Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena Zvezda 2017/18 live

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za sada slabo.. Biće još gore kad zameni Radonjića..

    Comment


    • Kada izađeš na teren sa namerom da ne igraš utakmicu, kada se svesno povučeš u svojih 16m i pustiš protivnika da se prošeta do tih istih tvojih 16m i da kruži loptom okolo samo je pitanje kada će jedna da uđe.

      Stvarno mi nije jasno šta je bila ideja ali kako smo igrali rezultat i nije loš.

      Da bude još gore, ovi uopšte nisu ekipa protiv koje ne može da se igra.

      Comment


      • Jebi se Drincicu...no, nisu ovi takav bauk, veoma su ranjivi...moraju linije biti malo blize, jako smo daleko od igraca, nema one agresivnosti koja nam je donosila prevagu u ranijim mecevima...i ja sam ubedjen da nam je gol neophodan pa makar i izgubili...samo malo hrabrije i cvrsce...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • puno bolji od kako smo primili gol..
          odbrana nesigurna, sredina nam lako ispada, kad imamo loptu ok smo..
          radonjic solira, al bar pokusava nesto.. ali svakako bi morao biti manje sebican..
          kanga je majstor al ga ubise od batina. i ricmonda isto, uopste drvosece u odbrani. ovaj svedjanin bi mogao penaltik da napravi ili jedna crvena karta..

          solidan rez da damo gol a ne primimo vise od jednog i bijemo mi to na marakani..
          moramo dati gol!! ili kanga ili ricmond moraju metnuti jedan, to se mora desiti!!
          bonnet de douche

          Comment


          • Dobra je ovo ekipa, igramo sasvim solidno ali smo pustili Ristica da uradi jedinu stvar koju ume.

            Comment


            • Al nije mi ni jasna strategija i postavka Milojevica, krenuli smo od prvog minuta bunker, cemu to? Nudili smo im se od pocetka i samo je pitanje bilo kada cemo da primimo gol, prepustili smo im posed i inicijativu skroz, sto je po meni totalno pogresno i pogubno.

              Comment


              • Originally posted by 29.05.1991 View Post
                Kada izađeš na teren sa namerom da ne igraš utakmicu, kada se svesno povučeš u svojih 16m i pustiš protivnika da se prošeta do tih istih tvojih 16m i da kruži loptom okolo samo je pitanje kada će jedna da uđe.

                Stvarno mi nije jasno šta je bila ideja ali kako smo igrali rezultat i nije loš.

                Da bude još gore, ovi uopšte nisu ekipa protiv koje ne može da se igra.
                +1000000

                Comment


                • Sami sebe smo pobedili u prvom poluvremenu. Kao da su im noge teske od straha. Ne znam zasto...

                  Comment


                  • Kad protivnik igra full presing, naravno da se pouvuces u 16m. Oni su krenuli jako prvih 20 minuta i dali gol iz polusanse.
                    Istu takvu smo imali mi, samo sto je lopta otisla suvise ukoso od Boacija i sut je bio los

                    Ne igramo suvise lose, pokazujemo zube, bez Jovicica smo dosta losoji u agresiji na sredini..

                    Mozemo do neresenog

                    Comment


                    • Ko da gledam utakmicu dok citam sta pisete. Ajde bre zvezdo iz muda drugo poluvreme!

                      Comment


                      • Bolje smo odigrali od kad smo primili gol. Mozemo da ga damo na neki odbitak, ali treba paziti ove kontre, onaj Wanderson navoza malopre 4 nasih i da mu ne ulete onaj klinac u sut primili bi ga. Daj Pesica u napad i 4-3-1-2
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Igramo sa premalo igraca, pola tima se usralo. Kanga je crkao vec oko 30. minuta. Ona grobarska mesarcina nas je bas zajebala, fali nam Jovicic opasno, Cim se malo rasirimo Donald i Le Talek ne mogu da stignu lopte koje nam ubacuju na nekih 30-40 metara od gola, zato su se obojica povukli pozadi i vratili smo se u mod iz prosle godine kad je Kanga na svakoj lopti.

                          Radonjic definitivno ima glavu i muda za ovakve utakmice, nije ne znam sta uradio ali mi se dopada stav s kojim je izasao na teren. S druge strane, par pokusaja Srnica da se probijel s loptom izgledali su kao kadet da je pokusavao.

                          Bekovi jeza i uzas.
                          Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                          Comment


                          • Sada kad uvede Milica ja gasim tv.

                            Comment


                            • I nisu mi jasne visoke lopte non-stop ka Boaciju, daj spustite loptu na zemlju malo, stoperi im jesu suplji ali na zemlji ne u vazduhu.

                              Comment


                              • Originally posted by vinetu View Post
                                Sada kad uvede Milica ja gasim tv.
                                Moze Radonjic 90 minuta da odigra.

                                Comment

                                Working...
                                X