Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena Zvezda 2017/18 live

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Racic je svaki pas pogresio, svuda je kasnio, i napravio glup faul za opasan slobodnjak, ofanzivno limitiran.. Jovičić je tri puta za ono malo vremena dosao do sesnaesterca.. Uzasan igrac. Ono naprednjacko tele bi trebalo najesti govna posle utakmice, jebali ga mesari njegovi.. A i Mazica isto..

    Comment


    • #92
      Originally posted by Brajkula View Post
      Pa pazi ja ga izuzetno cenim, a i momci koji igraju JSL ligu, a koje lično poznajem mi kažu da je Račić na lopti dominacija.

      Momak ima 18 godina, malo minuta među seniorima, nije iznenađenje što nekada greši i uglavnom se opredeli za siguran pas ka nazad, ne sme da reskira.

      Generalno, momak može, sme da igra, aktivan je, traži loptu, nudi se na pas, ima ga i u odbrani, skoku. Fizičke predispozicije ima vrh. Dakle od njega može biti fudbaler, dobar fudbaler.

      Ceni ga ti koliko hoces, to je tvoje pravo. Decko nije fudbaler, nema pojma sa zivotom.
      Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

      Comment


      • #93
        Originally posted by salelesa View Post
        Ne znam zasto Lalat dozvoljava da nas ovako lome..

        ..puno gresaka pozadi!

        Ejbe brate, balvan ok grbavi not ??
        Ok je grbavi

        Comment


        • #94
          Teren je u ocajnom stanju,lopta ne moze da se vodi normalno,cak i kad ide pas po zemlji lopta mijenja pravac.Sto se tice igre,tvrd mec,Lalatovic napalio dobro ekipu da nas isprebijaju.Mada jaki su fizicki dosta,solidna ekipa.Mi smo mogli ovo vec da rijesimo,Radonjic i Adzic moraju ono da rjesavaju.
          Savic i Babic izgledaju dosta dobro,dominiraju u skoku i dobro zatvaraju pozadi.Kanga je genije,ubjedljivo najbolji igrac ekipe.Kako je samo doktorski spojio Radonjica i Adzica sa golom.Radonjic ima turbo zaista,mada moze on jos bolje.Racic je uzasan,nista ne zna.Nadam se da ce se Jovicic brzo oporaviti

          Comment


          • #95
            Mislim da je Gobeljića trebao uvesti umesto Jovičića a ne Račića, gubimo prevlast na sredini zbog toga.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • #96
              Originally posted by cetka View Post
              Mislim da je Gobeljića trebao uvesti umesto Jovičića a ne Račića, gubimo prevlast na sredini zbog toga.
              Slazem se

              Comment


              • #97
                Originally posted by taliesin View Post
                Ceni ga ti koliko hoces, to je tvoje pravo. Decko nije fudbaler, nema pojma sa zivotom.
                Ne znam da li si gledao meč u Milanovcu prošle godine kada smo okrenuli 0:1 golom Adžića u poslednjoj sekundi. Račić nam je bio najbolji igrač u tom meču. Zaslužuje minute.

                Sad što je lošiji od Jovičića je druga priča, ali opet ga ne bi poredio sa istim, već sa Donaldom, po mom mišljenju isto jednim velikim fudbalskim lažovom, baš onako foraš.

                Comment


                • #98
                  Račić dečko je zalutao u fudbal, menadžerska kombinacija vidi se iz aviona
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • #99
                    Mazic cim dodje na ove nase livade zaboravi kako se to u evropi radi.
                    Start Drincica nad Jovicicem je skolski primjer kartona. Izlaskom Jovicica smo izgubili sredinu terena.
                    Radonja i Adza mogli da rijese tekmu.

                    Comment


                    • Lalatova banda nas prebila na ovoj oranici od terena.
                      Ovom grobarskom smradu Drinčiću polomiti obe noge.
                      Ako nam je Jovičića na duže odstranio iz tima najebali smo,jer vidim da se tu protežira
                      Terzina kombinacija Račić.Dečko je težak nemač pojma,pajser,prevara i alibi igrač.
                      Zamisli onaj naslov da neko za njega daje ili nudi 1.5 mil evra.xaxaxaxa ludilo!
                      Pa što ga više gledam sve se više smejem i to grohotom.

                      Ovaj Gobeljić je trebao da uđe,jer je to njegova prirodna pozicija i što je za ovog manekena
                      Klod Makelele lično.
                      Šteta što već ne vodimo sa 3-0,promašena dva zicera,gde je kumovao i ovaj očajan teren.
                      Bruka i sramota na šta trava liči,odnosno zemlja,pošto trave i nema nego neke tratinčice koje odolevaju
                      i vrelini ali i kosilici ako uopšte prolazi ovuda.
                      Last edited by Talični Tom; 06-08-17, 20:04.
                      sigpic
                      ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                      Comment


                      • Originally posted by taliesin View Post
                        Racic treba da igra u Jedinstvu iz Donjeg Brijanja a ne umesto Donalda. Vecu neznalicu odavno nisam video u nasim dresovima, a ozbiljna je konkurencija poslednjih godina.
                        Koliko god da mi se neki Milojevicevi potezi dopadaju, poput ovog vecerasnjeg davanja sanse Adzicu i Radonjicu, toliko me svaki put razocara uvodjenjem Racica. Tu se vidi Terzin uticaj na sastavljanje tima, ja drugacije to ne mogu da razumem.

                        Comment


                        • Adzic bi mogao malo na feniranje zbog one kontre. Radonjic je sve uradio igracki ali ga je zajebao teren i predug zadnji for, ono sto je Adzic uradio je nedopustivo.
                          Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                          Comment


                          • Ja sam rekao čim je Račić ušao u igru. Znam ga jednostavno, dovoljno puta sam video da znam da se pre svega radi o igraču sa niskim IQ. Gruji nije trebalo nikakvo privikavanje, ili znaš ili ne znaš. Pa i Adžić greši i vidi se koliko je zelen, ali Adžić odigra nešto.

                            Trebao je Gobeljić ući u pravu ste. Račić za sada najgori igrač ove sezone u našem dresu, kad se sve sabere.


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comment


                            • Kakav li će sad oranica biti nakon ovog pljuska..

                              Comment


                              • Kanga srce i dusa tima. Bukvalno svaka sansa njegovo delo. Steta sto igramo na oranici pa Radonjic nije dao ono, ali zbog onakvog bega i brzine bih da startuje u Rusiji.

                                Comment

                                Working...
                                X