Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena Zvezda 2017/18 live

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Ne znam da li si gledao meč u Milanovcu prošle godine kada smo okrenuli 0:1 golom Adžića u poslednjoj sekundi. Račić nam je bio najbolji igrač u tom meču. Zaslužuje minute.

    Sad što je lošiji od Jovičića je druga priča, ali opet ga ne bi poredio sa istim, već sa Donaldom, po mom mišljenju isto jednim velikim fudbalskim lažovom, baš onako foraš.
    Gospode. Druze, gledamo i mi ostali utakmice. Donald i Racic se ne bave istim sportom.
    Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

    Comment


    • Raduje sto smo napravili 2,3 kontre, i iz njih odlične sanse.

      Comment


      • FK Crvena Zvezda 2017/18 live

        Inače, kad Rodić bude igrao ove napade po levoj strani zaboravite. Neće tu imati šta da se traži.

        U smislu napada protivnika. Rodić zatvara sve.

        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • Jovičić odvezen u bolnicu. Stradalo stopalo.

          Comment


          • Dobra stvar je da pesic daje golove u kontinuitetu sto mnogo znaci za spica. Vidi se da je dobar centarfor i u svim segmentima dobar. Lepo bi bilo gledati njega i boacea u 11.

            Comment


            • Ne zameram mnogo Adžiću, nije on Savićević pa da rutinski lobuje golmana u onakvoj situaciji. Kombinacija neiskustva i nedostatka kvaliteta.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Porediti Račića i Donalda kao Matića i Raću Petrovića.... ne zajebavajte.
                sigpic
                ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                Comment


                • Mene samo zanima Jovicic. On nam je uz Kangu iBoacija najvazniji igrac. Glavni defanzivac. Daj Boze da je laksa povreda u pitanju. Do 17. ne treba ni da igra.

                  Comment


                  • Originally posted by Боги View Post
                    Jovičić odvezen u bolnicu. Stradalo stopalo.
                    Drincic zavrsio posao.
                    Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                    Comment


                    • FK Crvena Zvezda 2017/18 live

                      Treba Drinčiću ne nogu nego glavu slomiti. Pizda jedna nas ovako osakati. Ne bude li igrao protiv Krasnodara, tačno gledam kako je on nit koja bi mogla da nedostaje. Treba Lalat da mu kaže da malo povede računa. Majmun otvorenim djonom.


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by taliesin View Post
                        Gospode. Druze, gledamo i mi ostali utakmice. Donald i Racic se ne bave istim sportom.
                        Ne znam da li si me skapirao za Donalda. Čovek je među plaćenijima u Zvezdi, pogledaj prošlu sezonu....šta je doprineo, 95% mečeva kaskao, zbog istog sam polupao daljinski protiv Sasuola kada Berardi vuče kontru a on kaska polako za njim.

                        Davno je trebao on biti najuren, kao i Le Talek, jer su fudbalski foraši. Tolike pare okreću a unutra malo toga. Evo Jovičić na početku ove sezone pokazao daleko više od pomenute dovjice za dve na istoj poziciji, pri tom dolaze iz iste lige u Zvezdu, pa ti vidi.

                        Ne znam ni koliko Jovičić zarađuje kod nas, a cenim da ima primanja ispod Donalda npr.

                        Što se Račića tiče, očajno je odigrao ovo poluvreme od kada je utrčao....ali isto tako ga zbog toga ne treba odmah osuđivati....momak ima predispozicjie, i lošiji talenti su prolazili, a i bolji propadali....

                        Comment


                        • Originally posted by taliesin View Post
                          Drincic zavrsio posao.
                          Neverovatno da nije dobio karton za onaj krvnicki start.

                          Comment


                          • jebem ti onoga mesara Drincica,a o onaj Crnomarkovic je do sada trebao da fasuje crveni

                            Comment


                            • Vec smo trebali igraca vise da imamo

                              Comment


                              • Trebao je crveni da dobije. Al završio posao. Ja da sam trener naredio bih da ih izlomimo sad. Zato nikad neću biti. Pogotovo Račić Drinčića.. win win situacija


                                Sent from my iPhone using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X