Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sta ti imas protiv tenisa?
    ako je zanimljiva igrica, taman i da mi prepisemo
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      sta ti imas protiv tenisa?
      ako je zanimljiva igrica, taman i da mi prepisemo
      Nista korisno nemam Elem, ne znam dal moze na tenis ali u principu bi moglo. Imas jedno kolo. Uzmes sve utakmice npr Crvena Zvezda-partizan napises CZ+9 ako pogodis tacno imas npr 10 bodova, ako bude 9 razlike, jedan poen znaci 8 ili 10 ide 5 poena a dva znaci 7-11 raspon ide tri poena. Tako bi mogli vi u tenisu razliku gemova. Pre svakog turni turnira, mada ne znam dal to moze zato sto bi ovde na pocetku sezone napravio svako tabelu kakao se zavrsava regularni deo sezone od 1 do 12 mesta, svaki pogodak bi vredeo 10 poena a jedno mesto gore dole 5 a dva 3, taj fazon neki. Ne znam kako bi to mogli na turnirima posto nema trece mesto itd, ali bi mogli npr da pogadjate na manjim turnirima polufinala i finala, a na GS od 1/4 pa tu namestite bodove koje se dobijaju ako pogodite kostur, za 1/4 npr jednog ako pogodite 2 boda oba 4 polufinale nesto vece i tako do finala, ko pogodi sve ima jos 20p bodova extra. Moze svasta da se napravi da bude bolje od onoga sto imate, ali ovde sam mislio na kosarku
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Komplikovano je to za tenis, ovo sto imamo je odlicno
        Nadam se da cete organizovati igricu, ako treba neka tehnicka pomoc, vici
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Komplikovano je to za tenis, ovo sto imamo je odlicno
          Nadam se da cete organizovati igricu, ako treba neka tehnicka pomoc, vici
          Oket, vikacu
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
            Ti mi pričaj o fasovanju.
            Evo nek dobijem.
            JEBEM TI POKOLJENJE KRVAVO. TEBI I SVIM GEJLIJAMA

            Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока
            Ovakvo obraćanje je dozvoljeno?
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Pa šta se čudiš. Vas sve treba banovati sa te teme. Tj. Temu treba ukloniti, ako je ono pomračenje uma. Nikad ništa pametno pročitati
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Originally posted by NemanjaMikser View Post
                Pa šta se čudiš. Vas sve treba banovati sa te teme. Tj. Temu treba ukloniti, ako je ono pomračenje uma. Nikad ništa pametno pročitati

                Comment


                • Mislim, nemojte me pogrešno shvatiti. Ali koliko sam skontao to je tema gde možete jedni druge da peckate malo, da zezate, ali sa određenim poštovanjem. A na toj temi ima 0% poštovanja. Samo prepucavanja i podjebavanja na najgorem nivou.
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Dekkarde ti si ko neko dete do 10 godina,prvo provociras sve zivo i onda kad neko popizdi zalis se uciteljici.

                    Comment


                    • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                      Dekkarde ti si ko neko dete do 10 godina,prvo provociras sve zivo i onda kad neko popizdi zalis se uciteljici.
                      Brate ovo nije čisto podjebavanje kada se uzvrati, ovo je na ličnom nivou krenuo

                      Comment


                      • Antona, samo 30 dana? Jel zezaš ili? I ovo mu nije prvi put..

                        Comment


                        • Jedna od tezih stvari u radu sa ljudima na netu je moderisanje (uredjivanje) neke internet zajednice a ono se ne sastoji samo od maca vec i od pogace.
                          Najteze je doneti pravu odluku i zato nije potrebno brzati, odluka nije zec a forum nece nestati.
                          RPZ je dobio odgovarajucu kaznu (po meni) i nadam se da ce sve to ostaviti za sobom kada kazna istekne.
                          Kada bi sve banove radili po slovu pravilnika ne bi bilo ns pdf sport dnevno vise od 10- ak postova...nezahvalan posao.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Sve je to ok, navijačko prozivanje, naelektrisana atmosfera, za šta su najviše zaslužni SNS Ostoja i Čović, ali da pređe u psovke, vređanje, prozivanje članova porodice... To je već bolesno. Ja to do sada nisam pročitao ovde. Mislim da je 30 dana premalo.

                            Comment


                            • Sta je konkretno napisao?
                              Dajte taj post da vidimo.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Sta je konkretno napisao?
                                Dajte taj post da vidimo.
                                Eno na ex-Yu fudbalske lige, kritike zalbe i prituzbe.

                                Comment

                                Working...
                                X