Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena Zvezda 2017/18 live

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bas lose igramo. Meleg i Stoiljkovic u stelt modu. I dalje skripe halfovi. Lorenco odlican, Jovancic solidan, Rodicev slobodnjak bas lep sut. Radnicki sa loptom u nogama zna da igra.

    Comment


    • Ja i ne prozivam FK Partizan ne mogu oni nagovoriti igrača na nešto. Nije Vujošević govorio Pavloviću da nabada pesnicom Lazića. Više je to partizanski duh da oni to na svoju ruku urade, nema Partizan ništa sa tim.

      Kakva prepucavanja. Ja konstatujem na temi svog kluba zapažanja, ne vredjam nikoga. Ja ne komentarišem Fk Partizan koji igra u Sutdulici nego njegove bivše igrače.
      Last edited by Cassius Clay; 29-07-18, 18:55.

      Comment


      • Strasno kako deluju Meleg i Stojiljkovic u super ligi!
        Kako li ce to izgledati u evropi da mi je znati?...
        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Ja i ne prozivam FK Partizan ne mogu oni nagovoriti igrača na nešto. Nije Vujošević govorio Pavloviću da nabada pesnicom Lazića. Više je to partizanski duh da oni to na svoju ruku urade, nema Partizan ništa sa tim.

          Kakva prepucavanja. Ja konstatujem na temi svog kluba zapažanja, ne vredjam nikoga. Ja ne komentarišem Fk Partizan koji igra u Sutdulici nego njegove bivše igrače.
          Samo si izrekao stav da su i jedan i drugi igrac namerno povredili protivnika (isli da namerno povredjuju protivnika) jer su bili u Partizanu. Znaci,u ligi imas dva kluba i sve ostale koji imaju navijace i jednog i drugog i igraju za "svoj", a ne svoj klub. Grbica boli uvo za Radnicki, njega samo interesuje Partizan i ne samo da ga interesuje nego kao huligan sa juga namerno povredjuje protivnika?

          Inace, da te podsetim, Pavlovic je igrao u Partizanu ciji je trener bio Vujosevic u to vreme, naravno da i Partizan i Vujosevic imaju odgovornost za takvo ponasanje svog igraca, zaboga.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Lose poluvreme, fali Radonjic, Stoiljko jos nespreman, moramo da damo drugi gol, Radnicki vrlo dobra ekipa.

            Comment


            • Ko nam je sve na klupi? Dacemo jos jedan sigurno. Jednostavno u ovom delu sezone ne mozes od druge postave da ocekujes da buud na nivou prve. Poboljsacemo igru u drugom poluvremenu, ali ovakve utakmice se igraju i fazonu da otaljamo posao. Bez prevelike discipline u igri, sa manje trcanja. Steta.

              Comment


              • Velika sparina, izmešan sastav, a i Radnički je verovatno drugi tim po kvalitetu u ligi.. sa'će Miloje to došrafi, a Jovelja zatvori.

                .. na klupi valjda Popović, Srnić, Joveljić, Ben, Savić, Terzić, kapetan Miki ..
                Last edited by salelesa; 29-07-18, 19:10.

                Comment


                • Originally posted by jevta1992 View Post
                  Strasno kako deluju Meleg i Stojiljkovic u super ligi!
                  Kako li ce to izgledati u evropi da mi je znati?...
                  Stojiljkoviću je prva utakmica i izlazi iz povrede. Polako. Za Melega nemam opravdanja.

                  U ovom delu sezone, u julu, ni od koga ne treba očekivati lepršanje pogotovo ne od Stojiljka koji na neki način debituje. Igrao je malo pripreme ali prva tekma na Mari. Izlazi iz povredd i biće on super.
                  Last edited by Cassius Clay; 29-07-18, 19:03.

                  Comment


                  • Meleg je pogresio klub, trebalo je da ode u Cukaricki/Radnicki/vrati se u Vojvodinu. Nema ovde leba za njega.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Lorenco me podseca malo na Lakatusa. Ozbiljno je on pojacanje. Jos sad kad se ekipi pridruzi nominalna zamena za Kangu - Simic, pa kada krene ples Simic - Lorenco - Ben sa jedne strane i Simic - Radonjic - spic sa druge bice veselo.

                      Comment


                      • Svaka čast Lorencu za vraćanja i uklizavanja. Prejak je na lopti, ali ne ledjima kao Kanga, pa da padne i iznudi faul, nego licem. Kangu uzimam kao refenretnog igrača jer je njegov naslednik Lorenco pa ih poredim.

                        Comment


                        • Lorenco je Savicevic otprilike iz doba kada je igrao Piksi. Simic je sigurno u boljoj kondicionoj formi od Melega i Stoiljkovica. Ali polako. Evo su izmene, Ben i Srnic

                          Comment


                          • Ben cim je usao i Ebisilio ima s kim da igra...skroz nepovezano prvo poluvreme, igrom nismo zasluzili da vodimo al ko te pita...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Klasa Ebicilio ogrešio sam se za njega. Uz Krstu i Bena glavni igrač. I Radonju. Napred.

                              Comment


                              • Jovančić je za Donlada Patrik Vijera lično, da se mi ne lažemo.

                                Prezadovoljan sam čovekom.

                                Comment

                                Working...
                                X