Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ulični basketaš View Post
    Zajebite ova sns prepucavanja, ko je zaključao KKCZ topic i zašto?
    Otkljucan je, bre. Nisam ja, ako se pojedini pitaju.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by kronostime View Post
      Otkljucan je, bre. Nisam ja, ako se pojedini pitaju.
      Napisao sam poduži post, kliknem da ga postavim i prc. Neko se baš zajebava.

      Comment


      • Originally posted by Ulični basketaš View Post
        Napisao sam poduži post, kliknem da ga postavim i prc. Neko se baš zajebava.
        Nisam ni ja zakljucao. Vidis da nema katanca.

        Comment


        • Originally posted by Antona View Post
          Nisam ni ja zakljucao. Vidis da nema katanca.
          Kada sam kliknuo da postavim, iskočio je pop-up da je topic nedostupan ili tako nešto. Posle je proradilo.

          Comment


          • Zasto necete da kaznjavate trolovanje tema od jednog te istog nicka?

            Da li je kaznjivo da neko napise da su tri tima krs i da ce KKC sigurno da ih dobije, pa onda, za deset dana, kako ce KK Cedevita tesko zadrzati 2. mesto?

            Da li je kaznjivo da jedan te isti nick stalno na temi evroliga pise postove koji ne pripadaju toj temi? Pocistite malo nered, majku mu, trojica vas je. Zar posle svakog kola u EL treba da citamo postove o KKCZ, KKB, posle svakog kola u EC prepucavanja na liniji KKP - KKCZ?
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Originally posted by blond View Post
              Zasto necete da kaznjavate trolovanje tema od jednog te istog nicka?

              Da li je kaznjivo da neko napise da su tri tima krs i da ce KKC sigurno da ih dobije, pa onda, za deset dana, kako ce KK Cedevita tesko zadrzati 2. mesto?

              Da li je kaznjivo da jedan te isti nick stalno na temi evroliga pise postove koji ne pripadaju toj temi? Pocistite malo nered, majku mu, trojica vas je. Zar posle svakog kola u EL treba da citamo postove o KKCZ, KKB, posle svakog kola u EC prepucavanja na liniji KKP - KKCZ?
              Kaznjavamo. Brisemo neprimerene i provokativne postove na pogresnim temama koji mogu da uvrede drugu navijacku grupu.
              Ti moras da shvatis da je trolovanje na ovom forumu dozvoljeno, kao i pisanje gluposti, to uostalom radi vecina forumasa. Ako tebe neki od tih forumasa posebno nervira mi ti ne mozemo pomoci

              Comment


              • Originally posted by Antona View Post
                Kaznjavamo. Brisemo neprimerene i provokativne postove na pogresnim temama koji mogu da uvrede drugu navijacku grupu.
                Ti moras da shvatis da je trolovanje na ovom forumu dozvoljeno, kao i pisanje gluposti, to uostalom radi vecina forumasa. Ako tebe neki od tih forumasa posebno nervira mi ti ne mozemo pomoci
                Ne pisem ja o ponekom postu, pisem o seriji postova u kojima ne postoji nikakva namera da se pise o temi nego samo jedno te isto - ja sam kralj, ja sve znam, i stalno moram da vas podsecam na to. I to je sve.

                Mozete barem da skrenete paznju da ne moze posle svakog kola u EL i EC jedan te isti tip da se javlja i ostavlja svoje postove u kojima provocira i mlati jedno te isto. I to nije dovoljno nego isti taj tera sa teme, pise "mars" i onda se isti taj zali na vredjanje. Primenjujte pravila i teme ce biti citljivije, prosto je.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • blond, ovo sto ti radis je klasican stalking. Ja bih te zamolio da se uzdrzis
                  Nije ovo fer. Ako je trolovanje dozvoljeno, dozvoljen je i stalking. Vrlo je prosto, sudije i u kosarci se odluce nekada da pustaju grublju igru na obe strane, a nekada traze da se igra bas cisto. Ali, u svakom slucaju, to je fer sve dok postoji jasan kriterijum.

                  Ti bi da dozvolis trolovanje, koje je protivno pravilima foruma, a da zabranis da se na svako trolovanje odgovara, sto je isto protiv pravila, ali samo zato sto postoji moderacija. Koja treba da reaguje.

                  Dakle, ili brisite stalno pisanje o necemu sto nema veze sa temom (ranije smo imali Djordjevic amater - Obradovic the best) ili nema sta da upozoravate na stalking. Zasto je trolovanje cool, a stalking no-no? Besmislica.
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • Dozvoljen je i stalking, kao sto vidis nisi banovan, slobodno iznosis kritike i boris se za svoja prava.

                    Samo sam ti skrenuo paznju da ne preterujes, jer upravo boreci se za cistocu ostalih tema uspeli ste licnim prepucavanjem sve da ih zagadite, i tako je svako vece
                    Iskulirajte malo

                    Comment


                    • Originally posted by Antona View Post
                      Ti moras da shvatis da je trolovanje na ovom forumu dozvoljeno
                      Antona, moderator bi trebalo da zna sta je na forumu dozvoljeno a sta nije. Da li si procitao pravilnik ili funkcionises po nekom sopstvenom osecaju? Trolovanje definitivno nije dozvoljeno, samo nisam siguran u tvoje poimanje tog pojma. To nije kada neko napise nesto sto pripada drugoj temi pa treba da se obrise ili premesti.

