Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kritike, žalbe i ostale zamerke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pade Losmi jbg. Ne znam da li je zasluzeno ali znam da i njega mnogo napadaju.. Mozda je pod pritiskom izgubio zivce

    Comment


    • Originally posted by Antona View Post
      Pade Losmi jbg. Ne znam da li je zasluzeno ali znam da i njega mnogo napadaju.. Mozda je pod pritiskom izgubio zivce
      Zna odlicno zasto je pao. Vise puta sam ga upozorio da ne krece u svadju. On je na okacen clanak iz novina, bez ikakvog komentara krenuo da napada postera. I to ista prica po stoti put "Mi vs Vi", spinovi, botovi itd.

      Ja se prvi ne slazem sa ovom upravom kako radi i sve to, ali je on postao strahovito naporan i tezak za ovaj forum svojim upisima koji nemaju veze sa kosarkom. I ne moze da se iskontrolise, tako da je ovo lepa preventiva, nedelju dana. Taman ce malo da se iskulira...

      Comment


      • Podrška za gospodina Kronosa.
        Najbolji moderator na virtuelnom prostoru, a i šire.
        Potrajao ti nama još 100 godina.

        Comment


        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
          Dekkard, smatram te za bistru osobu ali zar vama dug preko noći nije sablasno nestao. Rukom odnešen. Niko tada nije izrazio S od sumnje da su prljave rabote u pitanju.
          I zašto tolika bojazan od Partizana, kada ćete opet, ajmo u opkladu, imati skupoceniji i jači roster od nas.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
          Ali je cela poenta da kad se to desilo vi ste kukali o aparhejdu a kad se vama to desava vise nema povika sa tribina i sns je ok, shvati niko ne kaze da toga nije bilo kod nas vec se sad pravite ludi , vi vec sklapate tim a reci mi ko je Zvezdi dosao ko se pominje jesi lu cuo?

          Comment


          • Originally posted by Cooper View Post
            Podrška za gospodina Kronosa.
            Najbolji moderator na virtuelnom prostoru, a i šire.
            Potrajao ti nama još 100 godina.
            I od mene isto da budemo cisto.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
              Ali je cela poenta da kad se to desilo vi ste kukali o aparhejdu a kad se vama to desava vise nema povika sa tribina i sns je ok, shvati niko ne kaze da toga nije bilo kod nas vec se sad pravite ludi , vi vec sklapate tim a reci mi ko je Zvezdi dosao ko se pominje jesi lu cuo?
              Ne pravim se lud. Nikada neću prihvatati SNS i političare u klubu i zato ne likujem, nepodjebavam jer kome je njihovo prisustvo dobro donelo.
              A opet se vraćam, koji crni tim sklapamo. Istorija Partizana obavezuje uvek tim za titulu, teško sa ovim igračima možemo nešto veliko napraviti. Budimo realni.
              I nznm zašto otpisujete vašu Zvezdu. Zar stvarno mislite da se nećete pojačati, napraviti tim da stanete Đetićima na crtu. Ne volim što Ćoki ćuti, znači sprema kontra ofanzivu.

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Istekla mi je kazna jos 07.07., ali sad se vracam. Ne znam za stalno, jer ono sto se desilo pre dva meseca je tezak skandal. Ne moze moderator da banuje ako ga neko kritikuje. T.A.C.K.A.

                Sad je tu i drugi moderator i nadam se da ce to biti poslednji slucaj takvog bahacenja i bezobrazluka.

                Originally posted by MannyCalavera View Post
                Zna odlicno zasto je pao. Vise puta sam ga upozorio da ne krece u svadju. On je na okacen clanak iz novina, bez ikakvog komentara krenuo da napada postera. I to ista prica po stoti put "Mi vs Vi", spinovi, botovi itd.

                Ja se prvi ne slazem sa ovom upravom kako radi i sve to, ali je on postao strahovito naporan i tezak za ovaj forum svojim upisima koji nemaju veze sa kosarkom. I ne moze da se iskontrolise, tako da je ovo lepa preventiva, nedelju dana. Taman ce malo da se iskulira...
                Jeste on ovakav i onakav, ali nije jedini i daleko od toga da je najgori. Da jeste, ovo bi bilo zanimljivo mesto za pracenje.

                Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Ne pravim se lud. Nikada neću prihvatati SNS i političare u klubu i zato ne likujem, nepodjebavam jer kome je njihovo prisustvo dobro donelo.
                A opet se vraćam, koji crni tim sklapamo. Istorija Partizana obavezuje uvek tim za titulu, teško sa ovim igračima možemo nešto veliko napraviti. Budimo realni.
                I nznm zašto otpisujete vašu Zvezdu. Zar stvarno mislite da se nećete pojačati, napraviti tim da stanete Đetićima na crtu. Ne volim što Ćoki ćuti, znači sprema kontra ofanzivu.

