Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena Zvezda 2017/18 live

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Degenek rupetina. LeTalek 4 puta bolji.

    Comment


    • Žule je kurac od beka iskreno, nego u defanzivi nije loš. Gajić dogodine obavezno.

      Comment


      • Trnava ce dati sve od sebe da ostane ovo ,sumnjam da ce i pokusavati kontre,kad bi Stojkovic umesto da odmori na pol.uvezbao malo centarsut bilo bi idealno doduse nema neku glavu ni da gadja,fali napred neka gromada za bunkere..
        Samo da dobijemo nekako
        sigpic

        Comment


        • Urose nisi na Mari?
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Sto se tice halfova, Le talek je duplo bolji i od Savica. Halfovi nisu uigrani.

            Comment


            • Krstičić je uz Radonjića daleko najbolji igrač ove sezone. Problemi u timu i igri su otvoreni ludačkim promenama koje niko normalan ne bi uradio.
              Le Tallec je bio penicilin za sva amaterska
              ispadanja u odbrani.
              Donald ogroman autoritet na sredini terena, pravi lider i kapiten.
              Boakye gazio milionere iz Praga, Krasnodara i Kelna.

              Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • Sva trojica u sredini očajni, ni Krstičić ništa. Reprezentativni bek nas fino odradio i pored dosta lošeg da nije njegove gluposti 1:0 bivalo bi odlično Stojiljković lošiji od Milića, očajan je. Samo da to pilićarenje oko napadača ne dođe na naplatu.

                Comment


                • Lepo ja kazem, svi pisu o tome kako Zvezda moze proci Salzburg, a u ovoj sezoni ovaj tim jos nije imao ozbiljan takmicarski ispit.

                  p.s. ako moze bez politike, Kosova, brace, ovde.
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • Sad ce izmene odmah da se dese. Ajmo da vidimo drugo pa da pricamo na kraju utakmice.

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Samo da bude 2-1 i prišli smo. Tamo ćemo ih zgaziti.

                      Tebra, nije isto kad organizujemo protiv Vranja i Suduve i protiv Spartaka Trnave.

                      Nama ne leže ovakve ekipe, lakše ćemo igrati protiv napadačke ekipe nego ekipe koja je ista kao mi.

                      Sparta je divljačka, Krasnodar favorit bio, igralo se drugačije, Bate i Keln, Arsenal, to je već grupa ali sve tri smo bili na papiru autsajderi. Sad smo favoriti kao a Trnava opasna taktički.
                      Naravno da nije, kad imaš manjak ljudi u napadu. Bekovi se čuvaju sami, a koristiš samo jednu stranu za napadanje. I meni da neko napada 35 minuta samo po levoj strani, postavio bi se tako da ne može ništa. Eto i tu koči organizacija, ne može lopta uopšte da se prenese na desnu stranu.

                      Ne znam kako ti je dobra organizacija, desna strana terena se ne koristi uopšte.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Urose nisi na Mari?
                        Nisam u Beogradu uopšte. Kriv sam, kaznite me. Ili si htela da se upoznamo? haha

                        Comment


                        • Izostanak Srnića iz tima je totalna misterija, poremetio je mnogo toga po desnoj strani i destabilizovao je igru.

                          Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Degenčina je kriv za prvi gol on je levi štoper. Srnić u igru, na špica brata staviti. On jebeno ne prašta u evropi.

                            Comment


                            • Ja bih Jovelju ubacio majke mi moje.

                              Comment


                              • Lepo je objasnio Mladenović, morao je Degenek bliže Bakošu i da spreči loptu iza leđa Rodiću.

                                Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X