Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by StefanPG View Post
    Pravilnik je jasan.
    3.11 Takođe nije preporučljivo na suparničkim fan temama, kako klubova, tako i pojedinaca, previše ostrašćeno kontrirati i izazivati nepotrebne rasprave ili ekskalaciju sukoba. Ne zaboravite da ovo nije vaša neposredna okolina, ni stadion, niti kafić, već mesto susreta različitih ljudi, kako po interesovanjima, tako i po godinama u virtuelnom svetu, te se u skladu sa tim i ponašajte. Navijačke ljutite rasprave ostavite za realan život.


    Trolovanje i pored upozorenja moderacije - 1-10 dana
    Primeri: konstantno skretanje diskusije, ponavljanje diskusija koje se vec vode na nekom drugom topiku itd.

    Comment


    • Aman otvorite temu za SP!

      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by mmajstor View Post
        3.11 Takođe nije preporučljivo na suparničkim fan temama, kako klubova, tako i pojedinaca, previše ostrašćeno kontrirati i izazivati nepotrebne rasprave ili ekskalaciju sukoba. Ne zaboravite da ovo nije vaša neposredna okolina, ni stadion, niti kafić, već mesto susreta različitih ljudi, kako po interesovanjima, tako i po godinama u virtuelnom svetu, te se u skladu sa tim i ponašajte. Navijačke ljutite rasprave ostavite za realan život.


        Trolovanje i pored upozorenja moderacije - 1-10 dana
        Primeri: konstantno skretanje diskusije, ponavljanje diskusija koje se vec vode na nekom drugom topiku itd.
        Bas tako, ali moderacija bukvalno mesecima tolerise izivljavanje nad pravilima jedne osobe koja pise samo sebi duhovite postove. Samo se potrefilo da je takva situacija, da imamo vise takvih bilo bi i vise krsenja pravila. Sve je bilo jasno kada je napisao mars kao odgovor na komentar da Zvezda nema kvalitet za EC, sutradan nastavio da provocira na bukvalno svim temama i nije sankcionisan cak ni jedan dan.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Originally posted by blond View Post
          Bas tako, ali moderacija bukvalno mesecima tolerise izivljavanje nad pravilima jedne osobe koja pise samo sebi duhovite postove. Samo se potrefilo da je takva situacija, da imamo vise takvih bilo bi i vise krsenja pravila. Sve je bilo jasno kada je napisao mars kao odgovor na komentar da Zvezda nema kvalitet za EC, sutradan nastavio da provocira na bukvalno svim temama i nije sankcionisan cak ni jedan dan.
          Kako nije sankcionisan kad je svako malo banovan? Takav mu je stil pisanja i nije jedini na forumu koji troluje.
          Najbolje da ga stavis na il ako ti smeta i mirna ti glava
          Nemoj da pomislis da ga branim, jer ste meni svi isti, ali ja sticem utisak da se ti ne boris principijelno protiv trolivanja nego imas pik na Dekarda jer ovde svi troluju. Kad bismo banovali za svaki trolerski post ne bi niko ostao da pise
          Last edited by Antona; 17-03-19, 09:33.

