Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
    Ako se misli poboljšati ovaj pdf, ono pomračenje treba izbrisati u suprotnom nastavlja se po starom..
    Tema je samo tema, pa i nije toliki problem dok sav prljav ves ostaje na toj temi...cim je dozvoljeno da se i moderatorski tim formira po tom principu svi ostali koji ne zele da u tome ucestvuju su van svoje volje gurnuti u taj kos (ali ne kosarkaski). I tema reprezentacija Srbije je sada Pomracenje....slobodno pogledajte, a uskoro ce i sve ostale.
    Last edited by mmajstor; 07-01-19, 17:31.

    Comment


    • Originally posted by Antona View Post
      Upravo mi je Kronos javio da sam postao mod. Prihvatio sam se ovog posla da pomognem ako mogu.
      Ako ne budem dobro obvljao posao smenite me, nikakav problem.
      Čestitam. Ako još u tebe uđe duh sa tvog avatara...

      Comment


      • Cestitam Antoni, nadam se da ces pre svega ostaviti neku svoju crtu.

        Vidim neki su se vratili brzo , uzivajte ljudi ovo je forum za relaksaciju, ne treba se nervirati previse.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
          Ako se misli poboljšati ovaj pdf, ono pomračenje treba izbrisati u suprotnom nastavlja se po starom..
          Ma kakvi, ostaviti temu da imaju gde da se sklanjaju rasprave koje su toksicne za druge teme. Zato treba brisati i pomerati sve rasprave na KKCZ, KKP, KKB, ABA temi koje se ticu prepucavanja i provokacija.

          Originally posted by Antona View Post
          Upravo mi je Kronos javio da sam postao mod. Prihvatio sam se ovog posla da pomognem ako mogu.
          Ako ne budem dobro obvljao posao smenite me, nikakav problem.
          Iskrene cestitke uz zelju da sto kvalitetnije radis i da imas sto manje posla.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Hvala drugari. Samo da preguramo ovaj plejof ABA lige, posle cemo lako To ce biti ludilo

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post

              Vidim neki su se vratili brzo
              Takoreći nisu ni odlazili.[emoji23]
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by Antona View Post
                Upravo mi je Kronos javio da sam postao mod. Prihvatio sam se ovog posla da pomognem ako mogu.
                Ako ne budem dobro obvljao posao smenite me, nikakav problem.
                Cestitam.

                Comment


                • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                  Cestitam.
                  Hvala mada nema na cemu da se cestita.

                  Comment


                  • Originally posted by Cooper View Post
                    i majstore, ne zezaj, nije Antona toliko loša, daj joj vremena.
                    Mozda sam krivo protumacio, ali je jasno da je juce izbegao odgovor na pitanje zasto predlaze dekkarda za mod-a i da li se onda ocekuje njegovo moderisanje na takav neki slican nacin? Evo ako sam to krivo shvatio......za poslednjih godinu ipo dana mozda sam jednom ili dva puta kliknuo na dugme report sto moze bez problema da se proveri. Sada sam to treci put u zivotu uradio na temi reprezentacije, pa ako sam ga pogresno razumeo, nek me Antona u tome razuveri i nek deluje u skladu sa svojim novim ovlascenjima. Mene to ZvezdoPartizanovsko merenje ciji je duzi ne interesuju....interesuje me da li on moze da bude mod svih nas, ili mod samo u tim vasim medjuklupskim ratovima posto je to tako juce izgledalo? Mozda sam ja to stvarno pogresno razumeo pa da se izvinim coveku.
                    Last edited by mmajstor; 07-01-19, 21:25.

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Mozda sam krivo protumacio, ali je jasno da je juce izbegao odgovor na pitanje zasto predlaze dekkarda za mod-a i da li se onda ocekuje njegovo moderisanje na takav neki slican nacin? Evo ako sam to krivo shvatio......za poslednjih godinu ipo dana mozda sam jednom ili dva puta kliknuo na dugme report sto moze bez problema da se proveri. Sada sam to treci put u zivotu uradio na temi reprezentacije, pa ako sam ga pogresno razumeo, nek me Antona u tome razuveri i nek deluje u skladu sa svojim novim ovlascenjima. Mene to ZvezdoPartizanovsko merenje ciji je duzi ne interesuju....interesuje me da li on moze da bude mod svih nas, ili mod samo u tim vasim medjuklupskim ratovima posto je to tako juce izgledalo? Mozda sam ja to stvarno pogresno razumeo pa da se izvinim coveku.
                      Predlozio sam Dekarda zato sto verujem da bi bio dobar mod. Nisam bas isao u duboku analizu njegove licnosti, jednostavno nam je bio potreban mod i on je neko ko dosta vremena probodi na forumu.

