Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sti si ti banovao dekarda, to ti nama reci? pusti ove duge price o sovinizmu i sta ti ja znam

    Comment


    • Originally posted by Antona View Post
      Sti si ti banovao dekarda, to ti nama reci? pusti ove duge price o sovinizmu i sta ti ja znam
      Da ti pravo kazem, zavuce mi ga Manny majstorki: dogovarali smo se kako da prekinemo to presipanje sa teme na temu i trolovanje i on mi rece "aj ga ti banuj ovaj put" ....
      E, jebga - bi sto bi.
      Manny, skidam kapu - majstorski.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Originally posted by kronostime View Post
        Takodje si kod Constantina kaznjen sa 30 dana zbog sovinizma, za isto si kaznjen i na ovom PDF sa 30 dana.... Koliko bi trebalo da budes kaznjen sledeci put ako ponovis isto?
        Molili smo vas i ja, i Bogi, i Ganac, i Manny da ne pretvarate ovo mesto u drugi RSB ili Juzni Front i da svoje razmirice sa ostalih Foruma ostavite na istima, a ne da ih nastavljate i ovde - nije vredelo. Gomila postova je obrisana ili prebacena na Pomracenje uma da bi teme koliko toliko ostale u okviru onoga na sta su naslovljene, ali se i dalje nastavljaju neki licni ratovi i obesmisljava diskusija. Kada dodje do banovanja - onda svi graknu Zasto bas on, a ne taj ili taj, zaboravljajuci i svoj ne mali doprinos tome. Ima forumasa koji ni jednom nisu ni opomenuti, a kamoli banovani i oni nisu duzni da trpe vase zatrpavanje tema nebulozama. Razumem animozitet izmedju Zvezdasa i Partizanovaca, ali sta su vam skrivili navijaci Buducnosti pa se malo - malo istresate na njihovoj temi?
        Kukate na Coopera i Bountyja, koji pisu iskljucivo na KKP temi jer sam ih zamolio da ne provociraju po ostalim temama i pisu iskljucivo o onome sto se Partizana, na sta se odmah nakaci nekoliko "dusebriznika" da im "objasni" da im je klub takav i takav, da im je rukovodstvo takvo i takvo, i kad im ovi odgovore - onda se kuka za njihovim uklanjanjem? Da nije malo licemerno? dekkard i LosmiSK vode neki svoj rat protiv Saleta Djordjevica na svakoj temi gde stignu - pa, dobro, ljudi, shvatili smo, ne pljuckajte vise jednu istu pricu. Isto i sa Radonjicem, Saletom Obradovicem, Zeljkom Obradovicem, o igracima da ne pricam. Vrtite se u krug mesecima - izadjite vec jednom iz istog i napisite nesto novo.
        @kronose bezis sa teme, prvo napisao sam sta ste pisali i zasto je usledio ban i sta je tu bilo konkretno trolovanje, ti si njega pitao nesto, on ti je argumentovano odgovorio i ti mu das ban. Nigde veze...

        Drugo, mi imamo nase misljenje o Selektoru, ali isti taj mmajstor pa i ti u ovom zadnjem slucaju krecete sa omalovazavanjem Radonjica, eto sta je on to posebno uradio i non stop to radi...sa Lipovijim itd..da je to sve lako i da to nije nikakav uspeh...da ne idem na tu temu opet, ali covek je krenuo u napad kada je SDJ dobio otkaz i od tada proganja ljude koji pisu dobro o Radonjicu i to na temi Bayerna, gotovo non stop..Evo i ovde je cak nastavio sa tim...kako niko ne treba da se mesha u njegovu konverzaciju...vidi koliko puta je on mene kvotovo, a koliko puta ja njega....

        Namerno je zapoceo tu temu i krenuo skroz nepotrebno, sta vise, Dekkard je tu stao na pocetku na njegovu stranu

        Nije Samardzijskog, Radonja je doveo Lipovija - defanzivnu zver.
        Covic kakav god da je (a svi znamo kakav je), odgovarao je Radonjicu da preko Zvezde od provincijalskog trenera preraste u evroligaskog, u periodu kada su se u klub slivale dobre pare. Na pocetku je cutao, a progovorio je tek kada mu je skocila cena i kada mu Zvezda vise nije trebala. E to je ono sto nije lepo i sto nije bas za ceniti.

        Ima ovakvih milion postova njegovih..klasicno trolovanje i privlacenje paznje i to radi konstantno...a pocelo je sve sa smenom, tu je cak i Many bio u raspravi....vise puta...

        Drugo, opet kazem nema veze sa tvojim postom i dekkardom gde sma napisoa od reci do reci kako je islo i da tu nije bilo prostora za ban....Posto si rekao ''tvojima;; da ne idu na nasu temu, sto onda ides ti i provociras....kako nekad tvoj post ne prebacis, vec samo nase sa sranice partizana...