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        Antona, moderator bi trebalo da zna sta je na forumu dozvoljeno a sta nije. Da li si procitao pravilnik ili funkcionises po nekom sopstvenom osecaju? Trolovanje definitivno nije dozvoljeno, samo nisam siguran u tvoje poimanje tog pojma. To nije kada neko napise nesto sto pripada drugoj temi pa treba da se obrise ili premesti.
                        Kako nije dozvoljeno trolovanje kad imamo temu iskljucivo namenjenu za trolovanje

                        Comment


                        • Originally posted by Antona View Post
                          Kako nije dozvoljeno trolovanje kad imamo temu iskljucivo namenjenu za trolovanje
                          To nije tema za trolovanje nego za navijacka prepucavanja 'cija pisa dalje baca'.
                          Desi se da se skrene sa svake teme i to nije strasno kada se desi u zaru diskusije pa ce u nekom trenutku mod prebaciti diskusiju na temu gde ona pripada ili samo upozoriti da se o tome stane da ne obeshrabri/smori ostale. Problem je kada uocis da neko to sistematski i sa namerom to svuda radi, iskljucivo da bi skretao paznju na sebe izazivanjem reakcije drugih. U tom slucaju se obesmisljava svaka diskusija. Najbolji lek je ignorisati trolera, ali ako mu se dozvoli hiperprodukcija postova i hijackovanje svake teme onda je to prakticno nemoguce pa je najlakse prestati pisati.
                          Last edited by mmajstor; 07-02-19, 23:37.

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            To nije tema za trolovanje nego za navijacka prepucavanja 'cija pisa dalje baca'.
                            Desi se da se skrene sa svake teme i to nije strasno kada se desi u zaru diskusije pa ce u nekom trenutku mod prebaciti diskusiju na temu gde ona pripada ili samo upozoriti da se o tome stane da ne obeshrabri/smori ostale. Problem je kada uocis da neko to sistematski i sa namerom to svuda radi, iskljucivo da bi skretao paznju na sebe izazivanjem reakcije drugih. U tom slucaju se obesmisljava svaka diskusija. Najbolji lek je ignorisati trolera, ali ako mu se dozvoli hiperprodukcija postova i hijackovanje svake teme onda je to prakticno nemoguce pa je najlakse prestati pisati.
                            Pa i ti si trolovao na vise tema sa Djordjevicem, pa sa Radonjicem itd..Nije da nisi trolovao, doduse manje od drugih..Imas tri moderatora, rade dobro posao..Nije ovo kazamat...opustite se malo, pisi o kosarci...Uglavnom branis nesto, ulazis u prepirke..pisi malo o kosarci itd....Previse sve licno shvatas..
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Taman posla, nista ja licno ne shvatam... samo radim ono sto mi prija a izbegavam ono sto mi ne prija. Takodje u prepirke ne volim da ulazim, niti sam neki pobornik banovanja vec bih se za njih odlucio samo u ekstremnim situacijama koje neko ovde ne prepoznaje.
                              O Djordjevicu sam pisao samo kao treneru reprezentacije na temi reprezentacije, za razliku od mase drugih od kojih o reprezentaciji ne moze da se pise. Nisam za nikakav kazamat ali nisam bas ni budala pa da gubim vreme na to.

                              Comment


                              • Originally posted by Antona View Post
                                Dozvoljen je i stalking, kao sto vidis nisi banovan, slobodno iznosis kritike i boris se za svoja prava.

                                Samo sam ti skrenuo paznju da ne preterujes, jer upravo boreci se za cistocu ostalih tema uspeli ste licnim prepucavanjem sve da ih zagadite, i tako je svako vece
                                Iskulirajte malo
                                Nije tako svako vece, jer ja ne postujem svako vece. Prosto nemam vremena kao i ranije.

                                Stvar je u tome da je to preterivanje proporcionalno bezobrazluku druge strane. Jednostavno, nakupilo se mnogo toga i tek ce da se nakupi ako te stvari ne pocnete da secete. Ne mogu sve teme bukvalno da podsecaju na pomracenje, a tako je ako:

                                1. Na temi o evroligi/evrokupu tip prvo napise da bi ZKK Partizan postigao vise poena od KKP protiv Monaca, ranije pise eseje koje zavrsi sa "zalutalim timovima u ovo takmicenje", danas se zbog njega povela rasprava ko je favorit u ABA ligi. To su stvari koje treba da citamo na temi o evropskoj kosarci?
                                2. Na temi KKCZ je najpre napisao da "se ne pise o drugim timovima, ovo je KKCZ tema", a onda post za postom, najpre "mars" kao odgovor na post da Zvezda nema kvalitet za TOP8 EC, pa onda "o sudijama koje bi dobile i GSW", pa o "jedinom pravom arhirivalu" i slicne gluposti.
                                3. Na temi Cedevita to je samo eskaliralo - jednostavno na svim temama tip pise "moj tim je najbolji, on ce sveeeee da vas dobije, vi nemate pojma, ovi drugi samo kradu i ne umeju da igraju". Postavio sam na toj temi kako izgleda rasprava - namerno napise da je Cedevita sigurno druga, onda da ce tesko Cedevita da bude druga, da bi objasnjenje bilo - eto, ni KKB nije obezbedio PO. A KKCZ je obezbedila prvo mesto.

                                Mislim, radite kako hocete, ali ja na temama van pomracenja ocekujem minimum prica o KKB-KKP-KKCZ prepucavanjima, hocu da citam i pisem o kosarci. Takodje, kaznjivo bi trebalo biti kada neko namerno laze i izvrce da bi ispalo da je uvek u pravu - prvi put u redu, drugi put opomena, treci put ce biti ili brisanje postova ili gorepomenuti stalking.
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X