Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by StefanPG View Post
    Necu da dajem sebi previse za pravo, pogotovo jer sam od juce moderator, ali osobe koje vi predlazete su jako konfliktni tipovi. Osobe koje mi predlazemo iz vasih redova ne zele toga da se prihvate i naravno da kolega Kronos ne zeli da postavi nekoga ko bi sjutra pokolj napravio na forumu. Iskreno ne vidim da ste ugnjetavani pa da mora tu neko da vas stiti. Drzite se svog topika, ne napadajte na tudje, na zajednicke ne vrijedjajte otvoreno i sve je rijeseno.
    Ako je nama dobar taj koga predlazemo ne razumem sta vi imate protiv toga? Nama ce moderisati, nece vama.
    A protivljenje nekih odredjenih likova je dokaz da su bas Dekard i Blond idealni za moda. Uostalom da li ti stvarno mislis da vise zasluzujes da budes mod od njih dvojice?

    Comment


    • Originally posted by StefanPG View Post
      Necu da dajem sebi previse za pravo, pogotovo jer sam od juce moderator, ali osobe koje vi predlazete su jako konfliktni tipovi. Osobe koje mi predlazemo iz vasih redova ne zele toga da se prihvate i naravno da kolega Kronos ne zeli da postavi nekoga ko bi sjutra pokolj napravio na forumu. Iskreno ne vidim da ste ugnjetavani pa da mora tu neko da vas stiti. Drzite se svog topika, ne napadajte na tudje, na zajednicke ne vrijedjajte otvoreno i sve je rijeseno.
      Ne možete da negirate činjenicu da smo ubedljivo najbrojnija navijačka grupacija na pdf-u a nemamo svog predstavnika.
      Nemam ništa protiv ni da ti ili bilo koji drugi navijač Budućnosti budete u moderatorskom timu, iako vas je značajno manje, ni da Kronos kao grobar bude moderator iako osim ovog trola pitomca, svi ostali grobari tek sporadično pišu.
      Ali, MI smo ti koji boje ovaj deo foruma i određuje ga takvog kakav je sa svim njegovim mamama i vrlinama.
      Zato je i neophodno da je imamo pravog predstavnika na mestu moderatora a ne moderatora kome se black friday još nije završio.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by dekkard View Post
        Ne možete da negirate činjenicu da smo ubedljivo najbrojnija navijačka grupacija na pdf-u a nemamo svog predstavnika.
        Nemam ništa protiv ni da ti ili bilo koji drugi navijač Budućnosti budete u moderatorskom timu, iako vas je značajno manje, ni da Kronos kao grobar bude moderator iako osim ovog trola pitomca, svi ostali grobari tek sporadično pišu.
        Ali, MI smo ti koji boje ovaj deo foruma i određuje ga takvog kakav je sa svim njegovim mamama i vrlinama.
        Zato je i neophodno da je imamo pravog predstavnika na mestu moderatora a ne moderatora kome se black friday još nije završio.
        I koga bi ti predlozio a da nije u svadji sa tobom, kojecijim svedocima, ko ne leti na druge teme sa pitanjem "okle novci".... ?
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Originally posted by Antona View Post
          A protivljenje nekih odredjenih likova je dokaz da su bas Dekard i Blond idealni za moda
          Mislim da te ovaj odgovor potpuno diskredituje da budes mod....uljudno sam te pitao da objasnis svoj predlog i dobih ovakav odgovor.

          Sto se tice Blonda on vam je najtalentovaniji lik da sve funkcionise striktno najstriktnije po pravilima. I verujem da ce biti tako. Samo ocekujte da nece vise biti pustanja kao do sada da se neko vreme troluju teme nego ce tu odmah biti reakcija. Ja nemam problem sa tim, ali nisam siguran za ostale koji masa nikad nisu ni procitali pravila. Ako nemate nista protiv toga odlicno, al da ne ispadne posle jao kuku lele majko ne valja nam ni ovaj.

