Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena Zvezda 2017/18 live

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rikardinjo u drugom poluvremenu nije imao skoro nijedan tacan pas do sada. Ne obecava njegova igra nikako.

    Comment


    • Ovi Rusi kad dodju na ovu oranicu nece znati sta ih je snaslo...ono sto sam ih ja gledaju..bas guraju loptu...samo da tamo izvucemo pozitivan rezultat, ovde ima da zapinju o ovo busenje..
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Dobar je Frimpong danas. Ovaj teren samo Račiću odgovara, može da uklizava na više načina. Ako sam dobro prebrojao do sada je uklizao 12 puta. Imao jebi dva dobra dodavanja na krila. Doduše jednom ga je igrač Bačke poslao po burek samo Račić nije znao gde je pekara pa je stao gledajući levo desno dok mu Milojević nije javio da se okrene prema zvezdinom golu. Nije Milojević baš bio srećan zbog toga pa je pala i po koja psovka. Dobar je Račić.
        This is the beginning of your day
        Life is more intricate than it seems
        Always be yourself along the way
        Living through the spirit of your dreams

        https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

        Comment


        • Pa ako cemo realno bio je korisniji od Rikardinja.

          Comment


          • Sad kad jos zakuvamo tekmu...losa reakcija Babica, bilo je vremena za blok...
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Frimpong jebeni glupander. Isto kao protiv Voždovca IQ mentola.

              Comment


              • Jes da je dao gol Frimpong al mnogo glup igrac.e
                Bas mi je drago zbog Racica,nije nesto posebno ali kao kod Srnica dobro je da mu se nadje neko mesto u timu gde ce da bude od koristi.
                Last edited by profaarmor; 13-08-17, 17:49.

                Comment


                • Pesic je mnogo smotan u zavrsnici. Kao da ne zna loptu da sutne, to sam primetio i na kompilaciji njegovih golova kada je dolazio.

                  Comment


                  • A čuo sam mnoge stručnjake na čuvenom RSB kako je Savić spora rupa i kako je Ping pong bolji... Debil

                    Comment


                    • Brajkula u transu luduje

                      Comment


                      • Al smo zato kornere uvezbali za medalju
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Bravo Racicu! Solidna igra i gol. Inace za gol je kriv Gobeljic vise od Frimponga.

                          Comment


                          • Bravo mali!!!,Rekoh vec stvarno njegova dobra partija, prvenac u prvom timu.

                            Comment


                            • Gde ste nevernici
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Даде га и овај несрећник..

                                Comment

                                Working...
                                X