Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kronos nije tako los kao sto se prica. Imam i ja neke zamerke na njega i mislim da je tedenciozan ali ko nije. Stefana nema, Antona takodje. Ovde se u principu ne zna ni struktura modova, ko je glavni mod..Jel ucestvuje SK u ovome uopste ili ih zabole uvo?

    Ipak vidljiva je netrpeljivost izmedju banovanih i Kronosa, ali mnogo vise oni forsiraju pricu, ne znam je potpunu pa ne mogu da donosim zakljucke. Mislim da bih bio poprilicno pravican Mode, pa sta vise mislim da bih bez problema banova i kolege ako to zasluze.

    Meni je forum i dobar zato sto je poprilicno otvoren i nema tu nekih striktnih pravila oko svadja, prepirki itd...Ono sto je lose, jeste da modovi u kosarci nemaju ideje za nesto novo, malo da zainteresuju masu i poprilicno su neaktivni a tekstovi su im mali i nebitni. Mode mora da ima kosarku i pravila foruma u malom prstu i da bude aktivan bar osrednje kad god moze.

    Uvek ce nekom,neki mode biti los. Nema trika da se svima svidi, pa mi ova rasprava malo suvisna.Dobili smo dva nova moda, koja su neaktivni, zamislite kad bi Kornosa zamenili i treci neaktivan sta onda...

    Osnovna pravila foruma moraju da se postuju, meni su psovali sve po spisku za tri dana do 2 nedelje..itd... a ja sma dobijao 2 nedelje sto sam rekao Dzilo na temi Buducnost. I to licno Kronos me banovao, ali ruku na srce mogao je vise puta posle, posto sam siguran da rpijavljuju moje postove non stop...

    Mislim da bi trebali da se opustimo maksimalno, da vidimo prvo kakva je struktura modova i njihova ovlascenja. Da kroz dijalog vidimo sta cemo zajedno da uradimo. Da ne bude previse svadje i zle krvi medju forumasima, ili bar na minimalnom nivou.
    Last edited by LosmiSK; 15-06-19, 15:34.
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by LosmiSK View Post
      Kronos nije tako los kao sto se prica. Imam i ja neke zamerke na njega i mislim da je tedenciozan ali ko nije. Stefana nema, Antona takodje. Ovde se u principu ne zna ni struktura modova, ko je glavni mod..Jel ucestvuje SK u ovome uopste ili ih zabole uvo.

      Ipak vidljiva je netrpeljivost izmedju banovanih i Kronosa, ali mnogo vise oni forsiraju pricu, ne znam je potpunu pa ne mogu da donosim zakljucke. Mislim da bih bio poprilicno pravican Mode, pa sta vise mislim da bih bez problema banova i kolege ako to zasluze.

      Meni je forum i dobar zato sto je poprilicno otvoren i nema tu nekih striktnih pravila oko svadja, prepirki itd...Ono sto je lose, jeste da modovi u kosarci nemaju ideje za nesto novo, malo da zainteresuju masu i poprilicno su neaktivni a tekstovi su im mali i nebitni. Mode mora da ima kosarku i pravila foruma u malom prstu i da bude aktivan bar osrednje kad god moze.

      Uvek ce nekom,neki mode biti los. Nema trika da se svima svidi, pa mi ova rasprava malo suvisna.Dobili smo dva nova moda, koja su neaktivni, zamislite kad bi Kornosa zamenili i treci neaktivan sta onda...

      Osnovna pravila foruma moraju da se postuju, meni su psovali sve po spisku za tri dana do 2 nedelje..itd... a ja sma dobijao 2 nedelje sto sam rekao Dzilo na temi Buducnost. I to licno Kronos me banovao, ali ruku na srce mogao je vise puta posle, posto sam siguran da rpijavljuju moje postove non stop...

      Mislim da bi trebali da se opustimo maksimalno, da vidimo prvo kakva je struktura modova i njihova ovlascenja. Da kroz dijalog vidimo sta cemo zajedno da uradimo. Da ne bude previse svadje i zle krvi medju forumasima, ili bar na minimalnom niovu.

      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Kronose, vidis da pokusavam da spustim loptu, ali ti kao mod, dodjes i zajebavas se na temi gde bi trebao bar da das neki odgovor. Ljudi su dosli ljuti a ti sta radis? Ako mislis da je neki drugi forum bolji i da ti je tamo lepse, onda razumem. Samo ovaj forum morasshvatiti ozbiljno ako si mod, i trebao da nesto kazes posto su ljudi postavili odredjena pitanja..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Samo Zvezda, Mark It Zero i Ivan PG, moji favoriti.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by MannyCalavera View Post
            Ovaj forum je necitljiv kad se rasplesu LosmiSK i Dekkard. Realno, vreme je da im se uplati neka Paralija na dve nedelje, da se ljudski izbambusaju i da frustracije medjusobne ostanu van foruma.

