Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    Hvala Administracjiji sto je stala u moju zastitu!!

    Zaista nema na cemu da se zahvaljujes, svi ste isti, svi imate ista prava i pravila vaze za sve
    Last edited by Antona; 18-04-19, 19:39.

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Ne, šta ne smem da napišem svoje mišljenje pritom ne vređajući nikoga?
      Tvoje najcesce misljenje je teranje inata sa sagovornicima, zato - NE. Nekad valja i precutati po nesto, a ne terati kontru do krajnjih granica i izazivati nove tenzije.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by Antona View Post
        Sto se tice Sarca i Losmija ja mogu da kazem da nisam osetio do sada da se jedan od njih oseca ugrozenim zbog ovog drugog. U slucaju da sam primetio da jedan forumas ugrozava drugog i boravak na forumu mu cini neprijatnim ja bih odmah reagovao i upozorio stalkera. U njihovom slucaju nisam osetio, ali ako njima ili nekome od njih ne prija to konstantno merenje parke neka samo prijavi i Kronos je tu
        Blagodarim, kolega.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Blagodarim, kolega.
          Nemam problem da se kazna prepolovi do sutra, posto je finale.Tako je bilo i meni pre neki dan. Samo psovanje porodice ubuduce Vas molim da sankcionisete dosta teze. Da stavite do znanja da to ne sme nikako i da je to najgori oblik uvrede. Nisam ocekivao to od njega, ali eto.
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Tvoje najcesce misljenje je teranje inata sa sagovornicima, zato - NE. Nekad valja i precutati po nesto, a ne terati kontru do krajnjih granica i izazivati nove tenzije.
            Žao mi je ako imaš takav utisak, ali ja SAMO iznosim svoje mišljenje, kao što rekoh već nebrojeno puta često se složim sa sagovornicima, ali se potenciraju (zlonamerno ili ne?) samo one situacije kada se suprotstavim, kao da sam ja jedini koji sukobljava mišljenje sa drugima.
            Možda sam jedino ubedljiviji pa to nekom smeta, ali jbga, tu već ne mogu pomoći.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Žao mi je ako imaš takav utisak, ali ja SAMO iznosim svoje mišljenje, kao što rekoh već nebrojeno puta često se složim sa sagovornicima, ali se potenciraju (zlonamerno ili ne?) samo one situacije kada se suprotstavim, kao da sam ja jedini koji sukobljava mišljenje sa drugima.
              Možda sam jedino ubedljiviji pa to nekom smeta, ali jbga, tu već ne mogu pomoći.
              I Cooper je ubedljiv, pa fasova ban zbog komentara o "22p" u pogresno vreme.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Nemam problem da se kazna prepolovi do sutra, posto je finale.Tako je bilo i meni pre neki dan. Samo psovanje porodice ubuduce Vas molim da sankcionisete dosta teze. Da stavite do znanja da to ne sme nikako i da je to najgori oblik uvrede. Nisam ocekivao to od njega, ali eto.
                Lepo od tebe, sportski i drugarski, zaista u duhu fair playa ali na sutrasnju utakmicu svakako ne moze stici, ali ce zato biti tu do ponedeljka za odlucujuci mec

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  I Cooper je ubedljiv, pa fasova ban zbog komentara o "22p" u pogresno vreme.
                  Kakav ban? Nisam u toku, kad je fasovao?
                  (ne radujem se već vidim da ga nema a znam da je uvek mirođija) nego šta ti je to 22p?
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Kakav ban? Nisam u toku, kad je fasovao?
                    (ne radujem se već vidim da ga nema a znam da je uvek mirođija) nego šta ti je to 22p?
                    Uleteo k`o Sindjelic sa bakljom u barutanu misleci da je vinski podrum i prokomentarisao da je vas skor u 2p "rekord".
                    Mozda je i istina, ali u tom trenutku je cista provokacija.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by Antona View Post
                      Lepo od tebe, sportski i drugarski, zaista u duhu fair playa ali na sutrasnju utakmicu svakako ne moze stici, ali ce zato biti tu do ponedeljka za odlucujuci mec
                      Mi se u subotu okrećemo već KLS-u.[emoji41]
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Mi se u subotu okrećemo već KLS-u.[emoji41]
                        Sledecu odluku moderatora ces prokomentarisati za 72h.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by Antona View Post
                          Lepo od tebe, sportski i drugarski, zaista u duhu fair playa ali na sutrasnju utakmicu svakako ne moze stici, ali ce zato biti tu do ponedeljka za odlucujuci mec
                          Sramotno je 3 dana za teranje u pm. Ja sam za spominjanje porodice od jednog clana dobio mjesec dana i to u puno blazem kontekstu

                          Comment


                          • Opet ovaj sa "ja samo iznosim svoje misljenje, na to imam pravo". Pa nemas prava, o tome se i radi i samo je do moderacije na forumu donosenje odluke koji stavovi nisu pozeljni i kakvo ponasanje na forumu se sankcionise.

                            Sumnjam da je na ovom forumu dozvoljeno da se Hrvati nazivaju Srbima katolicima ili da se iz posta u post ismejava Hrvatska drzava. Jednostavno je, tor je tor, pripadnost grupi je pripadnost grupi i nikakve razlike nema izmedju sirenja neprijateljstva na klupskoj ili nacionalnoj osnovi ovde.

                            A ovde smo svi svedoci da postoje ljudi koji mogu da se podsmevaju trenerima i igracima samo zato sto su nekada nosili dres protivnickih ekipa, da se iznose stavovi da su jedni navijaci bolji deo naroda od ostalih, da je ucestalo provociranje svakoga ko se ne slaze sa nekim misljenjem, da se oni nazivaju "ti sto ne znaju za koga navijaju" (u politici bi se takvi nazivali izdajnicima) i da ne nabrajam dalje.

                            Izmedju ostalog sam u prethodnih mesec dana i prestao da pisem ovde jer ne zelim da pisem na mestu gde je takvo ponasanje dozvoljeno i gde se ono ne sankcionise. Daleko vise od 72 sata.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Nemam nista protiv da se obrise post, ali kad se obrise post bez razloga to je vec problem. Post koji je obrisan nije vredjao nikoga, samo sam napisao ko je trener OKK Beograda i sa kim ce biti u grupi KLS, 3 Coviceva tima, zvezda, FPM i Borac.

                              Edit: brisu se i postovi na kjima se iznosi misljenje da je ABA liga nepotrebna srskoj kosarci kao takva.

                              Ocigledno je da je broj cipela >>>> IQ

                              Last edited by belgrade_owl; 22-04-19, 18:40.

                              Comment


                              • Nije zalba, vec pitanje ako hocete da napravim( o ) igru za ABA ligu, ali i moze Svetsko Prvenstvo, osmislio bih to ja, preuzeo bi i uzeo od nekih drugih i nadogradio za nase potrebe. Jedino sto pobednik ne znam sta bi mogao da nosi kao nagradu, ali bilo i zanimljivo tokom cele sezone ) a i svetsko bi gorelo. Nije tesko, u principu da ne pisem da ne preuzmu neki drugi ali jako zanimljivo tokom cele sezone ili trajanja turnira. Bolje dosta od onih teniskih varianti ili bilo cega drugog sto ima za sad na forumu
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X