Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MannyCalavera View Post
    Svakako, ja sam taj lik.

    Uostalom sto te zuljaju boxerice, samo reci DA i umesto vrucine bice muda u plicaku u Paraliji i loukoumades lapo-lapo sa Losmijem
    Jašta si. Mada, bilo je takvih postova i kad si modovao sa Kronosom i uterivanja jedan drugom. Sad vidim da to nije bilo slučajno.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • To sto redovno ne pisemo, ne znaci da nismo tu [emoji16]
      Situacije koje su bile kriticne su rijesene, banovi su podijeljeni onima koji su svjesno isli na to.
      Sem toga ne vidim dalju problematiku. Kolega Kronos je forumas kao i svi ostali, ima svoje misljenje, ono moze da se svidi nekom ili ne. Ako je moderator, ne znaci da mu je zabranjeno da pise kao i svi forumasi. Prag tolerancije je visok, i nacin moderisanja je ziva stvar. Npr. Ako neko pise mjesec dana postove na ivici bana i makar djelicem zasluzi banovinu, naravno da ce biti poslat na ladjenje, jer se ne radi konkretno o jednom postu, koji po necijem misljenju nije za ban, vec o nacinu ponasanja koje je problematicno.


      Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by LosmiSK View Post
        Pustio si ulicarski recnik na ovom forumu. Nije problem da neko dune i kaze nesto sto zulja, ali tim ulicarskim zargonima da se sluzimo je nisko za ovaj forum. Boli me uvo za ban i takve stvari, samo skreni paznju inace cemo svi poceti tako..
        Cekaj, nije problem u vasem "mi smo jedino u pravu i niko se sem nas dvojice ne razume u kosarku" vec je problem kada vam neko to javno kaze?
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Cekaj, nije problem u vasem "mi smo jedino u pravu i niko se sem nas dvojice ne razume u kosarku" vec je problem kada vam neko to javno kaze?
          Javno kaze da se bambusamo u Paraliji..mislim stvarno rekli su i pre, ali kulturno
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Javno kaze da se bambusamo u Paraliji..mislim stvarno rekli su i pre, ali kulturno
            Urazumi se i jednostavno ignorisi lika, sve ti je to...

            Spoiler

            Comment


            • Ma o čemu ti čoveče pričaš? Ti banuješ kad neko prekrši pravila? Pa idi pročitaj ta pravila pa stavi prst na čelo i razmisli ko krši ta pravila.
              Uz to kažeš najgore je kad modovi moraju da rešavaju konflikte? A šta je kad modovi ulaze u konflikte? To se ne računa? Kad modovi prozivaju ništa?