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                Takodje i istorija Fortituda/PAF/Climamia, Virtusa/Kindera, Montepaschi Siene obavezuje na trofeje, da ne pricam o brojnim drugim, nekada jakim klubovima. Sve se menja, prihvatite da nijedan klub nije vecno preplacen ne samo na prvo, nego na mesto u prvoj polovini tabele. Navijaci su tu da bodre i "kada ne budes prvi ti", kada je "lose", ali se kod nas masa anestezirala da je normalno da drzava daje pare odredjenim klubovima svake godine i finansira njihove dugove.


                Ako neko misli da je ovo trol, neka prebaci na odgovarajucu temu.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Dobro dosao, bademe, ovaj Canariane.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Dobrodoslica i od mene

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Dobro dosao, bademe, ovaj Canariane.
                      canariane, sa malim c. Isti je avatar, pa ne znam sta izvodis.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Kritika na racun bana i admina. Prvo nije covek trolovao, vec odgovorio na prozivku admina Kronosa, citiram:Najlakse je osvojiti titulu i plasirati se u EL kada dodjes u prvoplasirani klub 4 kola pre kraja prvenstva.

                        Clan Dekkard je odgovorio na ovo sasvim rezonski, drugo 21 dan je previse, posto je jedan clan dobio 20 dana za psovanje majke u porukama,a nije mu prvi put da to radi ili preti preko poruka ili na samom forumu, sto je disciplinski najgora moguca kazna. Izjednacavanje te dve situacije je neverovatno po meni. Ako je clan Dekkard trolovao, onda je i admin Kronos takodje trolovao...

                        Na sve to clan Mmajstor sistematski provocira na Radonju, da to zanemarimo u celoj prici, koliko, mislim da je onakav ban, potpuno nezasluzen i previsok?
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          Kritika na racun bana i admina. Prvo nije covek trolovao, vec odgovorio na prozivku admina Kronosa, citiram:Najlakse je osvojiti titulu i plasirati se u EL kada dodjes u prvoplasirani klub 4 kola pre kraja prvenstva.

                          Clan Dekkard je odgovorio na ovo sasvim rezonski, drugo 21 dan je previse, posto je jedan clan dobio 20 dana za psovanje majke u porukama,a nije mu prvi put da to radi ili preti preko poruka ili na samom forumu, sto je disciplinski najgora moguca kazna. Izjednacavanje te dve situacije je neverovatno po meni. Ako je clan Dekkard trolovao, onda je i admin Kronos takodje trolovao...

                          Na sve to clan Mmajstor sistematski provocira na Radonju, da to zanemarimo u celoj prici, koliko, mislim da je onakav ban, potpuno nezasluzen i previsok?
                          Ban mu je bio spreman daleko ispred toga, samo ga je tada banovao. Na nekoliko tema je djubrio i trollovao. Tek tada je odreagovao jer se nismo culi u medjuvremenu da se dogovorimo oko kazne, a on nije hteo samoinicijativno da ga banuje. Ovo mu je drugi ban za trolling, pre toga je imao 10 dana vec. Sad mora 21 jer nema opcije za 20.

                          Comment


                          • Sugestija za moderatore ovog podforuma: Doznati, prouciti, ispitati znacenje reci "trolovanje". Pozdrav

                            Comment


                            • Originally posted by MannyCalavera View Post
                              Ban mu je bio spreman daleko ispred toga, samo ga je tada banovao. Na nekoliko tema je djubrio i trollovao. Tek tada je odreagovao jer se nismo culi u medjuvremenu da se dogovorimo oko kazne, a on nije hteo samoinicijativno da ga banuje. Ovo mu je drugi ban za trolling, pre toga je imao 10 dana vec. Sad mora 21 jer nema opcije za 20.
                              Lako je dekarda optuziti za trolovanj, ali ne bi bilo lose da se navede neki primer trolovanja koji je rezultirao banom od 21 dan.
                              Ovako ispada da je covek pao posle sukoba sa kronosom koji nista drugo i ne radi na forumu osim trolovanja.. Da budem jos precizniji, dekard je ovde samo odgovorio na kronosovo trolovanje i dobio 21 dan
                              Last edited by Antona; 26-07-18, 22:28.

                              Comment


                              • Kako te Kronose nije vise sramota da navlacis, ne verujem za sta banujes a ti isto to radis hahahahahahahah

                                Comment

                                Working...
                                X