Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena Zvezda 2017/18 live

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fali Jovičić, rupa na sredini ko protiv Ludogoreca

    Comment


    • Moramo pod hitno da prestanemo da igramo bunker inace ce nas napuniti do vrha!

      Comment


      • Uf šteta,imali smo možda šanse ove sezone da se nisu Rodić i Jovičić povredili.

        Comment


        • A Andjelković je pizdurina. Kako ga nije sramota više?

          Comment


          • Eeeee al odbrana..pa gde ti je igrac ostao moj ...ko je ono bio Vujadin?

            tt sa A5 u inat Mi6
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Borjan u 9. minutu igre uzima vodu i pije je odugovlaci izvodjenje bekovske lopte. Kod gola ispao Donald ostao isuvise daleko od gola, nije se vratio i nastao je krater.

              Comment


              • Le Talek i Donald ostali na centru kod gola. Prilicno bojazljivo igramo.
                Fali nam mirnija lopta, sigurniji pas. Ne vidim po cemu su ovi bolja ekipa.
                Daj da igramo fudbal, sta ste se prepali!!!

                Comment


                • sad je zajebano da izdrzimo da ne primimo i drugi do poluvremena i da pevamo..

                  ako bi dali to bi bilo odlicno, jedan nam je i onako neophodan..
                  bonnet de douche

                  Comment


                  • Koja bacanje ristica brate..... Presmesno

                    Comment


                    • Nemamo ovde šta da tražimo znao sam posle starta Drinčića. Još kada sam video da ne igra Rodić...

                      Comment


                      • Daleko smo brate od igraca...svaki put imaju vremena da je prime, okrenu se sa njom, nameste...
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Jeidno Radonjic moze izvuci ovo, hajde momce, saamo hrabro!

                          Comment


                          • SAMO ZALIJEPITE ANDJELKOVICA ZA IGRACA JEBENO......

                            Comment


                            • Treba nam bar jedan gol, bez postignutog gola danas mislim da tesko mozemo da prodjemo...

                              Comment


                              • Kolka je rupa Andjelkovic to nije normalno

                                Comment

                                Working...
                                X