        Meni si ok, ali nemoj da navijacke strasti uticu na moc rasudjivanje, ili pak licne stvari ..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Sta sam rekao - samo mu pomeni Radonjica i odmah skace.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Sta sam rekao - samo mu pomeni Radonjica i odmah skace.
            Cisto trolovanje i omalovazavanje sagovornika u diskusiji koja nema veze sa Radonjicem. Pokusavas da prebacis temu, ali dobro.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • "Taj mmajstor" koga on cesto oslovljava i sa "selektor", ne bi da mu odgovara na ovo tuzakanje...ako ga slucajno kvotuje prepasce se da je stalkovan.

              Comment


              • Mmajstori, mmajstori

                edit:

                Originally posted by kronostime View Post
                Vrtite se u krug mesecima - izadjite vec jednom iz istog i napisite nesto novo.
                ovo je mmajstorski, covek troluje i kada odgovara na ovoj temi.
                Last edited by mark !t zer0; 27-07-18, 11:01.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Lakse su ljudi skinuli Milosevica sa vlasti nego sto cete vi kronosa

                  Comment


                  • Originally posted by notorious View Post
                    Ide upozorenje skoro uvijek, Manny je sve objasnio.

                    Nego, ovo Sandu što kaže ban je ban, a kako riješiti ako forumaš učestalo ponavlja prekršaje, nije li logično da se ban povećava?
                    Zato bi u kaznama trebao da bude raspon recimo od 3 do 10 dana; od 5 do 15 dana i slično ili recimo kazna za trolovanje 7 dana a ako se ponavlja 3 puta 10 dana, 5 i više mesec dana slično. Jeste da malo komplikuje ali bi time forumašima bilo jasnije i gde su i dokle su stigli svojim greškama.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Samo da izjavim za zapisnik da je meni drago sto su dosli baunty i kuper da se malo napravi ravnoteza.. Ne kapiram sta je problem u njihovom pisaniju a primecujem da se mnogi zale.. Mnogo smo nesto osetljivi na trolovanje Zezaju se ljudi, vrte svoju pricu "mali Peca"

                      Nadam se, tj. siguran samda ce sve vise ljudi dolaziti ovde u narednim godinama zbog slobode koju moderacija bastini na ovom forumu, i u tome sam im zahvalan.. Vremenom ce se podici i kvalitedlt diskusije.

                      Kolega Kuper lepo rece, svi smo ovde virtualni drugari.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Zato bi u kaznama trebao da bude raspon recimo od 3 do 10 dana; od 5 do 15 dana i slično ili recimo kazna za trolovanje 7 dana a ako se ponavlja 3 puta 10 dana, 5 i više mesec dana slično. Jeste da malo komplikuje ali bi time forumašima bilo jasnije i gde su i dokle su stigli svojim greškama.
                        Kazne za trolovanje treba ukinuti obzirom da imamo temu predvidjenu za trolovanje i spamovanje. A svakako ukinuti dupliranje kazni ako nije nesto ozbiljnije u pitanju jer ovima koji imaju duzu istoriju banova stoji mac nad glavom.
                        Na primer canarian je pislednji put banovan 2 meseca zbog kritike moderatora i on sad ne sme da pisne jer ce sledeca kazna biti 4 mesece .. Glupost je dupliranje kazni.
                        Od moderacije ocekujem malo fleksibilnosti umesto slepog tumacenja pravila

                        Comment


                        • Predlazem, za pocetak, jednu anketu da proverimo podrsku forumasa kronosu. Nakon toga ce jedna strana morati da se povuce, evo ja cu prvi, ako forumasi zele da im kronos bude moderator.

                          Meni je interesantnije da li ce kronos moci da funkcionise u ovoj zajednici ako nema tu "funkciju". Ziv nisam.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Kronos ima vecinsku podrsku, ne slazemo se oko svih pitanja ali to je i normalno, ne mogu samo Zvezdasi biti moderatori neka ravnoteza mora biti.

                            Comment


                            • Znaci, ovakvi postovi mogu da se pisu na klupskoj temi:

                              Sreća pa su naši istrajali i definitivno odbili onu dijabolu.

                              Od važnih vesti izdvajamo potpis Novice za vet minimalac.

                              Tu se traži još jedan jeftin igrač i to bi bilo to.

                              Krajnje skromna i jeftina ekipa.

                              Sramota za ovu državu kako uređuje sport u favorizuje timove.

                              Dovoljno je pogledati fudbal, košarku i vaterpolo.


                              Ipak, naš duh je nadaleko poznat, skupo ćemo prodati ovu našu jeftinu kožu.

                              Napred Partizan!
                              A za odgovore na takve postove forumasi dobiju 10 dana? Besmislica.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Ja kao neutralni posmatrac ne vidim problem, samo kriticki osvrt u svom dvoristu. To sto su se kolege upecale i pokusale da ispanu duhoviti, na mjesto dje mu nije, njihov je problem. Vi na svom dijelu isto pisete, samo sto vas kolege iz crno bijelog tabora ne konstatuju previse. Stvsr je samokontrole, imate topik koji je za podjebavanje i toeto.

                                Poslano sa mog GT-I8262 koristeći Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X