                      Ovaj tvoj raport sam procitao i primljen je k znanju. Pravo da ti kazem mrzi me da iscitam sta ste sve ispisali na temi reprezentacija, ali ce ovaj tvoj raport biti uzet u obzir kod buduceg odlucivanja, ako se slicni slucajevi ponove. Moguce da Deki malo podjebava, ja to sad ne znam. Ako je tako, nikakav problem, zalepicemo mu par dana bana i toeto
                      Last edited by Antona; 07-01-19, 22:47.

                      Comment


                      • To je kuknjava kad se ostane bez argumenata. Neosnovani report takođe je podložno banu.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Evo i izvoda iz Pravilnika:

                          "Neosnovane prijave postova: od 1-10 dana (prvo ide upozorenje u vidu negativnih poena)

                          primer: prijave postova koje nisu opravdane, nego sluze za resavanje ličnih sukoba izmedju clanova koji su u zavadi"
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Mogu zamisliti koliko su meni lupali raporte. Opusti se mmajstore, nekad nije kako zelimo. Antona je ok lik, dobar i drzi svoj stav. Ne znam sto kukas na njega.

                            Ja jedam raport nisam poslao nikada..
                            Last edited by LosmiSK; 07-01-19, 22:58.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by Antona View Post
                              Ovaj tvoj raport sam procitao i primljen je k znanju. Pravo da ti kazem mrzi me da iscitam sta ste sve ispisali na temi reprezentacija, ali ce ovaj tvoj raport biti uzet u obzir kod buduceg odlucivanja, ako se slicni slucajevi ponove. Moguce da Deki malo podjebava, ja to sad ne znam. Ako je tako, nikakav problem, zalepicemo mu par dana bana i toeto
                              Ok samo procitaj ne znam sto bi te sada kao moda to mrzelo niti sto bi vazilo samo za ubuduce...tu ne treba sve ni da se cita jer je ocigledno na prvu loptu. Takodje dal je za dan, dva odmora ili ne, i koji je ovo prekrsaj po redu po istom osnovu to sve pise u pravilima... a mozes i da se posavetujes i sa ostalim modovima ili sa blondom koji sve to ima u malom prstu. Ako covek nakon dan/dva "lezanja" konstantno i na isti nacin troluje svaku temu koja ga ne interesuje da bi prikupljao paznju onda nema smisla ni pisati...tako da ja prestajem jer nisam video da je ponudjeno resenje koje to sprecava i omogucuje normalnu diskusiju. Kolko vidim poenta svega ovoga je to sto su se forumasi zalili na Coopera, ali sam siguran da bi cutali kad bi nosio druge boje, jer postoje mnogo teze situacije koje se precutkuju jer nisu "obojene". Ako primetim da vam boje nisu bitne i da niste tu kao njihov vojvode zastitnici nego modovi svih forumasa eto mene, ako ne pa verovatno necu ni nedostajati.

                              Takodje ako ustanovite da je report neosnovan zna se... nemam problem sa tim posto gotovo da ih i ne prijavljujem ali sada sam odlucio drugacije.
                              Last edited by mmajstor; 08-01-19, 00:20.

                              Comment


                              • @Antona
                                Celu raspravu ispratio je Kronos, imao je samo jedno upozorenje koje je uvaženo a koje se odnosilo na pravac diskusije.
                                Rasprave se otvaraju i zatvaraju u zavisnosti od mnogo faktora, često se uključuju i novi sagovornici, i nije to bila rasprava samo između nas dvojice već je bilo više učesnika.
                                U demokratskom duhu je da se dopuštaju različita mišljenja, ni meni se ne sviđaju mnogi postovi, pa ih ne prijavljujem jer lično to smatram kukavičkim i slabošću da izađem sam na kraj sa nekim mišljenjem ili stavom, ali ok svi smo napravljeni od različitog materijala. To se vidi i po promeni komunikacije sa tobom samo par sati nakon što si postao moderator, od spočitavanja kako nema šanse da budeš moderator do maksimalnog podilaženja. I to je već viđeno.
                                Postoji Pravilnik, nije dugačak sve u njemu piše, ne treba ni ja ni bilo ko drugi da ti govori kako ćeš ga sprovoditi.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X