          Comment


          • Nego sto nema Jimija? Ne pise od kad smo banovali Gutija

            Comment


            • Ima i toga što ti pišeš Antona, ali i ne može svako suprotstavljeno mišljenje da se okarakteriše kao trolovanje, to je samo nemoć da se ponudi argumentacija za stavove koji se zastupaju.
              Nije ovo nekakva Sportska Akademija Nauka i Umetnosti ( hehe priznajte da bi bilo kul da to postoji [emoji23]) pa da nema povremenog zezanja uz uobičajene košarkaške postove. Da ima samo ovog drugog bilo bi previše suvoparno.
              Ovde smo svi valjda navijači nekog kluba (dobro, ima i onih koji ne znaju baš za koga bi da navijaju) i deo su navijačkog folklora povremena peckanja, zato meni ne smetaju takvi Kronosovi i Cooperovi postovi. Smeta mi kad moderator ima dvostruke aršine kao što je bilo donedavno, ali iako sam bio protiv tri moderatora priznajem da sam napravio pogrešnu procenu i rekao bih da forum funkcioniše nikad bolje, tu imam pohvale i za Antonu i za Stefana (jbg Kronose ti si Vučić u ovoj situaciji treba još vremena da prođe da se oslobodiš radikalske prošlosti [emoji23]).
              Vidim da dolaze i novi ljudi, a to je nepogrešiv lakmus test da li neki forum dobro funkcioniše.
              Last edited by dekkard; 17-03-19, 10:05.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                Ima i toga što ti pišeš Antona, ali i ne može svako suprotstavljeno mišljenje da se okarakteriše ka trolovanje, to je samo nemoć da se ponudi argumentacija za stavove koji se zastupaju.
                Nije ovo nekakva Sportska Akademija Nauka i Umetnosti ( hehe priznajte da bi bilo kul da to postoji [emoji23]) pa da nema povremenog zezanja uz uobičajene košarkaške postove. Da ima samo ovog drugog bilo bi previše suvoparno.
                Ovde smo svi valjda navijači nekog kluba (dobro, ima i onih koji ne znaju baš za koga bi da navijaju) i deo su navijačkog folklora povremena peckanja, zato meni ne smetaju takvi Kronosovi i Cooperovi postovi. Smeta mi kad moderator ima dvostruke aršine kao što je bilo donedavno, ali iako sam bio protiv tri moderatora priznajem da sam napravio pogrešnu procenu i rekao bih da forum funkcioniše nikad bolje, tu imam pohvale i za Antonu i za Stefana (jbg Kronose ti si Vučić u ovoj situaciji treba još vremena da prođe da se oslobodiš radikalske prošlosti [emoji23]).
                Vidim da dolaze i novi ljudi, a to je nepogrešiv lakmus test da li neki forum dobro funkcioniše.

                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by Antona View Post
                  Kako nije sankcionisan kad je svako malo banovan? Takav mu je stil pisanja i nije jedini na forumu koji troluje.
                  Najbolje da ga stavis na il ako ti smeta i mirna ti glava
                  Nemoj da pomislis da ga branim, jer ste meni svi isti, ali ja sticem utisak da se ti ne boris principijelno protiv trolivanja nego imas pik na Dekarda jer ovde svi troluju. Kad bismo banovali za svaki trolerski post ne bi niko ostao da pise
                  Pa ovo prosto nije tacno. I to sto je banovan je zato sto je usao u svadju sa mnom inace bi mu se tolerisale gadarije koje stalno pise. Postoji istorija banova, sve crno na belo.

                  Takodje, nije tacno da su ovde u pitanju navijacka peckanja, ovde je u pitanju jedan kompleks coveka koji skoro uopste ne pise o kosarci nego samo spusta druge ljude, pokusava da udje u kavgu, pise jedno te isto i proziva bukvalno sve sto mu se ne dopada da bi dokazao da je on mudrac, znalac i strucnjak.
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • Originally posted by Antona View Post
                    Nego sto nema Jimija? Ne pise od kad smo banovali Gutija
                    Jimi nije pisao jer je bio u Frankfurtu sluzbeno.
                    Citam vas, ali nemam nameru pisati dok se raznim govnima dozvoljava da rade ovde to sto rade, kao i ovima da budu modovi(tu Antona ne mislim na tebe).
                    Toliko od mene.
                    Pozdrav i svako dobro.

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Ne kači ovu spodobu više je dozlogrdio i Bogu i narodu!

                      Comment


                      • Originally posted by Antona View Post
                        Kako nije sankcionisan kad je svako malo banovan? Takav mu je stil pisanja i nije jedini na forumu koji troluje.
                        Ajmo jos jednom pojam trolovanja. To nije jedan ili par upisa iz afekta, to je kontinuirano skretanje paznje na sebe u odnosu na temu diskusije. Znaci ne postoji trol post nego se to odnosi na kontinuirane upise sa odredjenom tj. pomenutom namerom. Stil pisanja je nesto drugo, kao sto nije tacno da svi troluju.

                        Comment


                        • Kosarkasi, jos niste naucili sta je trolovanje.

                          Comment


                          • Sace limun da vam objasni [emoji3][emoji38]
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Leemoon je mozda i najveci borac protiv trolovanja ovde.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Reci im Limuntuse, boli koliko ne znaju.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X