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            I koga bi ti predlozio a da nije u svadji sa tobom, kojecijim svedocima, ko ne leti na druge teme sa pitanjem "okle novci".... ?
            Imaš gomilu sasvim pristojnih forumaša (u koje sebe ne uvrštavam), neke sam već spominjao: Samo Zvezda, Antona, Ulični Basketaš, Gudura, Victor, ZIS... Izvinjavam se ako sam nekog preskočio, a sigurno jesam, ali i ovo je dovoljno da se probere.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Predlog da Antona bude mod se prosledjuje odmah ujutro moderatorskom timu CELOG FORUMA, ne postavljam ja nikoga.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by Antona View Post
                Ako je nama dobar taj koga predlazemo ne razumem sta vi imate protiv toga? Nama ce moderisati, nece vama.
                A protivljenje nekih odredjenih likova je dokaz da su bas Dekard i Blond idealni za moda. Uostalom da li ti stvarno mislis da vise zasluzujes da budes mod od njih dvojice?
                Ocigledno ne razumijes ulogu moderatora na podforumu kosarka. Moderator nije vas predstavnik u boj, pa da moderise vama u borbi na forumu,nego je moderator svima nama na podforumu i treba ostalim kolegama da pomogne da se malo zavede red ovdje, a ne da vodimo borbu ko ima veceg vojvodu na forumu. Treba nam glas razuma, ne osoba koja konstantno provocira. Sto je najgore vi to znate i namjerno tjerate inat gurajuci pojedine, tako da cu vas zamoliti da prestanete, jer od toga nece biti nista.
                Naravno kao osoba koja nije ostrascena toliko, smatram da sam dovoljno kompetentan da pomognem kolegi Kronosu na ovom mjestu. Hvala puno.
                Last edited by StefanPG; 06-01-19, 22:12.

                Comment


                • Pa Antonu si ti izabrao
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Originally posted by dekkard View Post
                    Imaš gomilu sasvim pristojnih forumaša (u koje sebe ne uvrštavam), neke sam već spominjao: Samo Zvezda, Antona, Ulični Basketaš, Gudura, Victor, ZIS... Izvinjavam se ako sam nekog preskočio, a sigurno jesam, ali i ovo je dovoljno da se probere.
                    MMajstora si preskocio.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      MMajstora si preskocio.
                      ma greska u kucanju

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        MMajstora si preskocio. [emoji3]
                        Nisam, spominjao sam samo zvezdaše.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by StefanPG View Post
                          Ocigledno ne razumijes ulogu moderatora na podforumu kosarka. Moderator nije vas predstavnik u boj, pa da moderise vama u borbi na forumu,nego je moderator svima nama na podforumu i treba ostalim kolegama da pomogne da se malo zavede red ovdje, a ne da vodimo borbu ko ima veceg vojvodu na forumu. Treba nam glas razuma, ne osoba koja konstantno provocira. Sto je najgore vi to znate i namjerno tjerate inat gurajuci pojedine, tako da cu vas zamoliti da prestanete, jer od toga nece biti nista.
                          Naravno kao osoba koja nije ostrascena toliko, smatram da sam dovoljno kompetentan da pomognem kolegi Kronosu na ovom mjestu. Hvala puno.
                          Nije bitno ime moderatora, bitan je princip. Slazem se, moderator sluzi da usmerava diskusiju u pravom smeru, nije toliko bitno za koga navija. Meni je Manny bio odlican mod, suzbijao je provociranja na klupskim osnovama (koja uglavnom sluze pojedinima kao izduvni ventil), odrzavao je red, ali nije samog sebe stavljao u prvi plan.

                          Nije nama mod potreban samo zbog suzbijanja nezeljenog sadrzaja na forumu, mod treba da ozivi PDF, da pokrene teme, da ih upristoji, da uvede vise pozitivnog jezika na temama. Tebi neka je sa srecom, trebace ti i vremena i strpljenja i mudrosti da bi bio dobar mod. Los mod moze da bude svako.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Ja bih dodao ako ikoga interesuje, borite se da radite posao pro bono, gdje nikako ne mozete imati ikakve benificije, naprotiv, to je gospodo cist sadizam.
                            No neko mora/treba i to da radi (na zalost medju odraslim ljudima).

                            Comment


                            • Originally posted by blond View Post
                              Nije bitno ime moderatora, bitan je princip. Slazem se, moderator sluzi da usmerava diskusiju u pravom smeru, nije toliko bitno za koga navija. Meni je Manny bio odlican mod, suzbijao je provociranja na klupskim osnovama (koja uglavnom sluze pojedinima kao izduvni ventil), odrzavao je red, ali nije samog sebe stavljao u prvi plan.

                              Nije nama mod potreban samo zbog suzbijanja nezeljenog sadrzaja na forumu, mod treba da ozivi PDF, da pokrene teme, da ih upristoji, da uvede vise pozitivnog jezika na temama. Tebi neka je sa srecom, trebace ti i vremena i strpljenja i mudrosti da bi bio dobar mod. Los mod moze da bude svako.
                              Fala na konkretnim sugestijama i slazem se u potpunosti, nadam se da cemo ici u tom pravcu.

                              Sent from my Redmi 5 using Tapatalk

                              Comment


                              • Moderator treba da bude osoba, koja prepucavanja Zvezda/Partizan/Budućnost treba da saseče u korenu, a ne kad se bitka rasplamsa. Bez sarkazma, upadica, čist prekid bilo kakve nepotrebne rasprave, ili što vi mladi kažete - trolovanje. A na stranu sve to, želim srećan Božić svima!

                                Comment

                                Working...
                                X