Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Navodno sam kažnjen "zbog trolovanja na raznim temama" Kronos nekoliko puta upotrebio tu frazu.
    Deki, tvoj ban nije sporan, toga si valjda svestan. Jedino na sta mozez da izneses primedbu je sto nije i Gagi banovan. Gagi je sinoc i priznao gresku i trazio je da i njega banujemo. Jednostavno nismo i njega banovali jer deluje kao korektan lik. Moja je slobodna procena da smo mogli i njega da ohladimo na 24h, ali nije bilo potrebe. Sporan post je izbrisan i toeto

    Comment


    • Nikom ja ne određujem ko će kako da misli i da piše, s druge strane imam pravo na svoje mišljenje i da ga iznesem.
      Da dođe Isus Hrist, da se registruje na forumu i piše samo bogougodne postove i u jednom trenutku se otme kontroli i krene da psuje drugog forumaša ima da bude kažnjen. To je na svakom civilizovanom forumu nedopustivo, i nema potrebe izmišljati razloge za nekažnjavanje kad ti, ja i svi ostali na forumu znamo šta je posredi, ono što je Ivan9 istakao u svom postu, zaštita određenog kruga forumaša i dvostruki aršini. Ovde se sve vreme podstiče negativna selekcija, samo glup i/ili nepismen Zvezdin navijač je dobrodošao kao forumaš i na njega se gleda blagonaklono jer je opasan kao tele.
      Nemojmo da se pravimo nevešti, veoma lepo smo se upoznali, i znamo šta da očekujemo jedni od drugih.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Navodno sam kažnjen "zbog trolovanja na raznim temama" Kronos nekoliko puta upotrebio tu frazu.
        Nisam usla u tu polemiku, vec samo ti kazem za ono provociranje sto ti zoves cascavanjem, ali na njihovom topiku. Videla sam post. Ponavljam ti opet... to nije dozvoljeno, zapravo vise nije preporucljivo, ali posto ljudska svest nije na tom nivou, modovi se bore protiv takve vrste cascavanja.
        Ima ljudi kojima ne smeta, a kako je kroz istoriju ovog foruma mnogo njih nasedalo na razna, rekla bi jedna strana peckanja, druga proviciranja...tako da se to ne preporucuje.

        U ostatak vase rasprave ne ulazim. Dakle ponavljam, samo sam se osvrnula na pisanje kod suparnika, ne u temi Evroliga. A ko zna da nisi napisao drugi, mozda ne bi bio kaznjen. Nagadjam samo, naravno.

        Umesala sam se i zbog drugih, imate taj los obicaj, verovatno prenesen sa drugih mesta, tako da bih se sada povukla u svoje odaje.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Antona View Post
          Moja je slobodna procena da smo mogli i njega da ohladimo na 24h
          Ovo je bila jedina ispravna odluka koja je propuštena da se donese.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Nisam usla u tu polemiku, vec samo ti kazem za ono provociranje sto ti zoves cascavanjem, ali na njihovom topiku. Videla sam post. Ponavljam ti opet... to nije dozvoljeno, zapravo vise nije preporucljivo, ali posto ljudska svest nije na tom nivou, modovi se bore protiv takve vrste cascavanja.
            Ima ljudi kojima ne smeta, a kako je kroz istoriju ovog foruma mnogo njih nasedalo na razna, rekla bi jedna strana peckanja, druga proviciranja...tako da se to ne preporucuje.

            U ostatak vase raaprave ne ulazim. Dakle ponavljam, samo sam se osvrnula na pisanje kod suparnika, ne u temi Evroliga. A ko zna da nisi napisao drugi, mozda ne bi bio kaznjen. Nagadjam samo, naravno.

