Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Demokratski si Djordjevica nazvao nesposobnim jer je uzeo tri srebra kao trener reprezentacije i po tebi je bolji za selektora Sasa Obradovic jer je imao uspeha sa Albom i Donjeckom i evroliga je jace takmicenje od ovih reprezentativnih gde dolaze svi najbolji igraci iz NBA,evrolige,evrokupa.Ne znam,jel ima jos nekom ovo bilo kakvog smisla? Ako nisi dete od 10 godina,nije mi jasno takvo razmisljanje o kosarci,Djordjevicu.

    Comment


    • Originally posted by Mihajlo10 View Post
      Demokratski si Djordjevica nazvao nesposobnim jer je uzeo tri srebra kao trener reprezentacije i po tebi je bolji za selektora Sasa Obradovic jer je imao uspeha sa Albom i Donjeckom i evroliga je jace takmicenje od ovih reprezentativnih gde dolaze svi najbolji igraci iz NBA,evrolige,evrokupa.Ne znam,jel ima jos nekom ovo bilo kakvog smisla? Ako nisi dete od 10 godina,nije mi jasno takvo razmisljanje o kosarci,Djordjevicu.
      Sa ovim igračima u reprezentaciji Obradović bi i više postigao. . Trenerski se zanat peče u klubovima a ne u reprezentaciji. . .
      Obradović je klasa više od Djordjevića i to je evidentno ! Ista priča i Radonja koji ga je zamenio u Bajernu!
      Djordjević nije El trener i to je fakat!

      Comment


      • Srecni praznici svima i sve najbolje u novoj godini.

        Mislio sam vise da ne kucam ali podstaknut ovim izborima da kazem ipak koju:

        Prvo da se zahvalim Kronosu na selektivnom banu. Ne znam da li si primetio da sam samo odgovarao na poruku od prethodnog dana, poruku koja ne samo da pominje banane nego i mleko, salamu, Carnex, Imlek i svasta jos nesto vezano za ABA League. Ali dobro to je tvoj "drugar" (drugari su ti svi koji su protiv KKCZ) i naravno taj post i dalje stoji.
        Priupitao bi jos (ovo najvise zbog novih modova) kakav je to prvi ban od 2 nedelje? Sledeci je pretpostavljam 2 godine? Kao sto rekoh ovo najvise pisem zbog novih modova, nemojte biti kao Kronos. Najlakse je banovati nekog. Davajte upozorenja, negativne poene, sto da ne banujte i na 24h dok se smire vruce glave...ali ne ovako. Nikada selektivno. Nemojte terati ljude jer vam niko nece ostati da pise. Osim ovih profesionalnih trolova, ljubimaca administracije
        (ne kazem da nije trebao ban ali svakako nije trebao 2 nedelje a i svakako si trebao banovati SVE koji pominju banane a ne samo navijace KKCZ koji pominju banane)

        Sto se tice izbora novih moderatora nije mi uopste jasan princip izbora. Meni sa strane deluje kao i svi izbori u SRB. Bitnije je da budu podobni nego strucni. Jedan covek i predlaze i imenuje. Sto ostrasceniji navijac to ce pre postati moderator?
        Ali da ne prejudiciram, videcemo nove moderatore na delu pa tek onda "suditi". Nikad se ne zna, eto kako od super forumasa postade los moderator

        Comment


        • Originally posted by darko pancev View Post
          Sa ovim igračima u reprezentaciji Obradović bi i više postigao. . Trenerski se zanat peče u klubovima a ne u reprezentaciji. . .
          Obradović je klasa više od Djordjevića i to je evidentno ! Ista priča i Radonja koji ga je zamenio u Bajernu!
          Djordjević nije El trener i to je fakat!
          Dobro Dekkarde,odluci se za jedno ime,sad si odjednom postao Darko Pancev.Opet pricas gluposti.

          Comment


          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
            Dobro Dekkarde,odluci se za jedno ime,sad si odjednom postao Darko Pancev.Opet pricas gluposti.
            Nije on dekkard, ne znaci da dve razlicite osobe ne mogu lupati iste gluposti zbog klubastva. Po meni bi moderacija trebalo da pripazi da se na ostalim temama manje pise o "nasima" i da se spreci otvaranje iste teme na svakih par dana.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Kronose, prestani da mi brišeš postove. Banovao si dekarda na 24h, jeste malo preterao i ban nije sporan. A poruku lika koji mu je napisao "odjebi kretenčino" si izbrisao i nikom ništa. A zatim i moju koja na to upozorava. To nije u redu i to pokazuje da ne reaguješ isto prema svim forumašima, posebno onima sa suprotnih strana brda. Nije da nismo znali i nije da nismo upozoravali, ali eto, dešava se i dalje.

