Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena Zvezda 2017/18 live

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam sto su vracali Stojiljkovica, jedan dobar stranac + Joveljic i to je to u napadu (uz Bena).
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Bennnnnnnn, polako sa Stoiljkovicem tek izlazi iz povrede.

      Comment


      • Ako neko pita ja sam otkljucala
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Hehe..kakav tajming
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ima i bržih od mene...
            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

            Comment


            • Izvinjavam se kasnis
              Ben dao gol
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ben je klasa, odlična saradnja sa odličnim Nemanjom Milićem, još jedna odlična odluka odličnog trenera Milojevića.
                Degenek kao june gura u desno, vidi se da je desni bek/centarhalf, levo je pogrešna pozicija za njega.
                Izuzetno problematična leva strana, Radonjić i Rodić sa pogrešno postavljenom hijerarhijom motiva, žrtvovanje za tim im je zadnja rupa na svirali.

                Nenad Krstičić fantastičan, oduševljava stavom, zrelošću i pre svega ogromnim znanjem i iskustvom.

                Promenite sezonu u naslovu, ovo je 2018/2019.

                Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                Last edited by La Jugoslavia; 01-08-18, 18:49.
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Ajmo jos jedan, na svakih 15 minuta po jedan gol i ja zadovoljan produkcijom

                  Comment


                  • Za Radonjica mora 30m da se uzme.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Kakva klasa Nenada Krstičića, kreator koji zapinje kao udarnik, nesebično se žrtvuje i konstantno pritiska na loptu i protivnika.
                      Radonjić ima talenat, ali ozbiljnost Bena i Krstičića oduševljava.

                      Nenad Krstičić je morao u Rusiju, jednostavno takva klasa mora u reprezentaciju. Krstajiću, ne igraj se i zovi Nenada Krstičića za Ligu nacija u septembru.

                      Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment


                      • Ja sam pisao kad sebe da je Degenek isključivo desni štoper ali eto takva je želja trenera. Srdjan Babić je dobar igrač kome treba konstantno igranje i samopouzdanje. To neće dobiti ako ne igra. Ništa Degenek nije bolji od njega.

                        Ne znam što Krsta nije bio u repki.

                        Da si poslao Zvezdine Srbe sa Milojem bolje bi prošli od Ramadanijevih i Krstajićevih.

                        Comment


                        • Jel video neko Srnića ?? Mislim da je bolje da je proigrao za vikend na krovu, ne kritikujem Miloja, samo komentarišem..
                          Šteta što nema Jovelje, idealan momenat za koji evropski minut. Sve u svemu rutinski, samo da ne bude povreda, i da se ovo lagano privede kraju..

                          Comment


                          • Beleže mu nastup i očekuku neki usran gol da Turci lakše odreše kesu.

                            Jovelju drže gladnog očigledno. Plašm se da mali ne popizdi, daće 5 golova Voždu jer mu se može.

                            Comment


                            • Desna strana Stojković-Srnić nije bila u prvom planu, sve je išlo na Radonjića, u probijanje strane gde je nervozan Andro.

                              Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Ludogorec gubi, ako ispadne Astana - Dinamo prelaze u nosioca. Ovo sa pola gasa igramo. Totalno neinteresantno.

                                Comment

                                Working...
                                X