Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena Zvezda 2017/18 live

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Antona Nemoj da te cuje. Pocece da pada bez objasnjenja. sve ce doci na svoje. Svi ima da budu kao zmajevi protiv Legije. Evo ga Neimar

    Comment


    • Jedna rec: igramo.
      "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

      Comment


      • Dade ga

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Ebecilio 1-0, Savić/Degenek 2-0, Radonjić 3-0.
          Zeznuo sam redosled koliko sam srećan što sam vidovit

          Comment


          • Radonjaaaa sine...

            Comment


            • Katastrofa Sudave u najavi.

              Comment


              • Radonjića usranom motkom treba najuriti, jebo ga onaj ko ga vratio u srpski fudbal. Prevara nad prevarama, u stvari nije on ni prevara, ne znam ko stvarno misli da je on neki igrač.

                Idi sine u seriju B i opijaj se po onim kafanama ko što si radio sa 19 samo da te više ne gledam.

                I on igrao protiv Švice i Brazila, ej Srbijo među šljivama.

                I nema veze što je dao gol, ovo bi i moja baba dala.
                Last edited by goku; 24-07-18, 20:12.

                Comment


                • Originally posted by Antona View Post
                  Dade ga
                  Aj sad opleti po Miliću.ili Benu. [emoji23]
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Gojko majstore, uživanje te je slušati. [emoji41]
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Svi znaju koliko ja volim Radonju ali stvarno mora da podigne igru na viši nivo. Nije on klinac više. Samopouzdanje je tu, ali ta nerezonska igra gde se samo misli na sebe, nije u redu.

                      U dve i po utakmice imao je brat bratu 8-9 šuteva gde cimne u sredinu i zategne je. Ne ide to tako. Ne moraš baš svaki put.

                      Jevtović je tu kvalitetniji jer ume da baci centarforu i utrči, odličan je na duplim pasovima a i bolji je finišer i levom i desnom.

                      Jbt koliko smo jaki još Stojiljko da se oporavi i dodje Blanko i to je to.

                      Comment


                      • Uh kakav pljusak sunce ti, odmah cim je svirao poluvreme.

                        Comment


                        • Jeste ovaj Ebisilio dao gol i jeste da dosta učestvuje u igri, ali meni se nešto ne dopada pa to ti je...eto uveren sam da je Kanga za njega Iniesta lično.

                          Ne pljute Radonjića, dečko konstantno preti, uvek opasnost, uvek opcija, sad što vi očekujete da on sve ove predribla i da gol jbg.

                          Ben je doktor fudbala, Krstičić isto.

                          Nisam video šta se desilo sa Krstičićem !?

                          I da i ovaj Jovančić mi se mnogo dopada, dečko ume fudbala, pravi DMC, ne plaši se igre, ne plaši se duela, ume i da potegne ka napred, dobar.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Svi znaju koliko ja volim Radonju ali stvarno mora da podigne igru na viši nivo. Nije on klinac više. Samopouzdanje je tu, ali ta nerezonska igra gde se samo misli na sebe, nije u redu.

                            U dve i po utakmice imao je brat bratu 8-9 šuteva gde cimne u sredinu i zategne je. Ne ide to tako. Ne moraš baš svaki put.

                            Jevtović je tu kvalitetniji jer ume da baci centarforu i utrči, odličan je na duplim pasovima a i bolji je finišer i levom i desnom.

                            Jbt koliko smo jaki još Stojiljko da se oporavi i dodje Blanko i to je to.
                            Isto ti to radi i ovaj Ebisilo pa ga hvališ. Radonjić je igrač koji pravi višak ka napred, odličan fudbaler, nemoj da se brukaš sa ovim pisanjem, znaš da te cenim.

                            Pusti ove trolove nemoj da potpadneš pod uticaj.

                            Comment


                            • Nije alibi igrač zato ti se dopada kao i meni.

                              Ebecilio je upgrade u odnosu na Kangu. Znaš kad bi se Kanginjo onako vratio i uklizao. Jaki su na lopti podjednako samo je ovaj manje davi, mnogo manje.

                              Radonjić mora da uključi tu tintaru koju ima praznu. Nije uopšte opasan po gol, opasan je po igrača koji ga čuva, ali to mu je limit, predje jednog ili šutne ili da prebrz for.

                              Pas Bena za Ebicilia, El Maestro klasičan.

                              Ma ne potpadam znaš da sam prvi to napisao. Iznervirao me protiv Spartaksa. Zna da ga Djenova traži i onda pokušava što bolje da se proda a sve po nagovoru njegovih agenata i sličnih Rošavog i ostalih majmuna.

                              Znaš da ga volim ali ovo je za njegovo dobro. Od Ebicila nisam ništa ni očekivao zato me i pozitivno iznenadio.

                              Mora igra na nivo više, fali mu taj završni dodir, bio to pas, centaršut, ili stizanje sopstvenog fora.
                              Last edited by Cassius Clay; 24-07-18, 20:30.

                              Comment


                              • Originally posted by dekinjo View Post
                                Radonjića usranom motkom treba najuriti, jebo ga onaj ko ga vratio u srpski fudbal. Prevara nad prevarama, u stvari nije on ni prevara, ne znam ko stvarno misli da je on neki igrač.

                                Idi sine u seriju B i opijaj se po onim kafanama ko što si radio sa 19 samo da te više ne gledam.

                                I on igrao protiv Švice i Brazila, ej Srbijo među šljivama.

                                I nema veze što je dao gol, ovo bi i moja baba dala.
                                Ne lupetaj !!!

                                Ili jos bolje, promeni sport o kom' upravo pokusavas da napises nesto smisleno.

                                Comment

                                Working...
                                X