              Originally posted by StefanPG View Post
              Sem toga ne vidim dalju problematiku. Kolega Kronos je forumas kao i svi ostali, ima svoje misljenje, ono moze da se svidi nekom ili ne. Ako je moderator, ne znaci da mu je zabranjeno da pise kao i svi forumasi. Prag tolerancije je visok, i nacin moderisanja je ziva stvar. Npr. Ako neko pise mjesec dana postove na ivici bana i makar djelicem zasluzi banovinu, naravno da ce biti poslat na ladjenje, jer se ne radi konkretno o jednom postu, koji po necijem misljenju nije za ban, vec o nacinu ponasanja koje je problematicno.
              Samo njegovo mišljenje može da se svidi ili ne svidi a tuđa se brišu jer mu ne odgovaraju. Lik radi kako želi, ja ne znam kakva su vaša pravila, koja su ograničenja moderatora, ako su takva da on druge banuje, a kada on krši pravila da nema posledica, onda sajt da gasite odmah.
              Last edited by DžonDon; 15-06-19, 17:15.
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Originally posted by NemanjaMikser View Post
                Ma o čemu ti čoveče pričaš? Ti banuješ kad neko prekrši pravila? Pa idi pročitaj ta pravila pa stavi prst na čelo i razmisli ko krši ta pravila.
                Uz to kažeš najgore je kad modovi moraju da rešavaju konflikte? A šta je kad modovi ulaze u konflikte? To se ne računa? Kad modovi prozivaju ništa?
                To sto vecinu tih svadji ne procitate je upravo zato sto modovi pobrisu tu diskusiju, a onda ovi kojima su postovi pobrisani krenu da pljuju po moderaciji misleci da su njihovi postovi "sveto pismo" pa nastave u istom "stilu". Negde to mora da se presece i, veruj mi, niko nije srecan zbog toga.
                Sve postove koje sam pobrisao modovi mogu da vide jer ostaju u bazi.
                Kada bi video cega sve tu ima, ne bi se bunio.
                A kada se nesto od toga ostavi - onda kukanje "A sto je ovo ostalo?"
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Može da se uporedi situacija kao kad bi kriminalcu dao da bude sudija. Gde on zna gde je granica pravde, kad ju je sam nebrojeno puta prelazio i bivao sankcionisan zbog toga?
                  Ja ni sebe iz istog razloga ne vidim na toj poziciji, iako je više od polovine mojih banova u najmanju ruku diskutabilno, a SVI koje sam dobio su prestrogi iz čistog osećaja inferiornosti koji je bio nepodnošljiv i na taj način se pokušalo sa ublaženjem tog osećaja.
                  Upravo zato i predlažem ovu trojicu potpuno čistih ljudi, što je najvažnije uravnoteženih, i siguran sam da će oni uređivati forum na verovatno najkvalitetniji način otkako ovaj pdf postoji.
                  Samo Zvezda, Mark it zero i Ivan PG.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • To ti je kao kad bi robijaši određivali upravnike.

                    Ovaj forum ima sasvim dovoljno pristojnih i primerenih forumaša ako mod timu treba neki savet ili predlog.

                    Ovo licitiranje od strane višestrukih prestupnika i opstrukcionista je komično.

                    Pogotovo što nije cilj da se ovo mesto učini boljim, već kako bi ortaka uglavio i dobio poseban status.

                    Bljak.

                    Comment


                    • Originally posted by dekkard View Post
                      Može da se uporedi situacija kao kad bi kriminalcu dao da bude sudija. Gde on zna gde je granica pravde, kad ju je sam nebrojeno puta prelazio i bivao sankcionisan zbog toga?
                      Ja ni sebe iz istog razloga ne vidim na toj poziciji, iako je više od polovine mojih banova u najmanju ruku diskutabilno, a SVI koje sam dobio su prestrogi iz čistog osećaja inferiornosti koji je bio nepodnošljiv i na taj način se pokušalo sa ublaženjem tog osećaja.
                      Upravo zato i predlažem ovu trojicu potpuno čistih ljudi, što je najvažnije uravnoteženih, i siguran sam da će oni uređivati forum na verovatno najkvalitetniji način otkako ovaj pdf postoji.
                      Samo Zvezda, Mark it zero i Ivan PG.
                      Eh, tako je to kad branis necije pravo na misljenje - proglasi te posle za kriminalca.
                      Svaki tvoj ban je bio zasluzen, da pricam o prepisci s tobom gde si insistirao da se tvoji neistomisljenici banuju.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Spazem se da Stojance postane mod umesto mene, i meni je on pao na pamet kao potencijalna zamena. Fine je covek, sa svima je dobar i deluje da je dovoljno prisutan.
                        Ja i nisam bio za to da se prihvatim ovog posla ali je u tom trenutku zaista bilo neophodno da bilo ko postane mod.
                        Sad sam na forumu jos manje nego ranije. Mozda sam malo izgubio interesovanje za kosarkom, smorio me i Filip Covic pa ni Zvezdu vise ne pratim sa nekim zarom. Imam dosta i privatnih obaveza.. Da ne duzim, koliko jos danas postavite Stojanceta.