            Ovo sam napisala i zbog drugih, imate taj los obicaj, veeovatno prenesen sa drugih mesta, tako da bih se sada povukla u svoje odaje.
            To oko "čašćavanja" se upravo odnosi na post koji sam na napisao na Evroliga/Eurocup topiku.
            Častio sam ih ocenom da je prikazani performans na nivou ženske košarke, a i žene bi u tom razdoblju bile efikasnije pa otud " čašćavanje", s obzirom da su postigli 38 poena za prve 3/4.
            Dakle, još jednom - napisano na Evroliga/ Eurocup topiku I čista je košarkaška analiza.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Ovo je bila jedina ispravna odluka koja je propuštena da se donese.
              Isto to je dosta puta vise forumasa trazilo za tebe, pa je postovano tvoje pravo na slobodu govora.
              Ako napises provokativni post u toku utakmice, i on izazove ovakve reakcije - ti si kriv.
              Ser Gagi, da ponovim, nema konfliktnu istoriju na ovom PDF kao ti i ne mozete se posmatrati isto, pogotovo sto je tebi uzivanje da izvrces postove po svom nahodjenju. To staje sada, shvati vec jednom.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Isto to je dosta puta vise forumasa trazilo za tebe, pa je postovano tvoje pravo na slobodu govora.
                Ako napises provokativni post u toku utakmice, i on izazove ovakve reakcije - ti si kriv.
                Ser Gagi, da ponovim, nema konfliktnu istoriju na ovom PDF kao ti i ne mozete se posmatrati isto, pogotovo sto je tebi uzivanje da izvrces postove po svom nahodjenju. To staje sada, shvati vec jednom.
                Ma shvatio sam ja sve odavno, i ne samo ja. Onaj prostakluk je za kažnjavanje, ako si zaboravio koliko imaš pravilnik, to ti je valjda posao da ga primenjuješ bez izuzetaka. I nemoj samo priče"onda bih tebe stalno kažnjavao" pa stalno i kažnjavaš uvek iste forumaše, iako su ovde svi otpadnici sa drugih foruma i ponašaju se u skladu sa tom činjenicom.
                Samo jasno je k'o dan koji su povlašćeni i kojima je sve dozvoljeno a koje jedva čekaš da rebneš za bilo kakvu glupost.
                Antona je jedini imao ispravan stav, ali dečko nije agresivan kao vas dvojica, a i verovatno ste "demokratski" odlučili.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Ma shvatio sam ja sve odavno, i ne samo ja. Onaj prostakluk je za kažnjavanje, ako si zaboravio koliko imaš pravilnik, to ti je valjda posao da ga primenjuješ bez izuzetaka. I nemoj samo priče"onda bih tebe stalno kažnjavao" pa stalno i kažnjavaš uvek iste forumaše, iako su ovde svi otpadnici sa drugih foruma i ponašaju se u skladu sa tom činjenicom.
                  Samo jasno je k'o dan koji su povlašćeni i kojima je sve dozvoljeno a koje jedva čekaš da rebneš za bilo kakvu glupost.
                  Antona je jedini imao ispravan stav, ali dečko nije agresivan kao vas dvojica, a i verovatno ste "demokratski" odlučili.
                  Rekoh ti da to staje SADA, i posto nemas nameru da se zaustavis u svom egu - razmisli 7 dana zasto.
                  Razlog:

                  Trolovanje i pored upozorenja moderacije - 1-10 dana
                  Primeri: konstantno skretanje diskusije, ponavljanje diskusija koje se vec vode na nekom drugom topiku itd.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • E moj kronose, a kad ja napisem da ne moze da se pise svasta na temama: evroliga/evrokup, KKP, KKB, onda mi preporucujes funkciju ignore. Pa upravo o tome se radi da postoje neka pravila i da se modovi njih drze, a ne "ja sam izabran i sad ja odlucujem sta ce biti kaznjivo, a sta ne". Naprotiv, jedino ti pravila omogucuju da nekoga banujes, upozoravas ili da mu brises post.

                    Valjda je i vama lakse da ne prebacujete postove na pomracenje nego da brisete, opominjete ili kaznjavate. Ustvari, najlakse je izigravati obicne forumase pa se onda napravi takva situacija sa vremena na vreme.

                    Sustina je da dekkard ne bi smeo da pise onakve postove nigde osim na pomracenju. Ja kad citam temu evroliga/evrokup, zelim da citam o tim takmicenjima, ne o prepucavanjima i o KKB ili KKP. To moze mozda na forumu gde pisu samo navijaci jednog tima.

                    Drugo, naravno da je trebalo da kaznite i nicka koji je vredjao, pogotovo sto je i to na liniji "Cooper je zabavan, ovaj nije, jer Cooper pise ono sto i mi mislimo, a ovi drugi nas nerviraju". Uzdam se najvise u antonu da ce pravila konacno poceti da se primenjuju i da ce ovde da se pise o kosarci, a lecenje dosade i ubijanje vremena moze da se radi i na pomracenju.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Originally posted by blond View Post

                      Sustina je da dekkard ne bi smeo da pise onakve postove nigde osim na pomracenju. Ja kad citam temu evroliga/evrokup, zelim da citam o tim takmicenjima, ne o prepucavanjima i o KKB ili KKP. To moze mozda na forumu gde pisu samo navijaci jednog tima.
                      .
                      A cekaj sad blond da te pitam. Do kada mislis da treba modovi da pomeraju postove jednog-te-istog forumasa....nonstop i do kraja postojanja covecanstva? Takodje to podrazumeva da neko nadzire 24h sto je nemoguce. Pa tema Pomracenje ne sluzi za trolovanje pa da svako djubre zavrsava tamo, nego za diskusiju druge vrste, trolovanje je na forumu strogo zabranjeno na bilo kojoj temi. Prema tome pomeris jednom-dva puta, i svaki put upozoris, treci put upozorenje za ban, i nakon toga banujes. To je ovaj forumas ispucao jos pre godinu dana i od tada ima najmanje 10 zasluzenih banova za konstantno istu stvar. Pitanje za moderatorski tim - imate li neki plan kako da to resite jer ban vrlo brzo istekne, pa jovo nanovo?

