujem na princip promenljivosti što je osnov svakog zdravog sistema, i navodim šta je alternativa.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by Cooper View Post
                        To ti je kao kad bi robijaši određivali upravnike.

                        Ovaj forum ima sasvim dovoljno pristojnih i primerenih forumaša ako mod timu treba neki savet ili predlog.

                        Ovo licitiranje od strane višestrukih prestupnika i opstrukcionista je komično.

                        Pogotovo što nije cilj da se ovo mesto učini boljim, već kako bi ortaka uglavio i dobio poseban status.

                        Bljak.
                        Budi spokojan , nikad ne bih prihvatio ulogu moderatora.

                        Lepše se osećam kad mi ti preskačeš postove ili ih ignorišeš[emoji41]

                        Može Stojanče ako hoće naravno

                        Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by kronostime View Post
                          Reagovao je StefanPG - u cemu je problem?
                          Problem jeste to sto je recidiv i ti se pravis lud. Znaci sl put dodje i kaze ''ti mu sisas kobas'' i ostale gadosti, ti ces to obrisati? I to je to? Cak i da nije meni upuceno, takav prostakluk mi se gadi i verujem da nije pozeljan ni kod ostalih forumasa.
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by notorious View Post
                            Dobro si to sastavio Ban za Željka je opravdan, došao sam ga banovati sat poslije nego je odreagovao kronos, no postovi njegovi još uvijek tamo stoje i sad ću ih tek obrisati Pogledaću koji su banovi sijevnuli van košarke i ti sukobi se definitivno moraju ugasiti, a banovi svih njih nisu rješenje.

                            Koje ti rješenje predlažeš kao glavni savjetnik foruma

                            Slažem se i za Antonu, košarka je previše živo mjesto da bi se moderisalo ponekad. Stojanče je neko ko bi mogao ovdje dobro da djeluje ako želi, na osnovu upisa vidim da ima iskustva i nema ličnih sukoba ni s jednim forumašem što je uvijek bitno. Rijetko griješim u procjeni, a znam da ovdje sigurno ne griješim
                            Pricali smo ti i ja vec o toj temi, i eto kao sto vidis nismo uspeli da nadjemo neko odrzivo resenje, sto generalno gledano u ovako maloj zajednici nije bas za pohvalu.

                            Uveo bih ban za hladjenje kao nesto obavezno sem u slucaju nekih izrazito teskih prekrsaja, tipa ono sto je zeljkocg napisao:
                            Prvi prekrsaj 24 sata
                            Drugi prekrsaj 48 sati
                            Treci prekrsaj 7 dana

                            Ali nije sve u kaznama, postoji potreba da dodje do.rehabilitacije odnosa, da se vidi u cemu je konkretno problem, da se saslusa, jer ako se nastavi ovakav trend ostace nas desetoro. To je jako lose.

                            Bojanabg i ja smo imali velikih nesuglasica, konstantno smo se vredjali, svadjali i provocirali. Ona je tu ispala covek i napisala "ne zelim da se svadjam sa tobom" ja sam to prihvatio kao poziv na primirje i od tada bez obzira na to dto imamo razlicite stavove, nismo imali vise problema. Sem sto je deda smorio vise
                            Moze i ona to da potvrdi.

                            Jbg moramo biti tolerantniji I razumniji ili sve ode u #$%$#.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Ako Samo Zvezda ne želi da moderiše, odlično rešenje bi bio Ivan9. Mislim da dečko nije nikad banovan.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Dzabe ti to sve sestro, nemamo mi tu svest, na kraju uvek su potrebne dve strane, za sve.


                                Originally posted by kronostime View Post
                                Ma, otkud taj utisak da ste vas dvojica umesani u 90% svadja na ovom PDF?
                                Kakve veze ima sto se ova dvojica svadjaju sa tim da Manny kad god dodje pise ove bljuvotine, na koje sam vec ranije reagovala (umesto vas), a vi na to jos blagonaklono gledate i cak pravdate nekim nerezonskim besmislicama?
                                A znamo vrlo dobro kako je pisao i pre nego sto je postao mod, bio i banovan ako se dobro secam.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X