Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena Zvezda 2017/18 live

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako neodgovorna igra kange i donalda!!!

    Comment


    • Jedva cekam da se oporavi jovicic. Za sada krsticic drzi sredinu sam.

      Comment


      • Savic i Le Talek teski amateri danas. Vrlo lose fizicki pripremljeni nasi, pretrcali su nas u ovih 10 minuta, cim ne iskosristimo sanse stize kazna.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • 1-1 hvala srnicu sto nas je ujebo u derbiju i ovde. Gol je posledica katastrofalne i neodgovorne igre na sredini i ako nekom nije jasno koliko znaci jovicic, nadam se da ce mu sada biti jasnije. Pogodili su 2x okvir gola i zasluzili su ovaj gol. Da je srnic dao gol tu bi stvari bile resene-no taj igrac je vec prezvakana prica.

          Comment


          • Urose izgleda da ce posle vecerasnje utakmice mnogi da uvide da nisi trolovao za kangu sto se tice sutiranja. Sramota!

            Comment


            • Kanga siluje šut kao što sam najavio... Može to mnogo bolje, nije bio loš ali može prvo da se gleda pas.

              Comment


              • Nisam ja to zlonamerno pricao. Em to em se ne vraca uopšte, predugo drži loptu. Donald je prespor jednostavno, i Bakula može baciti taj pas napred kao i on, ali je za odbranu za njega Gatuzo. Kanga mora mnogo bolje. Srnić takodje. Gol primljen preko Rikardinja koji nonšalantno dopušta centaršut. Ali dobro

                Comment


                • cek sad mora zvizduk a ludogorec kad nam dao gol u bugarskoj nije morao

                  Comment


                  • Ovaj Milijas je kriminal.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Zelja je bila tu...dali su momci sve od sebe...Kad se saberu sanse...to je to...realno...
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Ja sam zadovoljan. Pogotovo kad se vrati Bakula i kad Donald ode na klupu, i možda Rikardinjo na amf da proba pošto mislim da ima i bolji šut i da je brži bolji pas, pa mi ne moramo ni da dovodimo zamene. Videćemo.

                        Comment


                        • Ispromasivali smo se dosta veceras, zasluzili smo 3 boda po meni. Bate nista specijalno, igrali na kontre i polu-kontre i branili se skoro ceo mec, mozda su par puta organizaovali napad posle naseg gola. Slabija partija Kange u odnosu na ono sto smo navikli od njega, u odbrani je skripalo dosta, bilo je previse ispadanja i kikseva. Rikardinjo ne moze na krilu ko zna koja potvrda toga po redu, kad god je bio na krilu nije se video, jeste da nije igrao puno veceras ali jednostavno je totalno beskoristan na krilu. Pesic je i nesto pokusavao sa krila veceras i to nije tako lose izgledalo, ali je jasno da je on klasican spic i da je igra po krilu iznudjeno resenje.
                          Sve u svemu steta, imali smo ih bili smo bolji, kontrolisali igru ceo mec, izuzes par kikseva u odbrani i na sredini, morali smo bar jos jedan gol da damo, opet smo bili dekoncentrisani u zavrsnicama par puta.
                          Last edited by 011; 14-09-17, 22:14.

                          Comment


                          • Previse sebicnosti posle 1 0 nam se obilo o glavu...Kanga brate sve ok,al treba neko da mu kaze da neizgrava novog Pogbu i zapinje svaku sa 30 metara,bacis milion mogucih prilika da bi jednom uletela golcina...zeznut rezultat na pocetku,al evo i mrtvi Keln vodi protiv AFC,ko zna sta ce sve biti do kraja dugo je takmicenje,upravo 11 u Londonu,ne znam sta je bolje za nas,po meni da dobije AFC,pa da cupamo neresno u Nemackoj

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Ja sam zadovoljan. Pogotovo kad se vrati Bakula i kad Donald ode na klupu, i možda Rikardinjo na amf da proba pošto mislim da ima i bolji šut i da je brži bolji pas, pa mi ne moramo ni da dovodimo zamene. Videćemo.
                              Decace, koliko ti veze sa fudbalom nemas, to boli. Ali bas pojma nemas... predji na pikado ili pljuvanje u dalj, to ti super ide.. pogotovo ako je neki crnac meta...

                              Comment


                              • Melega nema ni na fosni.

                                CRVENA ZVEZDA: Borjan - Stojković, Savić, Babić, Rodić - Jovičić, Krstičić - Milić, Ben, Radonjić - Stojiljković.

                                Na klupi su: Popović, Degenek, Gobeljić, Milijaš, Jevtović, Ebesilio i Pavkov.

                                SPARTAKS: Nerugals - Freimanis, Kosorić, Ošs, Šlampe - Dmitrijev, Honorato, Malev- Kobzar, Višnjakovs i Svarups.

                                Comment

                                Working...
                                X