Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cekaj, Bugarski snajperista je moderator
    Sta je sledece, MarkoNFL postaje admin.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • @Kronos @Manny

      Ono đubre od Lakijevog posta na kkcz topiku još uvek nije obrisano?

      Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Da dodam zamerku Kronosu sto me je banovao za trolovanje na Buducnost temi, mnoo gorih ''trolovanja'' ima svakodnevno pa i od njega samog po ''tudjim'' topicima...Nigde veze da covek dobije 14 dana sto je rekao da je Dzile slaba karika...Trolovanjeje podjebavanje a nikad nikog iz partizana Buducnosti nisam trolovao, posebno ne na maticnim temama..

        Malo preterujete sa tim trolovanjem, tj posebno Kronos..a on sam troluje non stop...Eto, jedna zamerka od mene..nepravedno sam osudjen
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Originally posted by LosmiSK View Post
          Da dodam zamerku Kronosu sto me je banovao za trolovanje na Buducnost temi, mnoo gorih ''trolovanja'' ima svakodnevno pa i od njega samog po ''tudjim'' topicima...Nigde veze da covek dobije 14 dana sto je rekao da je Dzile slaba karika...Trolovanjeje podjebavanje a nikad nikog iz partizana Buducnosti nisam trolovao, posebno ne na maticnim temama..

          Malo preterujete sa tim trolovanjem, tj posebno Kronos..a on sam troluje non stop...Eto, jedna zamerka od mene..nepravedno sam osudjen
          Nisi, Milose - nisi.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Poslao sam ih na hladjenje zbog njihove volje da se vredjaju na najprimitivniji nacin, a ne zbog toga sto su Cigani. (da, pise se velikim pocetniom slovom).
            Ako nije problem, da mi napišeš koje su to najprimitivnije uvrede izašle sa moje strane? Lepo sam ja rekao, dozvoli se drugarima da pišaju po nekome, a kada taj neko reaguje biva banovan. Klasika.

            Comment


            • La Haine, tvoje rasprave sa drugim forumasima uvek pocnu blago i eskaliraju u gomilu vredjanja, samo zato sto ne zelite da prihvatite to da neko ima i drugacije misljenje i pravo da ga iskaze. U tom slucaju, bolje je da ti i Jimi22 odmorite 24h pre nego sto vas "dijalog" predje u nesto sto se posle ne moze sankcionisati na manje od mesec--2, a mozda i vise.
              Mnogo vam, bre, kratak fitilj: opustite se - ovo je Forum, nije Narodna Skupstina, ovde pisemo, zezamo se, podprckujemo se... nista nije "oglavu", aman ljudi.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                La Haine, tvoje rasprave sa drugim forumasima uvek pocnu blago i eskaliraju u gomilu vredjanja, samo zato sto ne zelite da prihvatite to da neko ima i drugacije misljenje i pravo da ga iskaze. U tom slucaju, bolje je da ti i Jimi22 odmorite 24h pre nego sto vas "dijalog" predje u nesto sto se posle ne moze sankcionisati na manje od mesec--2, a mozda i vise.
                Mnogo vam, bre, kratak fitilj: opustite se - ovo je Forum, nije Narodna Skupstina, ovde pisemo, zezamo se, podprckujemo se... nista nije "oglavu", aman ljudi.
                Opaaaaa moderacija uvela Minority Report, suzbijamo djela prije nego se dese Pohvale!!!
                Realno, covjek je samo iznjeo statistiku.

                Comment


                • Moje mišljenje (ne i meritorno) jeste da je Kronos odradio pametno u njihovom slučaju, pošto ih je prvo zamolio da prestanu a zatim kada nisu on je odredio jednu blagu kaznu ( da ohlade glave).
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Victor BG View Post
                    Opaaaaa moderacija uvela Minority Report, suzbijamo djela prije nego se dese Pohvale!!!
                    Realno, covjek je samo iznjeo statistiku.
                    Statistika je dovoljna -ne treba kristalna kugla.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Rekao si vređanja, ja nikoga nisam vređao, a ako nekoga izvede iz takta moje pisanje ima ignor opciju. Mene banuješ jer mene neko vređa, a te koji vređaju ostaviš jer su jelte u većini. I dalje stoji na temi, a nije da nisam na vreme rekao da radiš svoj posao, a naravno da sam i predvideo da ćeš mene banovati. Jedino ti je olakšavajuća okolnost jer je na 24h što ne smatram banom.

                      Comment


                      • Kada ističe ban Bauntiju i Cooperu?
                        Spoiler
                        Ako mi časi smrti postanu bliski,
                        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                        Nije umio da odstupi,
                        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                        Pao unapred, a ne unazad,
                        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                        Uračunato i u moj pad.

                        Comment


                        • A dje je Dubiozni goblin,je li on banovan ili je jednostavno napustio forum?

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan_PG View Post
                            A dje je Dubiozni goblin,je li on banovan ili je jednostavno napustio forum?
                            Trajno banovan.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Do kraja će nas na forumu ostati da stanemo svi pod jednu krušku.
                              Ja bi banovao i trajno odstranjivao samo zbog psovanja i vređanja.
                              Ostalo sve, podnošljivo.

                              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Samo da istaknem da sam zasluženo dobio poslednji ban, verujem da je samo metar dana zato što se moderator delimično ili potpuno slaže sa napisanim, ali pravila moraju da se poštuju pa otud i ban. Da li to znači da bih se uzdržao od tog posta s obzirom na konsekvencu? Apsolutno ne, i pre napisanog sam znao do čega će da dovede, ali zadovoljstvo napisanim jednostavno nema cenu, i stvari, ljude i događaje uvek treba označiti na pravi način, bez obzira na sve.
                                O košarkaškim temama u proteklom periodu sa pregršt "i tokd you so" momenata na odgovarajućim temama u danima koji slede.
                                Last edited by dekkard; 28-11-18, 20:01.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X