Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mark it zer0 View Post
    A poželjan je forumski opus sadržan od trolovanja, i uz to još je pogodan za moderatora?

    Ne vidiš problem u tome što kronos učestvuje u tim prepucavanjima, neretko sam i započinje, a na kraju banuje učesnike istih?
    Mogu li postovi kronosa koji su za ban?

    A možeš li mi reći koja je svrha žalbe na nekoga ko nema nadležnost da te banuje jer ne pišu u tim temama i očigledno ne prate, dosadno im? Idem iz jednog dijela fabrike u drugi da se žalim na njihovog šefa jer mi je eto došlo tako Zašto Manny ne valja?

    Comment


    • Vas dvojica - svako svoju pricu tera i svako je u pravu u onome sto pise.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by notorious View Post
        Mogu li postovi kronosa koji su za ban?

        A možeš li mi reći koja je svrha žalbe na nekoga ko nema nadležnost da te banuje jer ne pišu u tim temama i očigledno ne prate, dosadno im? Idem iz jednog dijela fabrike u drugi da se žalim na njihovog šefa jer mi je eto došlo tako Zašto Manny ne valja?
        Ako 20 osoba kaze da je tako, onda je tako...ili mislis da smo svi indijanci i da pokusavamo da lazemo da bi izvukli Dekkarda... Stvarno nema smisla to sto pises..
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Nastavices da mi postavljaš pitanja, umesto odgovora na bilo koje moje? Mozda mislis da su retoricka. To vise nije stvar moderator/korisnik, vec stvar kulture diskusije izmedju dva coveka.

          Kronos ima nadleznost da me banuje, i ucionio je to vise puta, nekada i pravedno moram reci. 80% njegovog opusa je provociranje, trolovanje, glupe šale. Kada bi se na njega prinenio njegov kriterijum, do sada bi sigurno imao veliki broj banova. Umesto toga, on banuje. Odvratno.

          Nisam se žalio na drugog moderatora, jedino je malo bzvz sto sam ja dobio odgovor da ne mogu da budem moderator jer sam banovan, a on moze. Izgleda da pravila nisu ista za sve.
          Last edited by mark !t zer0; 27-07-18, 09:02.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Najgore što i mark zna da je ovo valjda jedini forum gdje se možeš žaliti kad hoćeš i da su moderatori i admini popustljivi koliko god mogu, pa samim time treba postojati neki balans i korektnost. Iznijeti na civilizovan način, nekad i progledati ovoj diktaturi kroz prste ako diktatura progleda vama, ipak je ovo virtuala

            Comment


            • mark ne zna, jer je ovo jedini forum u kome učestvuje na bilo koji način. Ok, možda ponekad i ana.rs kada mi trebaju neki saveti.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                Nastavices da mi postavljaš pitanja, umesto odgovora na bilo koje moje? Mozda mislis da su retoricka. To vise nije stvar moderator/korisnik, vec stvar kulture diskusije izmedju dva coveka.

                Kronos ima nadleznost da me banuje, i ucionio je to vise puta, nekada i pravedno moram reci. 80% njehovo opusa je provociranje, trolovanje, glupe šale. Kada bi se na njega prinenio njegov kriterijum, do sada bi sigurno imao veliki broj banova. Umesto toga, on banuje. Odvratno.

                Nisam se žalio na drugog moderatora, jedino je malo bzvz sto sam ja dobio odgovor da ne mogu da budem moderator jer sam banovan, a on moze. Izgleda da pravila nisu ista za sve.
                Ni ti meni ne odgovaraš. Pitanje koji su postovi za ban je odgovor. Činjenice, a ne tvoje mišljenje. Iznesi gdje provocira članove u matičnim temama i vidjećemo za ban dekkarda.

                Comment


                • Originally posted by LosmiSK View Post
                  Ako 20 osoba kaze da je tako, onda je tako...ili mislis da smo svi indijanci i da pokusavamo da lazemo da bi izvukli Dekkarda... Stvarno nema smisla to sto pises..
                  Ok, ni ja ne pratim detaljno, moderator je pominjao da je kumulativni efekat, da je bilo i obrisanih postova u temi Partizana i ranije provokacija, lagali su?

                  Comment


                  • Ma necete vi nista videti, jer nikad i ne vidite. Jasno je meni to. Ali to ne znaci da ja necu reci da je sramota da moderator ucestvuje u prepucavanjima gde i sam troluje a onda na kraju banuje druge ljude zbog trolovanja.

                    Ne pada mi na pamet da idem sada i da trazim njegove postove, mada veruj mi, ne bi to bio tezak posao za mene.

                    Evo, ispostuj me za ovo pitanje. Jel tebi realno da se bas dosta puta ljudi zale na kronosa i da vi/on nijednom niste rekli "da, jbt, pogresio je covek, ljudi smo." nego je bas svaki put bio u pravu i nikada nije korigovana nijedna njegova odluka/ban, a daleko najvise je aktivan po tom pitanju?

                    P.S. Zasto u temi banovi nema Limuna i Alekse, i razlog istih? Pravila su pravila. Nisam ispratio razlog banovanja.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Prijatelji moji, kad god vidite da nema leka a vi se pomerite. Nije niko vredan vaših živaca, došli ste da se opustite. Gde vam je toksična atmosfera, napuštajte prostoriju. Bitno je da svima bude lepo, ne silite se niti se ovde, vrtite se u krug. To vam je što vam je.