            Novi ugovor Covicu sa pojacanim finansijama je naravno nevidjena sramota, i samo govori o tome da mi vec nekoliko godina nazadujemo kao klub...
            Ovo vređanje će da ostane nekažnjeno?
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Da i ja kazem koju na ovu temu.
              Prvo - Uvek, ali uvek, ISTA PRAVILA ZA SVE kada je u pitanju pisanje i ponasanje na forumu, bez razlike da li si dosao juce, pre pet godina ili si mod. Zbog toga sto se modovima dozvoljava provociranje, peckanje bez ikakvih sankcija dolazimo do situacija da obican forumas ispizdi i onda fasuje ban samo sto se nekom modu cefnulo da zajebava nekog pa kad ovaj odreaguje onda se seti da je mod pa fljus ban mesec dana.. ako ne mozete da podnesete reakciju nemojte ni da provocirate.
              Slicno iskustvo imao sam i ja sa Kronosom i jos jednim modom, ne znam kojim jer se ne trudim da pamtim raspravke sa foruma. Smatram da to treba zaboraviti do sledeceg prijavljivanja osim ako je nesto bas ozbiljno receno.
              Drugo - sto neko rece, kako je moguce da se svi zale na Kronosa i niko od tih ljudi nikad nije u pravu nego uvek Kronos i uvek tom nekom forumasu ban???? Sta je on, nepogresiv, uvek u pravu?? Malo treba razmotriti to jer nije bas moguce da su svi ti ljudi losi samo Kronos uvek cist.
              Trece - ako vec postoji tema za napusavanje i peckanje, onaj ko ulazi neka razmisli dva puta, ukljucujuci i modove. Smatram da ne moze mod da udje na tu temu sa stavom ja sam mod i moze mi se da podjebavam a kad pocnu mene ja se uozbiljim i glumim strogocu. Ili jasno definisati sta se sme u toj temi ili je obrisati.
              I cetvrto - aman ljudi smirite malo strasti, pa nije ovo najbitnija stvar, ni forum ni sport. Sto rece neko, kad pocnes da se nerviras oko necega, stani, razmisli da li ce ti to biti bitno za godinu, dve, pa reaguj..ja sam otisao sa foruma kad su mi zasmetale neke stvari, slicne ovim, niti sam citao niti pisao, posle nekog vremena sam poceo da citam teme koje me zanimaju i tek ponekad napisem nesto i to ljudima za koje znam kakvi su i kako se ponasaju. Postove ljudi koji ti smetaju ili nerviraju zaobidjite i cao..
              MESSI 10

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Ovo vređanje će da ostane nekažnjeno?




                Ko Dacic i Palma

                Comment


                • Originally posted by MannyCalavera View Post




                  Ko Dacic i Palma
                  Video si da ti ne idu od ruke košarkaški postovi pa si krenuo sa vređanjem. Razumljivo.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by notorious View Post
                    Stojanče je neko ko bi mogao ovdje dobro da djeluje ako želi, na osnovu upisa vidim da ima iskustva i nema ličnih sukoba ni s jednim forumašem što je uvijek bitno. Rijetko griješim u procjeni, a znam da ovdje sigurno ne griješim
                    Imam ja i diktatorsku crtu, kad bi neko nešto zucnuo protiv mene odmah bih reagovao po kratkom postupku. Prdekanisao bih ga na nekoliko godina.

                    Šalim se.

                    Golemo ti fala na predlogu za tituliranje saborče moj, ali nije ta rabota za mene. Ja samo još uvek svež, još uvek upoznajem forumaše, odnose među njima. Ima ljudi koji su duže ovde, možda je neko od njih zainteresovan za moderatorsku fotelju.

                    A i ja sam neko ko voli da deluje iz senke, ti ljudi su najzebaniji i najmoćniji, tako da vidi da mi nađeš neko takvo mesto.

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Kronose, vidis da pokusavam da spustim loptu, ali ti kao mod, dodjes i zajebavas se na temi gde bi trebao bar da das neki odgovor. Ljudi su dosli ljuti a ti sta radis? Ako mislis da je neki drugi forum bolji i da ti je tamo lepse, onda razumem. Samo ovaj forum morasshvatiti ozbiljno ako si mod, i trebao da nesto kazes posto su ljudi postavili odredjena pitanja..
                      LM, na kosarci niko nije bio banovan zbog moje sujete, vec zato sto je prekrsio pravila.
                      Sto se mene tice, netolerantan sam na sovinizam, prostakluk i podmetanje i to su stvari zbog kojih ne zelim nikome da se pravdam.
                      Gomila postova se pobrise jer su izreceni u afektu ili zbog podizanja tenzije medju forumasima i ne kazni se niko, ali se kuka kada nekog banujem zato sto je prevazisao svaku meru?
                      Imas forumase koji pisu cisto da bi kontrirali svima, zatim one koji sami sebe proglasavaju "jedinim strucnjacima", insajdere ... i ocekujes da ce svi oni da spuste loptu i odnose se medjusobno s postovanjem bez intervencije sa strane?
                      Najgora stvar je kada modovi treba da resavaju konflikte - prvo ide upozorenje, a zatim sankcije.
                      Ovo nije ni RSB, ni GTR, ni Varvari... vec PDF Kosarka gde pisu navijaci o kvalitetu kosarke, a ne o tome "ciji je kriminalac jaci".
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Video si da ti ne idu od ruke košarkaški postovi pa si krenuo sa vređanjem. Razumljivo.
                        Svakako, ja sam taj lik.

                        Uostalom sto te zuljaju boxerice, samo reci DA i umesto vrucine bice muda u plicaku u Paraliji i loukoumades lapo-lapo sa Losmijem

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Samo Zvezda, Mark It Zero i Ivan PG, moji favoriti.
                          Blond?
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Ovo vređanje će da ostane nekažnjeno?
                            Ne smeta ti kad kontriras po svaku cenu svima, a smeta ti kad ti to neko napomene?
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Blond?
                              Žao mi je, ne mogu stalkeri.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post
                                Ne smeta ti kad kontriras po svaku cenu svima, a smeta ti kad ti to neko napomene?
                                Pustio si ulicarski recnik na ovom forumu. Nije problem da neko dune i kaze nesto sto zulja, ali tim ulicarskim zargonima da se sluzimo je nisko za ovaj forum. Boli me uvo za ban i takve stvari, samo skreni paznju inace cemo svi poceti tako..
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X