                        Ja mislim da nisam lose obavljao ovaj posao ali sad stvarno nemam vremena

                        Comment


                        • Originally posted by StefanPG View Post
                          To sto redovno ne pisemo, ne znaci da nismo tu [emoji16]
                          Situacije koje su bile kriticne su rijesene, banovi su podijeljeni onima koji su svjesno isli na to.
                          Sem toga ne vidim dalju problematiku. Kolega Kronos je forumas kao i svi ostali, ima svoje misljenje, ono moze da se svidi nekom ili ne. Ako je moderator, ne znaci da mu je zabranjeno da pise kao i svi forumasi. Prag tolerancije je visok, i nacin moderisanja je ziva stvar. Npr. Ako neko pise mjesec dana postove na ivici bana i makar djelicem zasluzi banovinu, naravno da ce biti poslat na ladjenje, jer se ne radi konkretno o jednom postu, koji po necijem misljenju nije za ban, vec o nacinu ponasanja koje je problematicno.


                          Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                          Nije poenta moderacije da dodje i podeli banove, bar ne bi trebala da bude. Mozda i ja gresim ali sumnjam. Sustina svega je da ce se stvoriti sistem koji ce se vecinski sastojati od moderacije, bez raznolikosti u stavovima i misljenja i bez forumasa.
                          Mozda kad bi problemi pokusali da se rese nekom rehabilitacijom porusenih odnosa umesto konstantnim, obostranim provociranjem situacija bi bila drugacija.

                          @bugarce sa kosarkaskog pdf
                          Te fore da ti nekoga saljes u Paraliju u najmanju ruku su otrcane, trule, neumesne i nimalo komicne. Mene bi bilo sramota da napisem nesto tako jer bi se osecao glupo, ne zbog drugih nego zbog sebe.

                          Cudi me da ne nudis ljudima letovanje u Nesebaru, pun pansion i bugarske snajperiste koji vrebaju sa prozora.
                          Nope, i dalje mi nije smesno.
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Manny i Dekkarde promasili ste podforum. Seksologija je na neki drugi sprat. Pridrzavajmo se naslova.

                            Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                            Comment


                            • Treba videti šta kažu Samo Zvezda, Mark It Zero i Ivan PG da li žele da se prihvate uloge moderisanja pdf-a da se konačno upristoji ovo mesto.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by StefanPG View Post
                                Manny i Dekkarde promasili ste podforum. Seksologija je na neki drugi sprat. Pridrzavajmo se naslova.

                                Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
                                Meni nije jasno da vi pustate prostacki jezik drugi put u roku 10 dana. Oba puta je bila homosekusalna konotacija i to lika koji radi sa nekim mladjim selekcijama i do nekog vremena je bio cak i moderator. Kolicina frustracije i neke vrstezavisti izbija i z njega i to se nece tako lako zavrsiti. Kronos se kao pravi lud, ali i ostali iz moderacije samo zato sto napada mene i Dekkarda. Ako se takav recnik nece kaznjavati, molim vas da onda to kazete, pa da koristimo i mi svi ostali.

                                Da se razumemo, nisam uvredjen, ali taj nivo pisanja je za ovakav forum degutantan i nije kulturan. I apsolutno niko od modova nece da reaguje, cak ni da napise boldovanim, e sad je dosta.

                                Kronos daje argumentaciju tipa, vi mislite da ste najpametniji, pa vam covek sve lepo kaze. Da se covek prekrsti levom i desnom, a za slican prekrsaj je kazni ljude sa 14-30 dana banovine. Ulicarski recnik nije ovde prihvatljiv. Ako nekog pogadjaju frustracije zbog necijeg pisanja, ima IL ili da prijavi post, ali nikako da pise onakve bljuvotine.

                                Apsolutno se nikad nisam spustio na ulicarski nivo, i nemam nameru. Samo ne treba tako nesto dozovljavati?
                                Last edited by LosmiSK; 16-06-19, 09:32.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X