                      Evo da ne budem radikalan. A svkakako imam jedno 1000 postova na ovom pdf tako da mogu da pišem do sutra.

                      Znači mirno i zrelo, povucite se kao ja kome ne odgovara i mirna Bačka.
                      Last edited by Cassius Clay; 27-07-18, 09:12.

                      Comment


                      • Kronos: Dokazi: rezultati i pozicija na tabeli Bajerna i Zvezde pre dolaska DR, datum dolaska, broj kola do kraja..

                        Kronos:Najlakse je osvojiti titulu i plasirati se u EL kada dodjes u prvoplasirani klub 4 kola pre kraja prvenstva.

                        Dekkard: Spominje se prvo mesto kao nešto obezbeđuje titulu što nema veze sa mozgom, jer tek u plejofu timovi igraju punim intenzitetom i mnogo je nemačkih šampiona koji nisu bili prvoplasirani nakon regularnog dela... koji, btw, nije ni bio završen u vreme Radonjinog dolaska, i nije čak ni to prvo mesto bilo obezbeđeno jer je ekipa bila u negativnom nizu od 4 poraza i morao je hitno drugi čovek da dode da gasi vatru. Nikad nije zahvalno da saniraš brljotine prethodnika ali Radonja je uspeo

                        Dekkard: Navedena 4 poraza u nizu.

                        Kronos: Potredak na tabeli u tom trenutku, kad vec trolujes?

                        Dekkard: Sve sam potanko obrazložio. Nikakve garancije uprava nije imala da će biti osvojena titula, jer nije ni prethodne godine, a planirana je i tada, kada se na to doda osiono i ničim utemeljeno ponašanje prethodnog trenera odlučili su se na promenu na klupi i dobro su odlučili. Da Radonja kojim slučajem nije osvojio titulu i on bi bio bivši. Ali, on nije pukao pod pritiskom, srećom po njega

                        Kronos: Semantika ne pomaze, a zbog trolovanja po ovoj i vise tema ti sledi, uz uvazavanje "minulog rada", nakon konsultacija sa kolegom, 20 dana.
                        EDIT: Software ne dozvoljava da se upise broj dana , vec daje listu, a najblize na njoj je 3 nedelje tj. 21 dan ZA OVO JE DAT BAN
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by mark it zer0 View Post
                          Ma necete vi nista videti, jer nikad i ne vidite. Jasno je meni to. Ali to ne znaci da ja necu reci da je sramota da moderator ucestvuje u prepucavanjima gde i sam troluje a onda na kraju banuje druge ljude zbog trolovanja.

                          Ne pada mi na pamet da idem sada i da trazim njegove postove, mada veruj mi, ne bi to bio tezak posao za mene.

                          Evo, ispostuj me za ovo pitanje. Jel tebi realno da se bas dosta puta ljudi zale na kronosa i da vi/on nijednom niste rekli "da, jbt, pogresio je covek, ljudi smo." nego je bas svaki put bio u pravu i nikada nije korigovana nijedna njegova odluka/ban, a daleko najvise je aktivan po tom pitanju?

                          P.S. Zasto u temi banovi nema Limuna i Alekse, i razlog istih? Pravila su pravila. Nisam ispratio razlog banovanja.
                          Rekao sam da hoću samo izvuci gdje provocira kad ti nije težak posao. Napisao sam da je pogriješio kad sam smatrao da jeste, samo si zaboravio.
                          Napisano je u ovoj temi, obojica su banovana jer se samo time bave na forumu, a nije ni poželjno trpati moderatore govnima da ih jedu i slično.

                          Comment


                          • + Da dodam, mislim kad vec imamo moderatore grobara i zvezdasa, svako treba da bude zaduzen za svoj rejon...a za ostale zajedno..Po meni je to jedino logicno i dobro resenje. Ne moze ako je neko ostrascen drugom bojom da daje banove na temi kluba kojeg u najmanju ruku ne voli. To je sustina i mislim da bi bilo dobro za ovaj forum da bude tako.
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Nije tacno da se samo time bave na forumu. Ali hajde, nisu ista pravila za sve, to je odavno jasno.

                              Znas sto necu, zato sto sam ti se jednom zalio, i iscimao se, izvukao ti sve. Po tvojoj reakciji sam razumeo da se slazes i bilo je nesto u fazonu "videcu ja to sa njim, javicu ti.". Mislio sam da ce mi biti skinut ban, ali mi se vise nikada nisi javio po tom pitanju. I zasto bih se ja sad cimao da ti trazim nesto, da ne dobijem nikakvu reakciju kao odgovor. Pa nisam lud.

                              Ocigledno je da ti i ja ne mozemo da nadjemo zajednicki jezik po ovom pitanju, meni se cini da se ni ne trudis da pises o onome o cemu ja pricam. To ne znaci da necu svaki put izneti svoje misljenje kada ove teme dodju na repertoar, jer hocu, makar rizikovao da pomislis da se samo time bavim na forumu.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                + Da dodam, mislim kad vec imamo moderatore grobara i zvezdasa, svako treba da bude zaduzen za svoj rejon...a za ostale zajedno..Po meni je to jedino logicno i dobro resenje. Ne moze ako je neko ostrascen drugom bojom da daje banove na temi kluba kojeg u najmanju ruku ne voli. To je sustina i mislim da bi bilo dobro za ovaj forum da bude tako.
                                U pravu si za to, neka se dogovore i podijele oko toga

                                Comment

                                Working...
                                X