              Comment


              • Originally posted by madafaka73 View Post
                Kronose, prestani da mi brišeš postove. Banovao si dekarda na 24h, jeste malo preterao i ban nije sporan. A poruku lika koji mu je napisao "odjebi kretenčino" si izbrisao i nikom ništa. A zatim i moju koja na to upozorava. To nije u redu i to pokazuje da ne reaguješ isto prema svim forumašima, posebno onima sa suprotnih strana brda. Nije da nismo znali i nije da nismo upozoravali, ali eto, dešava se i dalje.
                dekkard je na dva topika postavio postove ciji je cilj podizanje tenzija i zato je banovan na 24h.

                Postovi koji su nastali kao odgovor na njegovu provokaciju su pobrisani, kao i tvoj gde glumis advokata za nesto za sta bi trazio ban da neko napise na vasoj temi.
                Ovim zavrsavamo ovu diskusiju.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by madafaka73 View Post
                  Kronose, prestani da mi brišeš postove. Banovao si dekarda na 24h, jeste malo preterao i ban nije sporan. A poruku lika koji mu je napisao "odjebi kretenčino" si izbrisao i nikom ništa. A zatim i moju koja na to upozorava. To nije u redu i to pokazuje da ne reaguješ isto prema svim forumašima, posebno onima sa suprotnih strana brda. Nije da nismo znali i nije da nismo upozoravali, ali eto, dešava se i dalje.
                  Malo preterao. Nije mu prvi put, konstantno doliva ulje na vatru.
                  I pored svega ja ne volim ta kažnjavanja i banove.

                  Comment


                  • Taj dekard mnogo pametan lik, isprovocirao me nema sta, pobedio

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by Ser Gagi View Post
                      Taj dekard mnogo pametan lik, isprovocirao me nema sta, pobedio

                      Sent from my MI 6 using Tapatalk
                      A ti si na njegovu provokaciju reagovao manirom gospodina?

                      Comment


                      • Mislim da bi svi trebali da se pridržavamo jednog nepisanog pravilla a to je da ne dosoljavamo ranu, tj da ne pišemo odmah nakon utakmice na temi komšija (bilo da su crno ili crveno beli) ako je tim suprotnog tabora izgubio jer je to potencijalna mina i vrlo verovatan izvor sukoba i banova. A ako već ne mogu da se suzdrže, neka pišu na pomračenju.
                        P.S. 24-časovni banovi su samo mera koja sprečava i veće sukobe i duže kazne (dotle se smire strasti)
                        Last edited by nebitan; 15-01-19, 20:46.
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • To je potpuno tačno. Ovo je bila čista provokacija. Ne treba provocirati ni posle pobede, a naročito ne posle poraza. Međutim, to svakodnevno radi i Kuper. Samo kad bi neko od nas njemu napisao "odjebi, majmune", bio bi banovan mesec dana.

                          Comment


                          • Originally posted by Ulični basketaš View Post
                            To je potpuno tačno. Ovo je bila čista provokacija. Ne treba provocirati ni posle pobede, a naročito ne posle poraza. Međutim, to svakodnevno radi i Kuper. Samo kad bi neko od nas njemu napisao "odjebi, majmune", bio bi banovan mesec dana.
                            Gresis, zbog istih stvari su i Cooper i Bounty Hunter bili banovani.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              Gresis, zbog istih stvari su i Cooper i Bounty Hunter bili banovani.
                              Jesu, ali vaspitna mera nema efekta. I dalje radi isto.

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post
                                dekkard je na dva topika postavio postove ciji je cilj podizanje tenzija i zato je banovan na 24h.

                                Postovi koji su nastali kao odgovor na njegovu provokaciju su pobrisani, kao i tvoj gde glumis advokata za nesto za sta bi trazio ban da neko napise na vasoj temi.
                                Ovim zavrsavamo ovu diskusiju.
                                Ban dekardu nije sporan, da ponovim još jednom, pošto ti je to promaklo u mom prethodnom postu.
                                @bold
                                Ti znaš šta bih ja tražio? Jesam li ikada ikoga prijavio? Makar jednom za ovih godinu ipo dana? Pogledaj slobodno. A da me neko spreči da reagujem na nešto za šta smatram da nije pravedno, to neće moći. I svaki put kad primetim ću da reagujem.

                                Comment

                                Working...
                                X