                      I nije to glavni problem. Nego je glavni problem sta rade ostali moderatori i da li neko drugi sem Kronosa treba da se bavi ovim i jos nekim forumasem...ili mozda ne treba zato sto navija za Zvezdu pa kada ga banuje Kronos da se onda optuzuje da to radi iskljucivo zato sto navija za drugi klub? Antona, Stefane oglasite se......pogotovo Antona, zasto si pasivan nego prepustas da ovakve situacije iskljucivo Kronos regulise? Da li ste se vi kao tim medjusobno dogovorili kako cete da funkcionisete ili ce svako da "brani svoju" temu od onih "zlikovaca" sa drugih tema?
                      Last edited by mmajstor; 16-01-19, 23:06.

                      Comment


                      • Originally posted by mmajstor View Post
                        A cekaj sad blond da te pitam. Do kada mislis da treba modovi da pomeraju postove jednog-te-istog forumasa....nonstop i do kraja postojanja covecanstva? Takodje to podrazumeva da neko nadzire 24h sto je nemoguce. Pa tema Pomracenje ne sluzi za trolovanje pa da svako djubre zavrsava tamo, nego za diskusiju druge vrste, trolovanje je na forumu strogo zabranjeno na bilo kojoj temi. Prema tome pomeris jednom-dva puta, i svaki put upozoris, treci put upozorenje za ban, i nakon toga banujes. To je ovaj forumas ispucao jos pre godinu dana i od tada ima najmanje 10 zasluzenih banova za konstantno istu stvar. Pitanje za moderatorski tim - imate li neki plan kako da to resite jer ban vrlo brzo istekne, pa jovo nanovo?
                        Napisao sam isto sto i ti u postu koji citiras. Lakse je prosto preseci i samo jednom, dva puta pomerati post nego to stalno raditi. Samo sto modovi biraju najlaksi nacin, pa se na temi o evroligi pise kako je "KKB zalutala u dalje takmicenje", na temi KKB da "nezasluzeno igraju EL", na temi KKP nesto trece. Prosto je, ako nekoga stalno banujes i povecavas kazne taj neko ce da odustane od toga ili nece ni pisati na forumu.

                        Sama cinjenica da dekkard nekad moze da provocira, a nekad ne nije dobra. I daleko od toga da samo on to radi.

                        I nije to glavni problem. Nego je glavni problem sta rade ostali moderatori i da li neko drugi sem Kronosa treba da se bavi ovim i jos nekim forumasem...ili mozda ne treba zato sto navija za Zvezdu pa kada ga banuje Kronos da se onda optuzuje da to radi iskljucivo zato sto navija za drugi klub? Antona, Stefane oglasite se......pogotovo Antona, zasto si pasivan nego prepustas da ovakve situacije iskljucivo Kronos regulise? Da li ste se vi kao tim medjusobno dogovorili kako cete da funkcionisete ili ce svako da "brani svoju" temu od onih "zlikovaca" sa drugih tema?
                        Slazem se, svi modovi treba da preuzmu odgovornost i ucine sve da se postuju pravila i da izbegnu banove. Bukvalno, ako sam forumas trazi svojim postovima ban u tom slucaju ce da ga i dobije.

                        Slazem se i za pomracenje temu, tu treba da bude dozvoljeno pisanje protiv bilo kog kluba, ali u granicama normale.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • jel to dekkard opet place nakon sto provocira? taj covjek nema obraza, uvijek isto i onda place, salje pp moderatorima, prijavljuje postove, lol

                          Comment


                          • Ajde to, nego pogledaj kako Filipa nazivaju pogrdnim imenima neki se raduju povredi i da ne nabrajam sve i ništa se ne radi povodom toga..

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                              Ajde to, nego pogledaj kako Filipa nazivaju pogrdnim imenima neki se raduju povredi i da ne nabrajam sve i ništa se ne radi povodom toga..
                              Za radovanje povredi treba da sledi ban (kraci, pa duzi). Pogrdna imena, pogotovo u toku meca su nesto sto je normalno za sportske forume. Sta se sve pise za Pogbu na temi MUFC i niko se ne kaznjava. Ili za Mourinha.

                              Jednostavno je, teme klubova su mesta gde je simpatizerima/navijacima tih klubova dozvoljeno i treba da bude dozvoljeno dosta toga sto se van tema kaznjava. Evo, nemam nista protiv da na KKP temi bude dozvoljeno i da se pise o "neravnopravnom tretmanu" (ranije sam imao), ali da se strogo pazi da na neutralnim temama toga nema.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Ajde jednom, dva puta pa da pređeš preko toga ali ovo nonstop se bacaju govnima na njega, postaje degutantno više..

                                A za Pogbu nije u tolikoj meri i to mislim da samo Vladan radi niko drugi a ovde se ne zna ko više

                                Comment

                                Working...
                                X